ТЕРНОПІЛЬСЬКИЙ ОКРУЖНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД

УХВАЛА

ТЕРНОПІЛЬСЬКИЙ ОКРУЖНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД

УХВАЛА

про відкриття провадження у справі

Справа № 500/1853/19

06 серпня 2019 рокум.Тернопіль Суддя Тернопільського окружного адміністративного суду Баб`юк П.М., розглянувши позовну заяву та додані до неї матеріали відкритого акціонерного товариства "ТЕРНОПІЛЬОБЛЕНЕРГО" (місцезнаходження: вул. Енергеична, 2, м. Тернопіль, 46010, код ЄДРПОУ: 00130725) до Офісу великих платників податків Державної фіскальної служби України в особі Львівського управління Офісу великих платників податків Державної фіскальної служби України (місцезнаходження: вул. Дегтярівська, 11, м. Київ 119, 04119, код ЄДРПОУ: 39440996) про визнання протиправним та скасування податкового повідомлення-рішення, -

ВСТАНОВИВ:

05 серпня 2019 року до Тернопільського окружного адміністративного суду надійшла позовна заява відкритого акціонерного товариства "ТЕРНОПІЛЬОБЛЕНЕРГО" до Офісу великих платників податків Державної фіскальної служби України в особі Львівського управління Офісу великих платників податків Державної фіскальної служби України про визнання протиправним та скасування податкового повідомлення-рішення від 02.05.2019 №0004144811.

Позовна заява подана особою, яка має адміністративну процесуальну дієздатність.

Позовна заява відповідає вимогам статей 160, 161, 172 Кодексу адміністративного судочинства України (далі - КАС України).

Позовну заяву належить розглядати за правилами адміністративного судочинства, позовну заяву подано з дотриманням правил підсудності. Позов подано у строк, установлений законом.

Підстав для залишення позовної заяви без руху, повернення позовної заяви або відмови у відкритті провадження в адміністративній справі, встановлених КАС України немає.

Дана адміністративна справа відповідно до статті 12 КАС України є справою незначної складності та підлягає розгляду за правилами спрощеного позовного провадження.

Керуючись статтями 171, 248, 257 КАС України, суд

УХВАЛИВ:

Прийняти позовну заяву до розгляду та відкрити провадження у справі.

Розгляд справи проводити за правилами спрощеного позовного провадження з повідомленням (викликом) сторін.

Призначити у справі судове засідання на 27 серпня 2019 року о 11:00 год. в залі судових засідань Тернопільського окружного адміністративного суду за адресою: м.Тернопіль, вул. Кн. Острозького, 20.

Відповідно до статей 162-164 КАС України встановити:

- відповідачу 15-денний строк, з дня вручення ухвали про відкриття провадження у справі для подання відзиву на позовну заяву;

- позивачу 5-денний строк, з дня отримання відзиву на позов, для подання відповіді на відзив;

- в разі подання позивачем відповіді на відзив, відповідачу 5-денний строк з дня отримання відповіді на відзив для надання своїх заперечень.

Згідно із частинами третьою та четвертою статті 162 КАС України копія відзиву на позов (відповіді на відзив і заперечень) та доданих до нього документів повинні бути надіслані (надані) іншим учасникам справи, а суду - доказ такого надіслання іншим учасникам справи.

Відповідно до частини четвертої статті 159 КАС України не подання суб`єктом владних повноважень відзиву на позов без поважних причин може бути кваліфіковано судом як визнання позову.

Зобов`язати відповідача подати суду докази разом із поданням відзиву.

Роз`яснити учасникам справи, що докази, не подані у встановлений законом або судом строк, до розгляду судом не приймаються, крім випадку, коли особа, що їх подає, обґрунтувала неможливість їх подання у вказаний строк з причин, що не залежали від неї. Копії доказів (крім речових доказів), що подаються до суду, заздалегідь надсилаються або надаються особою, яка їх подає, іншим учасникам справи. Суд не бере до уваги відповідні докази у разі відсутності підтвердження надсилання (надання) їх копій іншим учасникам справи, крім випадку, якщо такі докази є у відповідного учасника справи або обсяг доказів є надмірним, або вони подані до суду в електронній формі, або є публічно доступними (частини восьма, дев`ята статті 79 КАС України).

Учасники справи можуть отримати інформацію по даній справі в мережі Інтернет на офіційному веб-порталі судової влади в Україні за веб-адресою https://adm.te.court.gov.ua/sud1970/gromadyanam/spravy/.

Копію ухвали направити учасникам справи разом з копією позовної заяви та доданих до неї документів.

Ухвала набирає законної сили з моменту її підписання суддею та може бути оскаржена лише з підстав порушення правил підсудності. Апеляційна скарга на ухвалу суду може бути подана до Восьмого апеляційного адміністративного суду через Тернопільський окружний адміністративний суд протягом п`ятнадцяти днів з дня її складення. Заперечення на ухвалу суду в частині, що не підлягає оскарженню окремо від рішення суду, можуть бути включені до апеляційної скарги на рішення суду.

Суддя Баб`юк П.М.

Копія вірна

Суддя Баб`юк П.М.

Зареєстровано 07.08.2019
Оприлюднено 08.08.2019
Дата набрання законної сили 06.08.2019

Судовий реєстр по справі 500/1853/19

Проскрольте таблицю вліво →
Рішення Суд Форма
Ухвала від 30.03.2020 Касаційний адміністративний суд Верховного Суду Адміністративне
Постанова від 19.02.2020 Восьмий апеляційний адміністративний суд Адміністративне
Ухвала від 03.02.2020 Восьмий апеляційний адміністративний суд Адміністративне
Ухвала від 03.02.2020 Восьмий апеляційний адміністративний суд Адміністративне
Ухвала від 15.01.2020 Восьмий апеляційний адміністративний суд Адміністративне
Ухвала від 27.11.2019 Восьмий апеляційний адміністративний суд Адміністративне
Ухвала від 28.10.2019 Восьмий апеляційний адміністративний суд Адміністративне
Рішення від 10.09.2019 Тернопільський окружний адміністративний суд Адміністративне
Ухвала від 27.08.2019 Тернопільський окружний адміністративний суд Адміністративне
Ухвала від 06.08.2019 Тернопільський окружний адміністративний суд Адміністративне
Постанова від 15.03.2019 Ізмаїльський міськрайонний суд Одеської області Адмінправопорушення

🇺🇦 Опендатабот

Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

Перевірити компанію

Додайте Опендатабот до улюбленного месенджеру

Вайбер Телеграм Месенджер

Опендатабот для телефону