Справа №2-а-4822/11
Провадження №6-а/718/30/19
У Х В А Л А
ІМЕНЕМ УКРАНИ
11.06.2019 року Кіцманський районний суд Чернівецької області
у складі: головуючого - судді Олексюк Т.І.
секретаря - Пітак О.В.
розглянувши у відкритому судовому засіданні заяву ОСОБА_1 та ОСОБА_2 про заміну сторони виконавчого провадження у справі за адміністративним позовом ОСОБА_3 до Управління Пенсійного фонду України в Кіцманському районі Чернівецької області про визнання дій неправомірними щодо відмови в перерахунку додаткової пенсії та підвищення за проживання в зоні посиленого радіоекологічного контролю, -
ВСТАНОВИВ:
ОСОБА_1 та ОСОБА_2 звернулись до суду із даною заявою, вказуючи, що постановою Кіцманського районного суду Чернівецької області від 05.10.2011 року було задоволено адміністративний позов ОСОБА_3 , визнано незаконними дії УПФ та зобов`язано здійснити перерахунок пенсії ОСОБА_3 відповідно до ст.ст.39, 51 Закону України Про статус і соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи та провести відповідні виплати підвищення до пенсії та додаткової пенсії з 05 березня 2011 року по день припинення права на такі виплати. ОСОБА_3 померла ІНФОРМАЦІЯ_1 , вони є її правонаступниками та 28.05.2019 року отримали свідоцтва про право на спадщину за законом на кошти в сумі 4705,80 гривень. Тому просили замінити сторону виконавчого провадження.
Заявники подали письмові заяви про підтримання заявлених вимог.
Представники зацікавлених осіб в судове засідання не з`явились.
Дослідивши матеріали справи, суд приходить до наступного висновку.
Згідно ч.5 ст.15 Закону України Про виконавче провадження у разі вибуття однієї із сторін виконавець за заявою сторони, а також заінтересована особа мають право звернутися до суду із заявою про заміну сторони її правонаступником. Для правонаступника усі дії, вчинені до його вступу у виконавче провадження, є обов`язковими тією мірою, якою вони були б обов`язковими для сторони, яку правонаступник замінив.
Відповідно до ст.379 КАС України у разі вибуття однієї із сторін виконавчого провадження за поданням державного виконавця або за заявою заінтересованої особи суд, який розглядав справу як суд першої інстанції, замінює сторону виконавчого провадження її правонаступником.
Суд розглядає питання про заміну сторони виконавчого провадження в десятиденний строк у судовому засіданні з повідомленням державного виконавця або заінтересованої особи, які звернулися з поданням (заявою), та учасників справи. Неприбуття у судове засідання осіб, які були належним чином повідомлені про дату, час і місце розгляду справи, не перешкоджає судовому розгляду.
Ухвалу суду за результатами питання про заміну сторони виконавчого провадження може бути оскаржено в порядку, встановленому цим Кодексом.
Положення цієї статті застосовуються також у випадку необхідності заміни боржника або стягувача у виконавчому листі до відкриття виконавчого провадження.
Як роз`яснив Вищий спеціалізований суд з розгляду цивільних і кримінальних справ при розгляді справи № 6-2550св17, спадкоємець має підтвердити матеріальне правонаступництво належними доказами, а довідка приватного нотаріуса не є належним і допустимим доказом.
Встановлено, що постановою Кіцманського районного суду Чернівецької області від 05.10.2011 року було задоволено адміністративний позов ОСОБА_3 , визнано незаконними дії УПФ та зобов`язано здійснити перерахунок пенсії ОСОБА_3 відповідно до ст.ст.39, 51 Закону України Про статус і соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи та провести відповідні виплати підвищення до пенсії та додаткової пенсії з 05 березня 2011 року по день припинення права на такі виплати. ОСОБА_3 померла ІНФОРМАЦІЯ_1 , ОСОБА_1 та ОСОБА_2 є її правонаступниками та 28.05.2019 року отримали свідоцтва про право на спадщину за законом на кошти в сумі 4705,80 гривень.
На підтвердження матеріального правонаступництва заявниками надано належні та допустимі докази, зокрема й свідоцтво про право на спадщину.
З огляду на викладене, суд приходить до висновку про наявність підстав для задоволення заяви про заміну сторони виконавчого провадження.
Враховуючи наведене, ст.15 Закону України Про виконавче провадження , керуючись ст.ст. 248, 256, 93, 294, 295, 379 КАС України, -
ПОСТАНОВИВ:
Заяву задовольнити.
Замінити сторону виконавчого провадження (стягувача) ОСОБА_3 її правонаступниками - ОСОБА_1 , ІНФОРМАЦІЯ_2 , ІПН НОМЕР_1 , мешканкою с АДРЕСА_1 області, та ОСОБА_2 , ІНФОРМАЦІЯ_3 , НОМЕР_2 , мешканкою АДРЕСА_2 , по 1/2 частці кожній, у справі № 2-а-4822/2011.
Апеляційна скарга на ухвалу суду подається протягом п`ятнадцяти днів з дня її проголошення.
Учасник справи, якому ухвала суду не була вручена у день її проголошення або складання, має право на поновлення пропущеного строку на апеляційне оскарження , якщо апеляційна скарга подана протягом п`ятнадцяти днів з дня вручення ухвали.
Суддя:
Суд | Кіцманський районний суд Чернівецької області |
Дата ухвалення рішення | 11.06.2019 |
Оприлюднено | 12.06.2019 |
Номер документу | 82326460 |
Судочинство | Адміністративне |
Адміністративне
Калуський міськрайонний суд Івано-Франківської області
Якимів Р. В.
Адміністративне
Кіцманський районний суд Чернівецької області
Олексюк Т. І.
Адміністративне
Старокостянтинівський районний суд Хмельницької області
Сеньков О. Г.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2025Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні