Справа № 202/4621/19
Провадження № 1-кс/202/7453/2019
УХВАЛА
Іменем України
10 липня 2019 року м. Дніпро
Слідчий суддя Індустріального районного суду м. Дніпропетровська ОСОБА_1 ,
за участю секретаря ОСОБА_2 ,
розглянувши клопотанняслідчого відділуСУ ГУНПв Дніпропетровськійобласті ОСОБА_3 ,погоджене зпрокурором відділупрокуратури Дніпропетровськоїобласті ОСОБА_4 ,про тимчасовийдоступ доречей ідокументів,-
ВСТАНОВИВ:
До Індустріального районного суду м. Дніпропетровська надійшло клопотання слідчого відділу СУ ГУНП в Дніпропетровській області ОСОБА_3 про тимчасовий доступ до речей і документів.
Згідно з клопотанням в провадженні СУ ГУНП в Дніпропетровській області знаходяться матеріали кримінального провадження № 12018040000000309 від 12.03.2018 року за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч. 3 ст. 191 КК України.
Слідчий зазначив, що В ході досудового розслідування по вказаному кримінальному провадженні встановлено, що службові особи ІНФОРМАЦІЯ_1 та ТОВ « ІНФОРМАЦІЯ_2 », які при виконанні капітальних робіт нежитлової будівлі для розміщення ІНФОРМАЦІЯ_3 за адресою: АДРЕСА_1 , за договором № 44 від 17.06.2016 року, зловживаючи службовим становищем, навмисно, всупереч інтересам служби, завдали істотної шкоди охоронюваним законом державним інтересам.
В ході проведення досудового розслідування було встановлено, що відповідно до протоколу від 23.11.2017 року, виданого ІНФОРМАЦІЯ_4 , щодо визначення густини фрагментів утеплювачів, відібраних з фасаду нежитлової будівлі для розміщення ІНФОРМАЦІЯ_3 за адресою за адресою: АДРЕСА_1 , середня густина наданих на дослідження фрагментів утеплювачів з плит теплоізолізаційних пінополістирольних марки ПСБС складає 15 кг/м3.
Однак відповідно до підсумкових відомостей ресурсів (актів виконаних робіт) за вказаним об`єктом зазначено, що при утепленні фасадів вказаної будівлі були використані плити теплоізоляційні з пінопласту полістирольних марки ПСБС, яка складає 40 кг/м3, що свідчить про невідповідність використаних матеріалів тим, що були зазначені у документації виготовленої за результатами виконаних робіт.
Під час досудового розслідування було призначено судову будівельно-технічну експертизу у вказаному кримінальному провадженні.
Так, до СУ ГУНП в Дніпропетровській області надійшло клопотання судового експерта ІНФОРМАЦІЯ_5 № 17/10.6/88 від 01.07.2019 року про надання додаткових матеріалів (оригіналів або завірених копій) документів стосовно проведення капітального ремонту нежитлової будівлі для розміщення ІНФОРМАЦІЯ_3 за адресою: АДРЕСА_1 .
Тому слідчий просила надати дозвіл на тимчасовий доступ до документів, а саме вилучення (здійснення їх виїмки): проектно-кошторисної документації в повному обсязі (договірна ціна, локальні кошториси, відомості ресурсів, розрахунок загальновиробничих витрат тощо) на капітальний ремонт нежитлової будівлі для розміщення ІНФОРМАЦІЯ_3 за адресою: АДРЕСА_1 ; виконавчої документації в повному обсязі на капітальний ремонт нежитлової будівлі для розміщення ІНФОРМАЦІЯ_3 за адресою: АДРЕСА_1 (загальний журнал робіт, журнали авторського та технічного нагляду, акти на закриття прихованих робіт, акти вхідного контролю матеріалів, тощо), що перебувають у володінні ІНФОРМАЦІЯ_6 .
Слідчий у судове засідання не з`явилася, надала заяву в котрій клопотання підтримала, просила задовольнити та розглянути за її відсутності.
Відповідно до ч. 2 ст. 159 КПК України тимчасовий доступ до речей і документів здійснюється на підставі ухвали слідчого судді.
Відповідно до ч. 1 ст. 160 КПК України сторони кримінального провадження мають право звернутися до слідчого судді під час досудового розслідування чи суду під час судового провадження із клопотанням про тимчасовий доступ до речей і документів, за винятком зазначених у статті 161 цього Кодексу. Слідчий має право звернутися із зазначеним клопотанням за погодженням з прокурором.
Відповідно до ч. 5 ст. 163 КПК України слідчий суддя, суд постановляє ухвалу про надання тимчасового доступу до речей і документів, якщо сторона кримінального провадження у своєму клопотанні доведе наявність достатніх підстав вважати, що ці речі або документи: перебувають або можуть перебувати у володінні відповідної фізичної або юридичної особи; самі по собі або в сукупності з іншими речами і документами кримінального провадження, у зв`язку з яким подається клопотання, мають суттєве значення для встановлення важливих обставин у кримінальному провадженні; не становлять собою або не включають речей і документів, які містять охоронювану законом таємницю.
Відповідно до ст. 165 КПК України особа, яка зазначена в ухвалі слідчого судді, суду про тимчасовий доступ до речей і документів як володілець речей або документів, зобов`язана надати тимчасовий доступ до зазначених в ухвалі речей і документів особі, зазначеній у відповідній ухвалі слідчого судді, суду. Зазначена в ухвалі слідчого судді, суду особа зобов`язана пред`явити особі, яка зазначена в ухвалі як володілець речей і документів, оригінал ухвали про тимчасовий доступ до речей і документів та вручити її копію. Особа, яка пред`являє ухвалу про тимчасовий доступ до речей і документів, зобов`язана залишити володільцю речей і документів опис речей і документів, які були вилучені на виконання ухвали слідчого судді, суду. На вимогу володільця особою, яка пред`являє ухвалу про тимчасовий доступ до речей і документів, має бути залишено копію вилучених документів. Копії вилучених документів виготовляються з використанням копіювальної техніки, електронних засобів володільця (за його згодою) або копіювальної техніки, електронних засобів особи, яка пред`являє ухвалу про тимчасовий доступ до речей і документів.
Дослідивши матеріали клопотання, кримінального провадження, приходжу до висновку, що клопотання є обґрунтованим та підлягає задоволенню, оскільки для з`ясування всіх обставин кримінального провадження необхідний тимчасовий доступ до перелічених у клопотанні документів з можливістю їх вилучення, що перебуває у володінні ІНФОРМАЦІЯ_6 .
Фіксування процесуальної дії за допомогою технічного засобу під час розгляду клопотання не здійснювалося, у зв`язку із неприбуттям в судове засідання всіх осіб, що відповідає вимогам ч. 4 ст. 107 КПК України.
Керуючись ст. ст. 110, 131-132, 159-160, 162-166, 309 КПК України, слідчий суддя,-
ПОСТАНОВИВ :
Клопотання слідчого відділу СУ ГУНП в Дніпропетровській області ОСОБА_3 про тимчасовий доступ до речей і документів задовольнити.
Надати слідчому СУ ГУНП в Дніпропетровській області ОСОБА_3 , дозвіл на тимчасовий доступ до документів з можливістю їх вилучення, а саме: проектно-кошторисної документації в повному обсязі (договірна ціна, локальні кошториси, відомості ресурсів, розрахунок загальновиробничих витрат тощо) на капітальний ремонт нежитлової будівлі для розміщення ІНФОРМАЦІЯ_3 за адресою: АДРЕСА_1 ; виконавчої документації в повному обсязі на капітальний ремонт нежитлової будівлі для розміщення ІНФОРМАЦІЯ_3 за адресою: АДРЕСА_1 (загальний журнал робіт, журнали авторського та технічного нагляду, акти на закриття прихованих робіт, акти вхідного контролю матеріалів, тощо), що перебувають у володінні ІНФОРМАЦІЯ_6 .
Строк виконання ухвали до 09 серпня 2019 року включно.
Ухвала оскарженню не підлягає.
Слідчий суддя ОСОБА_1
Суд | Індустріальний районний суд м.Дніпропетровська |
Дата ухвалення рішення | 10.07.2019 |
Оприлюднено | 17.02.2023 |
Номер документу | 83035106 |
Судочинство | Кримінальне |
Категорія | Провадження за поданням правоохоронних органів, за клопотанням слідчого, прокурора та інших осіб про тимчасовий доступ до речей і документів |
Кримінальне
Індустріальний районний суд м.Дніпропетровська
Бєльченко Л. А.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2023Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні