Справа № 592/7979/18
Провадження №2/592/359/19
УХВАЛА
21 червня 2019 року м.Суми
Ковпаківський районний суд м. Суми у складі головуючого Костенко В.Г., за участю секретаря судового засідання Танасюк А.М., позивача ОСОБА_1 , представника позивача ОСОБА_2 , представника відповідача Харчука В.В., розглянувши у відкритому підготовчому судовому засіданні у порядку загального позовного провадження в залі суду цивільну справу за позовом ОСОБА_1 до Державного підприємства Тростянецьке лісове господарство , Сумської товарної біржі Сумиагропромбіржа , Державного підприємства Лісогосподарський інноваційно-аналітичний центр про заборону використання об`єкта інтелектуальної власності,
ВСТАНОВИВ:
Позивач звернувся з позовом до відповідачів. Свої вимоги позивач мотивує тим, що 25.05.2018 отримав патент №126015 на корисну модель Спосіб автоматизованого здійснення закупівлі і продажу товарів та послуг . Проте дізнався, що відповідачі використовують його корисну модель шляхом проведення торгів за допомогою web-ресурсу https://liac-sales.aps-tender.com. Позивач вручив відповідачам вимоги про припинення порушення права, але вони не відреагували. Тому позивач просить заборонити відповідачам використання його корисної моделі з використанням зазначеного web-ресурсу.
Ухвалою суду від 16.07.2018 прийнято позовну заяву, відкрито провадження у справі за позовом та призначено розгляд у загальному позовному провадженні.
До проведення підготовчого судового засідання позивач подав заяву про зміну предмету позову. У заяві позивач з аналогічних наведених підстав зазначив, що відповідачі використовують його корисну модель шляхом проведення торгів за допомогою web-ресурсу https://liac-sales.aps-tender.com та https://liac-forestauction.aps-tender.com. Також позивач вважає, що має право на відшкодування збитків у зв`язку з використанням його корисної моделі, яку оцінив у 2 437 717 грн.. Остаточно визначившись з вимогами позивач просить заборонити відповідачам використання його корисної моделі з використанням зазначених web-ресурсів та стягнути солідарно з відповідачів збитки у розмірі 2 437 717 грн..
Відповідачі відзивів не подавали.
Для підтвердження заявленого позову позивач просив витребувати у відповідачів документи, щодо використання корисної моделі та отримання від неї прибутків з 25.05.2018. Документи необхідні для призначення експертизи. Більш докладний перелік зазначений у клопотанні від 29.01.2019.
В судовому засіданні позивач і представник підтримали клопотання.
Представник відповідача Державного підприємства Лісогосподарський інноваційно-аналітичний центр визнав, що від представника позивача надходили запити на витребування документів але запитувані документи є таємницею. Загалом вважав, що вирішення такого клопотання є недоцільним з огляду на неможливість розгляду цієї справи до розгляду інших справ, щодо визнання недійсним патенту та визнання права користування корисною моделлю.
Суд, заслухавши пояснення, дослідивши матеріали справи вважає за необхідне витребувати зазначені докази, що необхідно для розгляду справи.
Так для розгляду справи необхідно встановити або спростувати обставини заявленого позову, можливі збитки про які зазначає позивач. Втім без дослідження заявлених доказів цього неможливо зробити. Більше того без заявлених документів неможливо провести експертизу на проведенні якої наполягає позивач.
Позивач просив витребувати документи за період з 25.05.2018 та не зазначив кінцевий строк. Тому ураховуючи підстави заявленого позову, слід обмежити строк 01.06.2019. Визначення кінцевого строку також необхідно для забезпечення судового розгляду, встановлення обставин та призначення експертизи.
Керуючись ст.ст. 84, 223 ЦПК України, суд
ПОСТАНОВИВ:
Витребувати у строк до 05.07.2019 від Державного підприємства Лісогосподарський інноваційно-аналітичний центр (04071, м. Київ, вулиця Нижній вал, буд. 21 А, фактична адреса м. Київ, вул. Деревообробна, 1 , код ЄДРПОУ 00994207) наступні докази:
- копії договорів, укладених між Державним підприємством Лісогосподарський інноваційно-аналітичний центр та Сумською товарною біржею Сумиагропромбіржа ;
- копії договорів між Громадською спілкою Всеукраїнська асоціація товарних бірж (код 39516180) та Державним підприємством Лісогосподарський інноваційно-аналітичний центр , предметом яких, зокрема, є використання Програмного продукту АРS-Forest ;
- копії банківських виписок або бухгалтерських документів про отримання грошових коштів від Сумської товарної біржі Сумиагропромбіржа (або іншого підприємства при організації та проведенні торгів необробленою деревиною в Сумській області) за користування Програмним продуктом АРS-Forest , що належить Державному підприємству Лісогосподарський інноваційно-аналітичний центр за період з 25.05.2018 року до 01.06.2019 року;
- копію Регламенту ДП ЛІАЦ з організації та проведення аукціонів з продажу необробленої деревини з використанням електронної торгової системи Організатора.
Ухвала набирає законної сили з моменту проголошення і оскарженню не підлягає.
Суддя В.Г. Костенко
Суд | Ковпаківський районний суд м.Сум |
Дата ухвалення рішення | 21.06.2019 |
Оприлюднено | 25.06.2019 |
Номер документу | 82593363 |
Судочинство | Цивільне |
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2025Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні