Справа №295/11513/18
УХВАЛА
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ
15.07.2019 року м. Житомир
Богунський районний суд м. Житомира в складі:
Головуючого судді Чішман Л.М.,
за участю секретаря судового засідання Білінської Л.С.,
розглянувши у відкритому судовому засіданні цивільну справу за позовом ОСОБА_1 до ОСОБА_2 , Житомирської міської ради, треті особи ОСОБА_3 , ОСОБА_4 від імені та в інтересах яких діють ОСОБА_1 та ОСОБА_5 , ОСОБА_6 , ОСОБА_7 , ОСОБА_8 про встановлення земельного сервітуту, -
встановив:
Позивач звернулась до суду з позовом,в якому просить встановити безстроковий сервітут (постійний) і безоплатний земельний сервітут, шляхом надання ОСОБА_1 та іншим співвласникам права проходу та проїзду транспортними засобами до належної їм земельної ділянки і розташованого на ній житлового будинку за адресою: АДРЕСА_1 по земельній ділянці, що перебуває у комунальній власності, належить Житомирській міській раді і перебуває у користуванні та володінні ОСОБА_2 на підставі договору оренди землі від 09.12.2016 року №237.
В судове засідання 15.07.20129 року сторони не з`явились.
Дослідивши матеріали справи, суд приходить до наступного висновку.
Встановлено, що 09.07.2019 року від представника позивача - адвоката Яроша В.В. надійшла уточнена позовна заява, з зазначенням третьої особи на стороні відповідача - ОСОБА_9 .
Згідно ч. 1 ст. 51 ЦПК України суд першої інстанції має право за клопотанням позивача до закінчення підготовчого провадження, а у разі розгляду справи за правилами спрощеного позовного провадження - до початку першого судового засідання залучити до участі у ній співвідповідача.
В даному випадку, розгляд справи по суті не розпочався та позивач вважає за необхідне залучити до участі у справі третю особу на стороні відповідача, що не заборонено ЦПК України.
Згідно ч. 1 ст. 174 ЦПК України при розгляді справи судом у порядку позовного провадження учасники справи викладають письмово свої вимоги, заперечення, аргументи, пояснення та міркування щодо предмета спору виключно у заявах по суті справи, визначених цим Кодексом.
Враховуючи, що розгляд справи по суті не розпочато, суддя вважає за можливе прийняти уточнену позовну заяву до розгляду.
Керуючись ст.ст. 49, 51, 174 ЦПК України, суд, -
постановив :
Відкласти розгляд справи до 15-30 год., 28.10.2019 року.
Прийняти до розгляду уточнену позовну заяву представника позивача ОСОБА_1 до ОСОБА_2 , Житомирської міської ради, треті особи на стороні позивача - ОСОБА_3 , ОСОБА_4 від імені та в інтересах яких діють ОСОБА_1 та ОСОБА_5 , ОСОБА_6 , ОСОБА_7 , ОСОБА_8 , треті особи на стороні відповідача - ОСОБА_9 про встановлення земельного сервітуту, у редакції від 09.07.2019 року.
Копію ухвали направити сторонам, для відома.
Відповідно до вимог ч.ч. 1, 2 ст. 174 ЦПК України при розгляді справи судом у порядку позовного провадження учасники справи викладають письмово свої вимоги, заперечення, аргументи, пояснення та міркування щодо предмета спору виключно у заявах по суті справи, визначених цим Кодексом. Заявами по суті справи є: позовна заява; відзив на позовну заяву (відзив); відповідь на відзив; заперечення; пояснення третьої особи щодо позову або відзиву.
Відповідач має право подати до суду письмові заперечення проти позову та посилання на докази, якими вони обґрунтовуються, який викладається у відзиві на позовну заяву. Вимоги до відзиву на позовну заяву встановлені ст. 178 ЦПК України.
Встановити відповідачу строк 20 днів з дня вручення копії ухвали про відкриття провадження у справі для подачі відзиву на позов та доказів, що підтверджують обставини, на яких ґрунтуються заперечення відповідача, якщо такі докази не надані позивачем. У разі подання відповідачем до суду відзиву на позовну заяву до нього повинні бути долучені документи, що підтверджують надіслання (надання) відзиву і доданих до нього доказів іншим учасникам справи.
В разі ненадання відповідачем відзиву у встановлений судом строк, без поважних причин, справа буде розглянута за наявними матеріалами.
Позивач має право надати відповідь на відзив на протязі 5 днів з моменту отримання відзиву.
Відповідач має право подати заперечення на відповідь на відзив на протязі 5 днів з моменту отримання відповіді на відзив.
Третя особа має право подати письмові пояснення щодо позову або відзиву, в яких третя особа, яка не заявляє самостійних вимог на предмет спору, викладає свої аргументи і міркування в підтримку або заперечення проти позову. До пояснень третьої особи застосовуються правила, встановлені частинами 3-6 ст. 178 ЦПК України.
Одночасно з подачею пояснень на позовну заяву третя особа надає суду докази, що підтверджують обставини, на яких ґрунтуються аргументи та міркування на підтримку або заперечення щодо предмета позову, а також документи, що підтверджують надіслання (надання) пояснень і доданих до нього доказів іншим учасникам справи.
Учасники справи можуть отримати інформацію щодо справи, що розглядається за електронною адресою inbox@bg.zt.court.gov.ua на офіційному веб-порталі судової влади України в мережі Інтернет.
Ухвала оскарженню не підлягає.
Суддя Л.М. Чішман
Суд | Богунський районний суд м. Житомира |
Дата ухвалення рішення | 15.07.2019 |
Оприлюднено | 24.07.2019 |
Номер документу | 83182371 |
Судочинство | Цивільне |
Цивільне
Богунський районний суд м. Житомира
Чішман Л. М.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2025Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні