Ухвала
від 02.05.2019 по справі 240/281/19
ОЛЕКСАНДРІВСЬКИЙ РАЙОННИЙ СУД ДОНЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ

Справа № 240/281/19

Номер провадження № 2/240/169/19

У Х В А Л А

про прийняття позовної заяви до розгляду та відкриття провадження у справі

02 травня 2019 року смт. Олександрівка

Суддя Олександрівського районного суду Донецької області Щербак Ю.В., розглянув позовну заяву

ОСОБА_1, місце реєстрації: провул. К. Цеткін, буд. 2, місто Слов'янськ, Донецької області,

до Приватного підприємства "Олександрівські землі", юридична адреса: вул. Шкільна, буд. 1, с. Мирна Долина, Олександрівського району Донецької області,

про визнання договору недійсним та витребування земельної ділянки ,

В С Т А Н О В И В:

Позивач - ОСОБА_1 звернувся до суду з позовом до ПП "Олександрівські землі", в якому просить визнати недійсним договір оренди землі від 12 грудня 2017 року, укладений між ним та ПП "Олександрівсткі землі", а також повернути йому зазначену земельну ділянку, площею 8,399 га, кадастровий номер 1420388000:01:000:0317, та стягнути на його користь понесені судові витрати.

16 квітня 2019 року ухвалою судді Олександрівського районного суду Донецької області заява була залишена без руху, запропоновано позивачу, протягом десяти днів з дня вручення ухвали, усунути зазначені недоліки, шляхом сплати судового збору, відповідно до ст. 4 Закону України Про судовий збір , привести у відповідність до вимог ч. 4 ст. 177ЦПК України .

25 квітня 2019 року недоліки, зазначені в ухвалі суду від 16.04.2019 року усунуто, представником позивача подано до суду квитанцію від 25.04.2019 року, про доплату суми судового збору у розмірі 1303,06 грн.

Справа підсудна Олександрівському районному суду Донецької області.

Позовна заява подана з додержанням вимог статей 175, 177 ЦПК України.

Відповідно до ч.2 ст.19 ЦПК України, цивільне судочинство у порядку позовного провадження здійснюється за правилами загального та спрощеного провадження.

Зазначена справа, відповідно до ст. 274 ЦПК України, може бути розглянута в порядку спрощеного позовного провадження, але, враховуючи категорію та обставини даної справи на виконання вимог, передбачених ч.1 ст. 189 ЦПК України, вважаю за необхідне розпочати підготовче провадження та призначити підготовче засідання у справі.

Керуючись ст.ст.19, 187 ЦПК України, суддя,

У Х В А Л И В:

Відкрити провадження по справі за позовом ОСОБА_1 до Приватного підприємства "Олександрівські землі" про визнання договору недійсним та витребування земельної ділянки, та розглянути за правилами загального позовного провадження .

Призначити по справі підготовче засідання на 04 червня 2019 року на 09 годину 30 хвилин в приміщенні Олександрівського районного суду Донецької області,визнавши явку учасників справи обов'язковою.

Учасникам справи надіслати копію ухвали, копію позовної заяви та доданих документів.

Встановити відповідачу 15-денний строк з дня вручення даної ухвали для подання відзиву на позовну заяву. У зазначений строк відповідач має право надіслати суду відзив на позовну заяву, який повинен відповідати вимогам ст. 178 ЦПК України, і всі докази, що підтверджують заперечення проти позову, якщо такі докази не надані позивачем.

Копія відзиву та доданих до нього документів повинна бути надіслана іншим учасникам процесу одночасно з надісланням до суду. У разі ненадання відповідачем відзиву у встановлений судом строк без поважних причин суд вирішуватиме справу за наявними матеріалами.

Інформацію щодо розгляду вищезазначеної справи можна отримати за веб - адресою на офіційному веб-порталі судової влади України в мережі Інтернет. Веб-адреса сторінки : https://court.gov.ua/sud0537/.

Ухвала може бути оскаржена в апеляційному порядку окремо від рішення суду виключно у випадку відкриття провадження у справі з порушенням правил підсудності. Заперечення на ухвалу можуть бути включені до апеляційної скарги на рішення суду.

Суддя Щербак Ю.В.

СудОлександрівський районний суд Донецької області
Дата ухвалення рішення02.05.2019
Оприлюднено05.05.2019
Номер документу81506591
СудочинствоЦивільне

Судовий реєстр по справі —240/281/19

Ухвала від 20.02.2020

Цивільне

Олександрівський районний суд Донецької області

Попович І. А.

Ухвала від 28.01.2020

Цивільне

Олександрівський районний суд Донецької області

Попович І. А.

Рішення від 19.11.2019

Адміністративне

Житомирський окружний адміністративний суд

Лавренчук Ольга Володимирівна

Ухвала від 31.10.2019

Адміністративне

Житомирський окружний адміністративний суд

Лавренчук Ольга Володимирівна

Рішення від 07.08.2019

Цивільне

Олександрівський районний суд Донецької області

Щербак Ю. В.

Рішення від 07.08.2019

Цивільне

Олександрівський районний суд Донецької області

Щербак Ю. В.

Ухвала від 24.06.2019

Цивільне

Олександрівський районний суд Донецької області

Щербак Ю. В.

Ухвала від 02.05.2019

Цивільне

Олександрівський районний суд Донецької області

Щербак Ю. В.

Ухвала від 16.04.2019

Цивільне

Олександрівський районний суд Донецької області

Щербак Ю. В.

Ухвала від 15.04.2019

Цивільне

Олександрівський районний суд Донецької області

Щербак Ю. В.

🇺🇦 Опендатабот

Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

Додайте Опендатабот до улюбленого месенджеру

ТелеграмВайбер

Опендатабот для телефону

AppstoreGoogle Play

Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці

© 2016‒2025Опендатабот

🇺🇦 Зроблено в Україні