ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД МИКОЛАЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
======================================================================
УХВАЛА
12 липня 2019 року Справа № 915/768/18
м.Миколаїв
Позивач : Приватне акціонерне товариство Страхова компанія Українська страхова група
(03038, м.Київ, вул. І.Федорова, 32-А, код ЄДРПОУ 30859524, адреса для листування : ТОВ A.S.A. GROUP , 01030, м.Київ, вул. Леонтовича, 9, корп..1, оф.301),
до відповідача-1 :Служба автомобільних доріг України у Миколаївській області
(54029, м.Миколаїв, вул. Галини Петрової, 2-а, код ЄДРПОУ 25878206),
до відповідача-2 :Дочірнє підприємство Миколаївський облавтодор Відкритого акціонерного
товариства Державна акціонерна компанія Автомобільні дороги України
(54029, м.Миколаїв, вул. Галини Петрової 2А, код ЄДРПОУ 31159920 )
Суддя Ткаченко О.В.
Представники:
від позивача: Сечко С.В., за довіреністю.
від відповідача-1: Одноор В.М., за довіреністю.
від відповідача-2: представник не з`явився.
в судовому засіданні приймає участь:
СУТЬ СПОРУ : стягнення заборгованості в сумі 63134,45 грн., -
10.07.2019р. від відповідача-2 до суду надійшли додаткові пояснення щодо неналежності відповідача, в який він зазначає, що він не є належним відповідачем у даній справі та просить суд відмовити позивачу у задоволенні його вимог до ДП Миколаївський облавтодор , а також провести судовий розгляд за відсутності представника відповідача-2.
В судовому засіданні представник наполягає на необґрунтованості позовних вимог та недоведеності правомірності позивача на звернення з відповідним позовом, оскільки позивачем не надано оригінал договору страхування та не доведено того, що транспортний засіб, який потрапив до ДТП був застрахований позивачем.
Заслухавши в судовому засіданні представників сторін, суд вважає за необхідне визнати обов`язковою явку повноважного представника позивача в судове засідання з наданням суду до огляду оригіналів усіх наявних у позивача документів, доданих до позову та витребуваних в ході розгляду справи.
У відповідності до ч. 3 ст.177 ГПК України, підготовче провадження має бути проведене протягом шістдесяти днів з дня відкриття провадження у справі. У виняткових випадках для належної підготовки справи для розгляду по суті цей строк може бути продовжений не більше ніж на тридцять днів за клопотанням однієї із сторін або з ініціативи суду.
Натомість, статтею 6 Конвенції про захист прав людини та основоположних свобод від 04.11.1950 (надалі - Конвенція) визначено право кожного на справедливий і публічний розгляд його справи упродовж розумного строку незалежним і безстороннім судом, встановленим законом, який вирішить спір щодо його прав та обов`язків цивільного характеру або встановить обґрунтованість будь-якого висунутого проти нього кримінального обвинувачення.
Стаття 13 Конвенції встановлює право кожного на ефективний засіб юридичного захисту.
Стаття 42 ГПК України, одним із прав учасників у справі визначає право брати участь у судових засіданнях, заперечувати проти доводів та міркувань інших учасників судового процесу, подавати заяви та клопотання.
Крім того, господарське судочинство діє виходячи із принципу диспозитивності, сутність якого полягає в нерозривній єдності двох елементів - свободи вибору варіанту захисту порушеного права і свободи розсуду сторони при обранні варіантів поведінки в процесі захисту свого права. Він закріплює право сторін та інших осіб, які беруть участь у справі, вільно здійснювати в господарському суді свої матеріальні і процесуальні права та розпоряджатися ними.
На думку суду, прийняття рішення по справі, за умови позбавлення сторін можливості висловити суду свої пояснення з усіх обставин справи, призведе до порушення прав сторін на справедливий і публічний розгляд їх справи, що передбачено статтею 6 Конвенції про захист прав людини та основоположних свобод від 04.11.1950р.
За вказаних обставин, суд вважає, що для всебічного та повного з`ясування обставин справи, з метою дотримання процесуальних прав сторін, для збереження гарантій захисту їх прав та інтересів, розгляд справи слід відкласти.
Керуючись ст.ст. 120, 177, 234 ГПК України, господарський суд -
УХВАЛИВ :
1. Відкласти судове засідання на 22 липня 2019 року о 14:00 .
Засідання відбудеться у приміщенні господарського суду за адресою:
м.Миколаїв, вул.Адміральська, 22, 9 пов.
Визнати явку повноважного представника позивача в судове засідання обов`язковою.
Інші учасники не позбавлені права прийняти участь в судовому засіданні (та скористатись іншими процесуальними правами) згідно з нормами ст. 42 ГПК України.
2. Позивачу надати в судове засідання для огляду усі наявні оригінали документів, копії яких додано до позовної заяви та витребовувались судом в ході розгляду справи.
3. Повідомити учасникам справи, що вони можуть отримати інформацію по справі, що розглядається на офіційному веб-порталі судової влади України, а саме - www.court.gov.ua.
Ухвала суду, у відповідності до ч.2 ст.235 Господарського процесуального кодексу України, набирає законної сили з моменту її підписання суддею (суддями).
Ухвала оскарженню не підлягає.
Суддя О.В.Ткаченко
Суд | Господарський суд Миколаївської області |
Дата ухвалення рішення | 12.07.2019 |
Оприлюднено | 15.07.2019 |
Номер документу | 82996173 |
Судочинство | Господарське |
Господарське
Господарський суд Миколаївської області
Ткаченко О.В.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2023Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні