ЗАКАРПАТСЬКИЙ ОКРУЖНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД
У Х В А Л А
про залишення позовної заяви без руху
27 травня 2019 року м. Ужгород№ 260/698/19
Суддя Закарпатського окружного адміністративного суду Скраль Т.В. розглянувши матеріали позовної заяви Заступника керівника Хустської місцевої прокуратури Закарпатської області Бобинич Петра Петровича ( 90400, Закарпатська область, м. Хуст, вул. 900-річчя Хуста, 16 ) до Білківської сільської ради ( 90132, Закарпатська область, Іршавський район, с. Білки, вул. Центральна, 13) про визнання протиправною бездіяльність та зобов`язання вчинити певні дії, -
ВСТАНОВИВ:
21 травня 2019 року, Заступник керівника Хустської місцевої прокуратури Закарпатської області Бобинич Петро Петрович звернувся до Закарпатського окружного адміністративного суду з позовною заявою до Білківської сільської ради, якою просить: 1) визнати бездіяльність Білківської сільської ради Іршавського району Закарпатської області у незабезпеченні безпечних умов руху транспортних засобів і пішоходів на території прилеглій до загальноосвітнього навчального закладу - Білківська загальноосвітня школа 1-3 ступенів №2, яка розташована за адресою: с.Білки, вул. Конституції,59 Іршавського району Закарпатської області, протиправною; 2) зобов`язати обладнати прилеглу до загальноосвітнього навчального закладу Білківська загальноосвітня школа 1-3 ступенів №2 на ділянці дороги по вул. Конституції у селі Білки Іршавського району Закарпатської області дорожніми знаками 1.33 Діти (перед загальноосвітнім навчальним закладом з обох боків).
Відповідно до частини 1 та 3 статті 171 КАС України , суддя після одержання позовної заяви з`ясовує чи відповідає позовна заява вимогам, встановленим статтями 160, 161, 172 цього Кодексу.
Розглянувши зміст позовної заяви, суддя встановив наявність підстав для залишення позову без руху, з огляду на наступне.
Відповідно до статті 94 частини 5 КАС України та п.8 ч.5 статті 160 КАС України, учасник справи, який подає письмові докази в копіях (електронних копіях), повинен зазначити про наявність у нього або іншої особи оригіналу письмового доказу. Учасник справи підтверджує відповідність копії письмового доказу оригіналу, який знаходиться у нього, своїм підписом із зазначенням дати такого засвідчення.
Додані докази позивачем подані в копіях, які засвідчені прокурором Іршавського відділу Хустської місцевої прокуратури , не засвідчені підписом позивача, якщо копія зроблена з оригіналу та відсутня дата такого засвідчення, отже без дотримання частини п`ятої статті 94 КАС України.
Крім того, позивач не зазначив де знаходиться оригінал письмового доказу, якщо відсутній у нього такий, приєднавши тільки копії доказів до адміністративного позову без підтвердження відповідності копії письмового доказу оригіналу, який знаходиться у нього, своїм підписом із зазначенням дати такого засвідчення.
Відповідно до статті 169 частини 1 КАС України , суддя, встановивши, що позовну заяву подано без додержання вимог, встановлених статтями 160, 161 цього Кодексу, протягом п`яти днів з дня подання позовної заяви постановляє ухвалу про залишення позовної заяви без руху, в якій зазначаються недоліки позовної заяви, спосіб і строк їх усунення, який не може перевищувати десяти днів з дня вручення ухвали про залишення позовної заяви без руху.
Таким чином, для усунення недоліків позовної заяви позивачу необхідно надати суду:
- підтвердити відповідність поданих письмових доказів в копіях - оригіналу, які знаходиться у позивача, своїм підписом із зазначенням дати такого засвідчення;
- зазначити де знаходиться оригінал письмового доказу, у випадку відсутності такого доказу у позивача.
Ухвала вважається виконаною у встановлений строк, якщо до вказаної дати необхідні документи були подані до канцелярії суду або відправлені поштою.
На підставі наведеного та керуючись статтями 160, 161, 169, 171, 248 КАС України , суддя, -
У Х В А Л И В:
1.Позовну заяву Заступника керівника Хустської місцевої прокуратури Закарпатської області Бобинич Петра Петровича до Білківської сільської ради про визнання протиправною бездіяльність та зобов`язання вчинити певні дії - залишити без руху .
2. Надати позивачу строк для усунення вищезазначених недоліків позовної заяви - 10 днів з дня вручення ухвали про залишення позовної заяви без руху.
3. Копію ухвали надіслати особі, яка подала позовну заяву.
4. Попередити позивача, що у випадку не виправлення недоліків, вказаних в ухвалі про залишення позовної заяви без руху у встановлені судом строки, позовна заява буде повернута позивачеві.
Ухвала набирає законної сили з моменту її підписання суддею.
Оскарження ухвали суду окремо від рішення суду не допускається.
Заперечення на ухвалу суду включаються до апеляційної скарги на рішення суду.
Суддя Т.В. Скраль
Суд | Закарпатський окружний адміністративний суд |
Дата ухвалення рішення | 27.05.2019 |
Оприлюднено | 28.05.2019 |
Номер документу | 81976039 |
Судочинство | Адміністративне |
Адміністративне
Закарпатський окружний адміністративний суд
Скраль Т.В.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2025Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні