ПІВНІЧНИЙ АПЕЛЯЦІЙНИЙ ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД
вул. Шолуденка, буд. 1, літера А, м. Київ, 04116, (044) 230-06-58 inbox@anec.court.gov.ua
УХВАЛА
"05" серпня 2019 р. Справа№ 910/14/19
Північний апеляційний господарський суд у складі колегії суддів:
головуючого: Коротун О.М.
суддів: Майданевича А.Г.
Ткаченка Б.О.
за апеляційною скаргою Товариства з обмеженою відповідальністю Артвік - Україна
на рішення Господарського суду міста Києва від 11.04.2019 (повний текст складено 18.04.2019)
у справі № 910/14/19 (суддя Пінчук В.І.)
за позовом Товариства з обмеженою відповідальністю Родень - М в особі ліквідатора, арбітражного керуючого Голінного Андрія Михайловича
до Товариства з обмеженою відповідальністю Артвік - Україна
про стягнення 765 743,28 грн,
ВСТАНОВИВ:
Рішенням Господарського суду міста Києва від 11.04.2019 позов задоволено повністю. Стягнуто з ТОВ Артвік-Україна на користь ТОВ Родень-М 765 743, 28 грн передоплати, 11 486, 15 грн судового збору.
Не погоджуючись з ухваленим рішенням, ТОВ Артвік-Україна звернулося до Північного апеляційного господарського суду з апеляційною скаргою, в якій просить скасувати рішення Господарського суду міста Києва від 11.04.2019 та постановити нове, яким відмовити в задоволенні вимог позивача в повному обсязі.
Ухвалою Північного апеляційного господарського суду від 07.06.2019 було відкрито апеляційне провадження за апеляційною ТОВ Артвік-Україна на рішення Господарського суду міста Києва від 11.04.2019. Справу призначено до розгляду на 29.07.2019.
У зв`язку з перебування суддів Смірнової Л.Г. та Суліма В.В., які не є головуючим суддею (суддею-доповідачем), у відпустці, відповідно до протоколу повторного автоматизованого розподілу судової справи між суддями від 05.08.2019, для розгляду апеляційної скарги у даній справі визначено колегію суддів у складі: головуючий суддя - Коротун О.М., судді: Майданевич А.Г., Ткаченко Б.О.
Відповідно до ч. 14 ст. 32 ГПК України у разі зміни складу суду на стадії підготовчого провадження розгляд справи починається спочатку, за винятком випадків, передбачених цим Кодексом.
У разі зміни складу суду на стадії розгляду справи по суті суд повторно розпочинає розгляд справи по суті, крім випадку, коли суд ухвалить рішення про повторне проведення підготовчого провадження.
Керуючись ст. 32, 234 Господарського процесуального кодексу України, Північний апеляційний господарський суд,
УХВАЛИВ:
Прийняти справу № 910/14/19 до провадження за апеляційною скаргою Товариства з обмеженою відповідальністю Артвік - Україна на рішення Господарського суду міста Києва від 11.04.2019 у складі колегії суддів: головуючий суддя - Коротун О.М., судді: Майданевич А.Г., Ткаченко Б.О.
Головуючий суддя О.М. Коротун
Судді А.Г. Майданевич
Б.О. Ткаченко
Суд | Північний апеляційний господарський суд |
Дата ухвалення рішення | 05.08.2019 |
Оприлюднено | 07.08.2019 |
Номер документу | 83456226 |
Судочинство | Господарське |
Господарське
Північний апеляційний господарський суд
Коротун О.М.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2025Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні