Справа № 752/13551/18
Провадження № 2/752/2034/19
Р І Ш Е Н Н Я
іменем України
(вступна та резолютивна частина)
30.07.2019 року Голосіївський районний суд м. Києва у складі
головуючого судді Шевченко Т.М.
з участю секретаря Власенко В.В.,
розглянувши у відкритому судовому засіданні в м. Києві цивільну справу за позовною заявою ОСОБА_1 до Товариства з обмеженою відповідальністю "ЄА Груп" про розірвання контракту, стягнення заробітної плати, компенсації за невикористану відпустку та компенсації за несвоєчасну виплату заробітної плати,
Керуючись статтями 4, 5, 12, 13, 76-81, 141, 206, 259, 263-265, 268, 273 ЦПК України, суд, -
в и р і ш и в:
В задоволенні позовної заяви ОСОБА_1 до Товариства з обмеженою відповідальністю "ЄА Груп" про розірвання контракту, стягнення заробітної плати, компенсації за невикористану відпустку та компенсації за несвоєчасну виплату заробітної плати - відмовити.
Рішення може бути оскаржено до Київського апеляційного суду через суд першої інстанції шляхом подання апеляційної скарги протягом тридцяти днів з дня складення повного судового рішення. Учасник справи, якому повне рішення суду не було вручено у день його проголошення або складення, має право на поновлення пропущеного строку на апеляційне оскарження якщо апеляційна скарга подана протягом тридцяти днів з дня вручення йому повного рішення суду.
Повний текст рішення буде виготовлено 09 серпня 2019 року.
Суддя:
Суд | Голосіївський районний суд міста Києва |
Дата ухвалення рішення | 30.07.2019 |
Оприлюднено | 18.08.2019 |
Номер документу | 83693977 |
Судочинство | Цивільне |
Цивільне
Голосіївський районний суд міста Києва
Шевченко Т. М.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2025Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні