Ухвала
від 04.07.2019 по справі 540/764/19
ХЕРСОНСЬКИЙ ОКРУЖНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД

ХЕРСОНСЬКИЙ ОКРУЖНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД


УХВАЛА

04 липня 2019 р. м. ХерсонСправа № 540/764/19

Херсонський окружний адміністративний суд у складі:

головуючого судді Гомельчука С.В.,

при секретарі Воронцовій К.С.,

за участю:

представника позивача - Кермача А.І.,

представників відповідача - Малюченка С.Я., Вчерашнюк І.В.,

розглянувши у відкритому судовому засіданні адміністративну справу за позовом Товариства з обмеженою відповідальністю "Оптимум Транс" до Головного управління ДФС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі про визнання протиправним та скасування податкових повідомлень - рішень від 26.12.2018 року,

встановив :

12 квітня 2019 року до Херсонського окружного адміністративного суду надійшла позовна заява Товариства з обмеженою відповідальністю Оптимум Транс (далі - позивач) до Головного управління ДФС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі (далі - відповідач) про визнання протиправним і скасування податкових повідомлень - рішень від 26 грудня 2018 року за №№ 0004641422, 0004651422.

Ухвалою суду від 16 квітня 2019 року відкрито загальне провадження в адміністративній справі та призначено судове засідання на 07 травня 2019 року.

В судовому засіданні 07 травня 2019 року відкладено розгляд справи на 30 травня 2019 року.

Ухвалою суду від 30 травня 2019 року закрито підготовче провадження та призначено розгляд справи по суті на 27 червня 2019 року.

В судовому засіданні 27 червня 2019 року оголошено перерву для надання додаткових пояснень до 03 липня 2019 року.

Сторони забезпечили явку своїх представників у судове засідання.

У засіданні суд вийшов до нарадчої кімнати для ухвалення рішення у справі, оголосивши орієнтовний час його проголошення, проте під час ухвалення рішення суд дійшов висновку про те, що в ході судового засідання не було досліджено всіх обставин, які мають суттєве значення для прийняття законного та обґрунтованого рішення у даній справі.

У відповідності до приписів частини 2 ст. 227 КАС України, якщо під час ухвалення рішення виявиться потреба з`ясувати будь-яку обставину через повторний допит свідків або через іншу процесуальну дію, суд постановляє ухвалу про поновлення судового розгляду. Розгляд справи у цьому разі проводиться в межах, необхідних для з`ясування обставин, що потребують додаткової перевірки.

Про витребування доказів за власною ініціативою або за клопотанням учасника справи, або про відмову у витребуванні доказів суд постановляє ухвалу (ч. 3 ст. 80 КАС України).

Таким чином, суд приймає рішення про поновлення судового розгляду даної справи та витребування документів у відповідача.

Керуючись ст. 80, 227 КАС України, суд

ухвалив :

Для з`ясування додаткових обставин справи поновити судовий розгляд по справі.

Витребувати в ГУ ДФС в Херсонській області, Автономній республіці Крим та м.Севастополі наступні документи:

- наказ від 12.10.2018 року № 1094, на підставі якого продовжувався термін проведення перевірки;

- наказ від 27.09.2018 року № 1013, на підставі якого видано направлення на перевірку від 08.10.2018 року № 642.

Розгляд справи призначити на 10.07.2019 року о 9 год.00 хв.

Ухвала вступає в силу з моменту її проголошення.

Ухвала окремо оскарженню не підлягає, зауваження на неї можуть бути внесенні в апеляційну скаргу на рішення суду.

Суддя Гомельчук С.В.

СудХерсонський окружний адміністративний суд
Дата ухвалення рішення04.07.2019
Оприлюднено18.07.2019
Номер документу83039711
СудочинствоАдміністративне

Судовий реєстр по справі —540/764/19

Ухвала від 11.08.2020

Адміністративне

Касаційний адміністративний суд Верховного Суду

Гусак М.Б.

Ухвала від 02.07.2020

Адміністративне

П'ятий апеляційний адміністративний суд

Лук'янчук О.В.

Ухвала від 16.06.2020

Адміністративне

П'ятий апеляційний адміністративний суд

Лук'янчук О.В.

Ухвала від 30.03.2020

Адміністративне

Херсонський окружний адміністративний суд

Гомельчук С.В.

Ухвала від 11.10.2019

Адміністративне

П'ятий апеляційний адміністративний суд

Лук'янчук О.В.

Ухвала від 18.09.2019

Адміністративне

П'ятий апеляційний адміністративний суд

Лук'янчук О.В.

Ухвала від 22.08.2019

Адміністративне

П'ятий апеляційний адміністративний суд

Лук'янчук О.В.

Ухвала від 05.08.2019

Кримінальне

Машівський районний суд Полтавської області

Косик С. М.

Ухвала від 04.07.2019

Адміністративне

Херсонський окружний адміністративний суд

Гомельчук С.В.

Рішення від 10.07.2019

Адміністративне

Херсонський окружний адміністративний суд

Гомельчук С.В.

🇺🇦 Опендатабот

Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

Додайте Опендатабот до улюбленого месенджеру

ТелеграмВайбер

Опендатабот для телефону

AppstoreGoogle Play

Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці

© 2016‒2025Опендатабот

🇺🇦 Зроблено в Україні