Справа № 489/1728/18
Провадження у справі № 1-кп/477/198/19
УХВАЛА
про призначення підготовчого судового засідання
25 червня 2019 року м. Миколаїв
Суддя Жовтневого районного суду Миколаївської області ОСОБА_1 , отримавши обвинувальний акт з додатками, передбаченими ч. 4 ст. 291 КПК України, у кримінальному провадженні № 120191500400001225 по обвинуваченню ОСОБА_2 у вчиненні кримінальних правопорушень, передбачених частиною 2 статті 185, частиною 2 статті 15, частиною 2 статті 185 КК України,
ВСТАНОВИВ:
25 червня 2019 року до суду з Миколаївського апеляційного суду надійшов обвинувальний акт з додатками, передбаченими ч.4 ст. 291 КПК України, на підставі ухвали від 20 червня 2019 року щодо ОСОБА_2 , який обвинувачується у вчиненні кримінальних правопорушень передбачених: частиною 2 статті 185 КК України, а саме: у таємному викрадені чужого майна (крадіжці), вчиненому повторно; частиною 2 статті 15, частиною 2 статті 185 КК України, а саме: у замаху на таємне викрадення чужого майна (крадіжці), вчиненому повторно, який є закінченим, оскільки особа вчинила усі дії, які вважала необхідними для доведення злочину до кінця, але злочин не було закінчено з причин, які не залежали від її волі.
Відповідно до ч. 1 ст. 314 КК України після отримання обвинувального акта, клопотання про застосування примусових заходів медичного або виховного характеру або клопотання про звільнення від кримінальної відповідальності суд не пізніше п`яти днів з дня його надходження призначає підготовче судове засідання, в яке викликає учасників судового провадження.
Зважаючи на викладене, вважаю необхідним призначити у вказаному кримінальному провадженні підготовче судове засідання з викликом прокурора, обвинуваченого, захисника, потерпілих та представників потерпілих.
Керуючись ч. 1 ст. 314 КК України,
УХВАЛИВ:
Призначити підготовче судове засідання у кримінальному провадженні по обвинуваченню ОСОБА_2 у вчиненні кримінальних правопорушень, передбачених частиною 2 статті 185, частиною 2 статті 15, частиною 2 статті 185, 02 липня 2019 року о 13-00 годині в приміщенні Жовтневого районного суду Миколаївської області.
У підготовче судове засідання викликати учасників судового провадження: прокурора, обвинуваченого ОСОБА_2 , захисника ОСОБА_3 , потерпілих та представників.
Ухвала оскарженню не підлягає.
Суддя ОСОБА_1
Суд | Жовтневий районний суд Миколаївської області |
Дата ухвалення рішення | 25.06.2019 |
Оприлюднено | 16.02.2023 |
Номер документу | 82605260 |
Судочинство | Кримінальне |
Категорія | Злочини проти власності Крадіжка |
Кримінальне
Жовтневий районний суд Миколаївської області
Полішко В. В.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2025Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні