ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

УХВАЛА

ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

УХВАЛА

про відкриття провадження у справі

27.08.2019 р. справа №914/1684/19

Суддя Господарського суду Львівської області Артимович В.М., розглянувши матеріали справи

за позовом:Львівського комунального підприємства Транспортна фірма Львівспецкомунтранс , м. Львів до відповідача:Департаменту розвитку та експлуатації житлово-комунального господарства Львівської обласної державної адміністрації, м. Львів про: стягнення 1 956 378,20 грн. ВСТАНОВИВ:

Львівське комунальне підприємство Транспортна фірма Львівспецкомунтранс звернулося до Господарського суду Львівської області з позовом до Департаменту розвитку та експлуатації житлово-комунального господарства Львівської обласної державної адміністрації про стягнення 1 956 378,20 грн. заборгованості з відшкодування витрат на вивезення твердих побутових відходів.

Позовна заява відповідає вимогам, встановленим ст. ст. 162, 164, 172 Господарського процесуального кодексу України.

Підстави для залишення позовної заяви без руху, повернення позовної заяви чи відмови у відкритті провадження у справі, відсутні.

Відповідно до п. 2 ч. 1 та ч. 3 ст. 12 Господарського процесуального кодексу України господарське судочинство здійснюється за правилами, передбаченими цим Кодексом, у порядку позовного провадження (загального або спрощеного). Спрощене позовне провадження призначене для розгляду малозначних справ, справ незначної складності та інших справ, для яких пріоритетним є швидке вирішення справи. Загальне позовне провадження призначене для розгляду справ, які через складність або інші обставини недоцільно розглядати у спрощеному позовному провадженні.

Дослідивши матеріали позовної заяви, враховуючи предмет позову, суд дійшов висновку розглядати даний спір за правилами загального позовного провадження.

З огляду на вищенаведене, беручи до уваги те, що позовна заява подана з додержанням норм Господарського процесуального кодексу, підсудна господарському суду, відсутні підстави для повернення заяви та відмови в її прийнятті, керуючись ст. ст. 4, 12, 20, 176, 234, Господарського процесуального кодексу України, суд

ПОСТАНОВИВ:

1. Позовну заяву прийняти до розгляду та відкрити провадження у справі.

2. Розгляд справи здійснювати за правилами загального позовного провадження.

3. Підготовче засідання призначити на 11.09.19 р. о 16:30 год. Засідання відбудеться в приміщенні господарського суду (м. Львів, вул. Личаківська, 128).

4. Встановити відповідачу строк у 15 календарних днів з дня отримання даної ухвали для подання відзиву на позовну заяву.

5. Відзив на позовну заяву та докази направлення його іншим учасникам справи, мають бути в зазначений термін надіслані на адресу суду або подані через канцелярію суду.

6. Встановити позивачу строк у 5 календарних днів з дня отримання відзиву на позовну заяву, для подання відповіді на відзив.

7. Зобов`язати позивача у випадку подання відповіді на відзив до суду, не пізніше наступного дня надіслати його з доданими документами відповідачу. Докази надіслання надати суду.

8. Встановити відповідачу строк у 5 календарних днів з дня отримання відповіді на відзив, для подання заперечення.

9. Зобов`язати відповідача у випадку подання до суду заперечення на відповідь позивача на відзив, не пізніше наступного дня надіслати його позивачу. Докази надіслання надати суду.

10. Позивачу надати:

- оригінали додатків долучених до позовної заяви - для огляду;

- акт звірки розрахунків з відповідачем станом на час звернення з позовом до суду;

- письмове обґрунтування, підтверджене належними та допустимими доказами, із застосуванням відповідних норм законодавства щодо необхідності залучення до участі у даній справі в якості третіх осіб, які не заявляють самостійних вимог на предмет спору на стороні позивача, фізичних осіб-підприємців, вказаних у вступній частині позовної заяви;

- явку представника в судове засідання - визнати обов`язковою.

11. Відповідачу: акт звірки розрахунків з позивачем станом на час звернення з позовом до суду; докази сплати заборгованості (у випадку наявності); витяг з Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб підприємців та громадських формувань про державну реєстрацію; явку представника в судове засідання - визнати обов`язковою.

12. При направленні у судове засідання уповноважених представників сторін, останнім мати при собі відповідно до ст. 60 ГПК України документи, що підтверджують повноваження представників.

13. Веб-адреса сторінки на офіційному веб-порталі судової влади України в мережі інтернет, за якою учасники справи можуть отримати інформацію по справі, що розглядається - lv.arbitr.gov.ua/sud5015/.

14. Роз`яснити відповідачу, що в разі ненадання у встановлений судом строк без поважних причин відзиву, суд вирішує справу за наявними матеріалами.

Ухвала набирає законної сили з моменту її підписання та не підлягає оскарженню окремо від рішення суду.

Суддя Артимович В.М.

Зареєстровано 28.08.2019
Оприлюднено 29.08.2019
Дата набрання законної сили 27.08.2019

Судовий реєстр по справі 914/1684/19

Проскрольте таблицю вліво →
Рішення Суд Форма
Ухвала від 13.12.2019 Господарський суд Львівської області Господарське
Ухвала від 06.12.2019 Господарський суд Львівської області Господарське
Ухвала від 27.11.2019 Господарський суд Львівської області Господарське
Ухвала від 20.11.2019 Господарський суд Львівської області Господарське
Ухвала від 12.11.2019 Господарський суд Львівської області Господарське
Ухвала від 30.10.2019 Господарський суд Львівської області Господарське
Ухвала від 21.10.2019 Господарський суд Львівської області Господарське
Ухвала від 26.09.2019 Господарський суд Львівської області Господарське
Ухвала від 11.09.2019 Господарський суд Львівської області Господарське
Ухвала від 27.08.2019 Господарський суд Львівської області Господарське

🇺🇦 Опендатабот

Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

Перевірити компанію

Додайте Опендатабот до улюбленного месенджеру

Вайбер Телеграм Месенджер

Опендатабот для телефону