Ухвала
від 05.08.2019 по справі 914/669/19
ЗАХІДНИЙ АПЕЛЯЦІЙНИЙ ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД

ЗАХІДНИЙ АПЕЛЯЦІЙНИЙ ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД

79010, м.Львів, вул.Личаківська,81


УХВАЛА

"05" серпня 2019 р. Справа № 914/669/19

Західний апеляційний господарський суд у складі колегії:

головуючого судді М.І . Хабіб

суддів С.М. Бойко,

Т.Б. Бонк,

розглянувши матеріали апеляційної скарги Акціонерного товариства Національна акціонерна компанія Нафтогаз України № 14/4-969 від 15.07.2019

на рішення Господарського суду Львівської області від 11.06.2019,повний текст рішення складено 18.06.2019,

у справі №921/669/19 (суддя Фартушок Т.Б.),

за позовом: Публічного акціонерного товариства Національна акціонерна компанія Нафтогаз України , м. Київ

до відповідача : Міського державного комунального підприємства Миколаївтеплокомуненерго , м. Миколаїв Львівської області

про: стягнення 40623, 60 грн

В С Т А Н О В И В:

Рішенням Господарського суду Львівської області від 11.06.2019 у справі №914/669/19 позов задоволено частково. Присуджено до стягнення з відповідача на користь позивача 12284, 67 грн пені, 3542, 67 грн. трьох відсотків річних, 12506, 99 грн інфляційних втрат та 1920, 78 грн судового збору. В решті позову відмовлено.

З підстав, зазначених в апеляційній скарзі, АТ НАК Нафтогаз України (позивач) оскаржило рішення суду першої інстанції, просить його скасувати в частині відмови у стягненні 12 284, 66 грн пені і в цій частині прийняти нове рішення, яким позов задоволити в повному обсязі.

В прохальній частині апеляційної скарги скаржник просить поновити строк на подання апеляційної скарги у зв`язку з тим, що він отримав копію оскаржуваного рішення 01.07.2019.

Апеляційним судом встановлено, що в судовому засіданні 11.06.2019 оскаржуване рішення прийнято у відсутності представника позивача, повний текст рішення складено 18.06.2019 та отримано скаржником 01.07.2019 згідно з наявним у справі повідомленням про вручення поштового відправлення.

Апеляційна скарга подана 19.07.2019 згідно з відміткою суду апеляційної інстанції.

Згідно з ч.1 ст.119 ГПК України суд за заявою учасника справи поновлює пропущений процесуальний строк, встановлений законом, якщо визнає причини його пропуску поважними, крім випадків, коли цим Кодексом встановлено неможливість такого поновлення.

Частиною 2 статті 256 ГПК України встановлено, що учасник справи, якому повне рішення або ухвала суду не були вручені у день його (її) проголошення або складення, має право на поновлення пропущеного строку на апеляційне оскарження рішення суду - якщо апеляційна скарга подана протягом двадцяти днів з дня вручення йому повного рішення суду.

За таких обставин колегія суддів дійшла висновку про наявність підстав для поновлення скаржнику пропущеного строку на апеляційне оскарження рішення.

Розглянувши подані матеріали апеляційної скарги, апеляційний суд встановив, що такі відповідають вимогам ст.ст.258-259 ГПК України та є достатніми для відкриття апеляційного провадження.

Згідно з ч. 4 ст. 262 ГПК України в ухвалі про відкриття апеляційного провадження зазначається строк для подання учасниками справи відзиву на апеляційну скаргу та вирішується питання про витребування матеріалів справи.

Відповідно до частин 1, 4 ст.263 ГПК України учасники справи мають право подати до суду апеляційної інстанції відзив на апеляційну скаргу в письмовій формі протягом строку, встановленого судом апеляційної інстанції в ухвалі про відкриття апеляційного провадження. До відзиву додаються докази надсилання (надання) копій відзиву та доданих до нього документів іншим учасникам справи.

Поряд з цим, згідно з ч. 10 ст. 270 ГПК України апеляційні скарги на рішення господарського суду у справах з ціною позову менше ста розмірів прожиткового мінімуму для працездатних осіб, крім тих, які не підлягають розгляду в порядку спрощеного позовного провадження, розглядаються судом апеляційної інстанції без повідомлення учасників справи.

Частиною 13 статті 8 ГПК України передбачено, що розгляд справи здійснюється в порядку письмового провадження за наявними у справі матеріалами, якщо цим Кодексом не передбачено повідомлення учасників справи. У такому випадку судове засідання не проводиться.

Враховуючи ціну позову (40623, 60 грн), колегія суддів апеляційного суду дійшла висновку про розгляд даної справи в порядку письмового провадження без повідомлення учасників справи.

Керуючись ст.ст.8, 234, 252, 270, 271 ГПК України, Західний апеляційний господарський суд

У Х В А Л И В :

1. Поновити АТ Національна акціонерна компанія Нафтогаз України строк на апеляційне оскарження рішення Господарського суду Львівської області від 11.06.2019 у справі №914/669/19.

2.Відкрити апеляційне провадження за апеляційною скаргою Акціонерного товариства Національна акціонерна компанія Нафтогаз України № 14/4-969 від 15.07.2019.

3. Зупинити дію рішення Господарського суду Львівської області від від 11.06.2019 у справі №914/669/19.

4. Здійснити розгляд справи №914/669/19 в порядку письмового провадження без повідомлення учасників справи.

5. Відповідачу до 23.08.2019 подати відзив на апеляційну скаргу та докази надсилання скаржнику (надання) копії відзиву та доданих до нього документів.

6. Копію ухвали надіслати сторонам рекомендованими листами з повідомленнями про вручення для відома та належного виконання.

7. Ухвала оскарженню не підлягає .

Головуючий суддя М.І. Хабіб

Суддя С.М. Бойко

Суддя Т.Б. Бонк

СудЗахідний апеляційний господарський суд
Дата ухвалення рішення05.08.2019
Оприлюднено08.08.2019
Номер документу83483698
СудочинствоГосподарське

Судовий реєстр по справі —914/669/19

Ухвала від 03.12.2019

Господарське

Господарський суд Львівської області

Фартушок Т. Б.

Ухвала від 25.11.2019

Господарське

Господарський суд Львівської області

Фартушок Т. Б.

Ухвала від 13.11.2019

Господарське

Господарський суд Львівської області

Фартушок Т. Б.

Постанова від 25.10.2019

Господарське

Західний апеляційний господарський суд

Хабіб Марія Іванівна

Ухвала від 05.08.2019

Господарське

Західний апеляційний господарський суд

Хабіб Марія Іванівна

Рішення від 11.06.2019

Господарське

Господарський суд Львівської області

Фартушок Т. Б.

Ухвала від 21.05.2019

Господарське

Господарський суд Львівської області

Фартушок Т. Б.

Ухвала від 07.05.2019

Господарське

Господарський суд Львівської області

Фартушок Т. Б.

Ухвала від 15.04.2019

Господарське

Господарський суд Львівської області

Фартушок Т. Б.

🇺🇦 Опендатабот

Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

Додайте Опендатабот до улюбленого месенджеру

ТелеграмВайбер

Опендатабот для телефону

AppstoreGoogle Play

Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці

© 2016‒2025Опендатабот

🇺🇦 Зроблено в Україні