ЗАРІЧНИЙ РАЙОННИЙ СУД М.СУМ

УХВАЛА

Справа № 591/4535/19

Провадження № 1-кс/591/3346/19

У Х В А Л А

І М Е Н Е М У К Р А Ї Н И

23 липня 2019 року м. Суми

Слідчий суддя Зарічного районного суду м. Суми Капкін О.Б, за участю секретаря - Формова В.В., розглянувши клопотання ст. слідчого СУ ГУНП в Сумській області Ващенко О.О. у кримінальному провадженні №12019200000000054 від 28.02.2019 за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч. 3 ст. 368 КК України, про тимчасовий доступ до документів, -

ВСТАНОВИВ:

Слідчий звернувся до суду з погодженим прокурором клопотанням, в якому просить надати тимчасовий доступ до речей і документів, що знаходяться у володінні відділу державної реєстрації Харківської районної державної адміністрації, що розташована за адресою: м.Харків, Григорівське шоссе, 52, а саме: до реєстраційної справи Благодійної організації Благодійний фонд Експерт 2018 (код ЄДРПОУ 42355560) з можливістю ознайомитися з нею та вилучити її в оригіналі.

Слідчий вважає, що зазначені документи мають суттєве значення у даному кримінальному провадженні, містять відомості, які можуть бути використані як докази та самі по собі, або в сукупності з іншими речами та документами мати суттєве значення для встановлення важливих обставин у кримінальному провадженні і в інший спосіб встановити вказані обставини не є можливим.

Слідчий в судове засідання не з`явився, через від нього надійшла заява про підтримання клопотання в повному обсязі та розгляд справи у його відсутність.

Представник володільця майна у судове засідання не з`явився, про розгляд справи повідомлений належним чином.

Суд вважає за можливе розглянути справу без їх участі, а також на підставі ч. 4 ст. 107 КПК України, не здійснювати фіксування судового процесу за допомогою технічних засобів.

Слідчий суддя, дослідивши копії матеріалів кримінального провадження, вивчивши матеріали справи, дійшов наступного висновку.

У провадженні СУ ГУНП в Сумській області перебувають матеріали досудового розслідування, внесеного до Єдиного реєстру досудових розслідувань за № 12019200000000054 від 28.02.2019 за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч. 3 ст. 368 КК України за фактом систематичного отримання неправомірної вигоди службовими особами Сумського відділення Харківського науково-дослідного інституту судових експертиз імені заслуженого професора М .С.Бокаріуса за попередньою змовою із службовими особами БО Благодійний фонд Експерт 2018 .

В ході досудового розслідування встановлено, що Сумського відділення Харківського науково-дослідного інституту судових експертиз імені заслуженого професора М.С.Бокаріуса, з метою особистого збагачення та в інтересах інших осіб, діючи за попередньою змовою із службовими особами Благодійної організації Благодійний фонд Експерт 2018 (код ЄДРПОУ 42355560), та через підконтрольних начальників відділів, побудували злочинну схему з одержання неправомірної вигоди від замовників та представників замовників судових експертиз, проведення яких призначено до Сумського відділення Харківського науково-дослідного інституту судових експертиз імені заслуженого професора М.С.Бокаріуса за прискорення строків виконання експертиз та їх результатів шляхом зарахування коштів на розрахунковий рахунок № НОМЕР_1 , відкритий в КБ ПриватБанк та належить благодійній організації Благодійний фонд Експерт 2018 .

За таких обставин виникла необхідність в долученні до матеріалів кримінального провадження реєстраційної справи благодійної організації Благодійний фонд Експерт 2018 . Вивчення та аналіз справи надасть можливість встановити період перебування на посадах службових осіб організації, її власників, засновників, види діяльності, інші реєстраційні дані, що в сукупності з іншими відомостями може бути доказом злочинної діяльності даних службових осіб.

Встановлено, що благодійна організація Благодійний фонд Експерт 2018 зареєстроване за адресою: Харківська область, Харківський район, смт Хорошеве, вул. Світла, 6 . Реєстраційна справа зберігається у відділі державної реєстрації Харківської районної державної адміністрації, що розташована за адресою: м.Харків, Григорівське шоссе, 52.

З метою повного, усестороннього та об`єктивного досудового розслідування, а також встановлення істини у справі, наявності або відсутності складу злочину, суд вважає, що докази по справі можуть міститися в вказаних документах.

Тому, клопотання підлягає задоволенню.

На підставі викладеного, керуючись ст.ст.85, 159 - 166 КПК України, слідчий суддя,-

УХВАЛИВ:

Клопотання задовольнити.

Надати у кримінальному провадженні №42019200000000054 слідчим СУ ГУНП в Сумській області, які входять до групи слідчих у кримінальному провадженні, а саме Ващенку Олександру Олександровичу, Сибільову Олександру Валерійовичу, Приходченку Олексію Володимировичу, Приходченку Сергію Володимировичу, Підгорному Богдану Олександровичу, Бережному Роману Олександровичу, Іщенко Юлії Володимирівні дозвіл на тимчасовий доступ до речей і документів, що знаходяться у володінні відділу державної реєстрації Харківської районної державної адміністрації, що розташована за адресою: м.Харків, Григорівське шоссе, 52, а саме: до реєстраційної справи Благодійної організації Благодійний фонд Експерт 2018 (код ЄДРПОУ 42355560) з можливістю ознайомитися з нею та вилучити її завірені копії.

Встановити строк дії ухвали в 30 днів з дня її постановлення.

Контроль за виконанням ухвали покласти на ст. слідчого СУ ГУНП в Сумській області Ващенко О.О.

Відповідно до ч.1 ст.166 КПК України у разі невиконання вимог ухвали, суд має право постановити ухвалу про проведення обшуку з метою відшукання та вилучення зазначених матеріалів.

Ухвала оскарженню не підлягає.

Слідчий суддя О.Б.Капкін

Дата ухвалення рішення 23.07.2019
Оприлюднено 24.07.2019

Судовий реєстр по справі 591/4535/19

Проскрольте таблицю вліво →
Рішення Суд Форма
Ухвала від 23.07.2019 Зарічний районний суд м.Сум Кримінальне
Ухвала від 23.07.2019 Зарічний районний суд м.Сум Кримінальне
Ухвала від 23.07.2019 Зарічний районний суд м.Сум Кримінальне

🇺🇦 Опендатабот

Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

Стежити за справою 591/4535/19

Встановіть Опендатабот та підтвердіть підписку

Вайбер Телеграм

Опендатабот для телефону