У Х В А Л А
Іменем України
(про закриття провадження)
Справа F 142/991/16-ц
Провадження F 2/142/6/19
07 травня 2019 року смт. Піщанка
Піщанський районний суд Вінницької області в складі:
Піщанський районний суд Вінницької області в складі:
головуючого судді - Гринишиної А.А.,
за участі секретаря - Яворської О.В.,
позивача - ОСОБА_1,
представника відповідача - ОСОБА_2,
розглянувши у відкритому судовому засіданні в залі суду цивільну справу за позовом ОСОБА_1 до управління праці та соціального захисту населення Піщанської РДА Вінницької області про відшкодування моральної шкоди,-
ВСТАНОВИВ:
ОСОБА_1 звернувся до суду з позовом до управління праці та соціального захисту населення Піщанської РДА Вінницької області про відшкодування моральної шкоди.
Ухвалою Піщанського районного суду від 18 серпня 2017 року у даній справі було зупинено провадження до набрання законної сили судовим рішенням у справі F 142/1833/15-ц за позовом ОСОБА_1 до управління праці та соціального захисту населення Піщанської РДА Вінницької області про відшкодування моральної шкоди.
В судовому засіданні позивач ОСОБА_1 заявив клопотання про залишення позову до управління праці та соціального захисту населення Піщанської РДА Вінницької області про відшкодування моральної шкоди без розгляду, оскільки вказаний позов є ідентичним позову у справі F 142/1833/15-ц, яка розглянута Піщанським районним судом 30.10.2018 року та рішення по якій набрало законної сили 18.03.2019 року, а тому від позову відмовляється.
Представник відповідача ОСОБА_2 проти заявленого клопотання не заперечувала.
Згідно п.1 ч.2 ст.49 ЦПК України, позивач вправі відмовитися від позову (всіх або частини позовних вимог), відповідач має право визнати позов (всі або частину позовних вимог) на будь-якій стадії судового процесу.
Відповідно до ст. 206 ЦПК України позивач може відмовитися від позову. У разі відмови позивача від позову суд постановляє ухвалу про закриття провадження у справі.
Відповідно до п.4 ч.1ст.255 ЦПК України суд своєю ухвалою закриває провадження у справі, якщо позивач відмовився від позову і відмова прийнята судом.
Відповідно до ч.2 ст.256 ЦПК України, у разі закриття провадження у справі повторне звернення до суду з приводу спору між тими самими сторонами, про той самий предмет і з тих самих підстав не допускається. Наявність ухвали про закриття провадження у зв'язку з прийняттям відмови позивача від позову не позбавляє відповідача в цій справі права на звернення до суду за вирішенням цього спору.
Суд, дослідивши матеріали справи, вважає що клопотання ОСОБА_1 про закриття провадженні у справі, підлягає задоволенню, а справа закриттю, оскільки відмова позивача від позову не порушує права інших осіб і не суперечить закону, тому може бути прийнята судом.
Керуючисьст.ст. 206, 255, 259 ЦПК України, суд,-
У Х В А Л И В:
Прийняти відмову ОСОБА_1 від позову до управління праці та соціального захисту населення Піщанської РДА Вінницької області про відшкодування моральної шкоди.
Провадження в цивільній справі за позовом ОСОБА_1 до управління праці та соціального захисту населення Піщанської РДА Вінницької області про відшкодування моральної шкоди, - закрити.
РозFяснити позивачу, що повторне звернення до суду з приводу спору між тими самими сторонами, про той самий предмет і з тих самих підстав не допускається. Наявність ухвали про закриття провадження у звFязку з прийняттям відмови позивача від позову не позбавляє відповідача в цій справі права на звернення до суду за вирішенням цього спору.
Ухвала суду набирає законної сили після закінчення строку подання апеляційної скарги усіма учасниками справи, якщо апеляційну скаргу не було подано.
Ухвала може бути оскаржена шляхом подачі апеляційної скарги до Вінницького апеляційного суду через Піщанський районний суд Вінницької області протягом пFятнадцяти днів з дня її проголошення.
У разі подання апеляційної скарги ухвала, якщо її не скасовано, набирає законної сили після повернення апеляційної скарги, відмови у відкритті чи закриття апеляційного провадження або прийняття постанови суду апеляційної інстанції за наслідками апеляційного перегляду.
Учасник справи, якому ухвала суду не була вручена у день її проголошення, має право на поновлення пропущеного строку на апеляційне оскарження, якщо апеляційна скарга подана протягом п'ятнадцяти днів з дня вручення йому відповідної ухвали суду.
Суддя:
Суд | Піщанський районний суд Вінницької області |
Дата ухвалення рішення | 07.05.2019 |
Оприлюднено | 16.05.2019 |
Номер документу | 81740850 |
Судочинство | Цивільне |
Цивільне
Піщанський районний суд Вінницької області
Гринишина А. А.
Цивільне
Вищий спеціалізований суд України з розгляду цивільних і кримінальних справ
Мазур Лідія Михайлівна
Цивільне
Вищий спеціалізований суд України з розгляду цивільних і кримінальних справ
Мазур Лідія Михайлівна
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2025Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні