Ухвала
від 30.08.2019 по справі 520/7084/19
КИЇВСЬКИЙ РАЙОННИЙ СУД М. ОДЕСИ

Справа № 520/7084/19

Провадження № 1-кс/520/10479/19

УХВАЛА

ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

30.08.2019 року

Слідчий суддя Київського районного суду міста Одеси ОСОБА_1 , за участю секретаря ОСОБА_2 , розглянувши клопотання адвоката ОСОБА_3 , яка діє в інтересах підозрюваного ОСОБА_4 про тимчасовий доступ до речей та документів,

ВСТАНОВИВ:

До Київського районного суду міста Одесинадійшло клопотання адвоката ОСОБА_3 , яка діє в інтересах підозрюваного ОСОБА_4 про тимчасовий доступ до речей та документів.

Посилаючись на обставини, викладені в клопотанні, ОСОБА_3 просить зобов`язати прокуратуру Одеської області (ЄДРПОУ НОМЕР_1 ), що розташована за адресою: АДРЕСА_1 , надати захиснику адвокату ОСОБА_3 тимчасовий доступ до відомостей Єдиного реєстру досудових розслідувань шляхом зняття копій з інформації по кримінальному провадженню №12018160000000062 з наступний карток:

-Картка форми 1, затверджена додатком 1 до Положення.

-Картка форми 1.3, затверджена додатком 3 до Положення.

-Картка форми 2, затверджена додатком 4 до Положення.

-Картка форми 3, затверджена додатком 5 до Положення.

Адвокат ОСОБА_3 в судове засідання не з`явилась надавши до суду заяву про розгляд клопотання в її відсутність.

Прокурор в судове засідання не з`явився.

Разом з тим, прокурором надано слідчому судді копію супровідного листа, з якого вбачається, що 21.08.2019 року №04/2/4-6857-18 року обвинувальний акт у даному кримінальному провадженні скеровано до Комінтернівського районного суду Одеської області.

Дослідивши заявлене клопотання, слідчий суддя приходить до наступного.

Згідно до вимог ст.290 КПК України, визнавши зібрані під час досудового розслідування докази достатніми для складання, зокрема, обвинувального акта , прокурор або слідчий за його дорученням, зобов`язані повідомити, зокрема, підозрюваного і захисника про завершення досудового розслідування і надати доступ до відповідних матеріалів.

Як встановлено у судовому засіданні, прокурор направив до суду обвинувальний акт у кримінальному провадженні для розгляду по суті.

Вказані дії свідчать про те, що слідчий і прокурор в межах своєї виключної компетенції, вважають досудове розслідування завершеним, що виключає можливість продовження проведення будь-яких слідчих дій і постановлення будь-яких процесуальних рішень в цьому провадженні, в тому числі і слідчим суддею, оскільки винесення будь яких процесуальних рішень, в тому числі і слідчим суддею, по завершеному провадженню, суперечить вимогам КПК.

При вказаних обставинах клопотання про тимчасовий доступ до речей та документів не може бути розглянуте і за наслідками розгляду не може бути прийнято будь яке процесуальне рішення, оскільки згідно вимог КПК України, розгляд клопотань слідчим суддею можливо тільки під час проведення досудового розслідування, яке на теперішній час завершено.

На підставі викладеного, керуючись ст.ст. 160, 372 КПК України

ПОСТАНОВИВ:

В задоволенні клопотання адвоката ОСОБА_3 , яка діє в інтересах підозрюваного ОСОБА_4 про тимчасовий доступ до речей та документів - відмовити

Ухвала оскарженню не підлягає.

Слідчий суддя ОСОБА_1

СудКиївський районний суд м. Одеси
Дата ухвалення рішення30.08.2019
Оприлюднено21.02.2023
Номер документу83930990
СудочинствоКримінальне
КатегоріяПровадження за поданням правоохоронних органів, за клопотанням слідчого, прокурора та інших осіб про тимчасовий доступ до речей і документів

Судовий реєстр по справі —520/7084/19

Постанова від 19.12.2019

Адміністративне

Другий апеляційний адміністративний суд

Чалий І.С.

Постанова від 19.12.2019

Адміністративне

Другий апеляційний адміністративний суд

Чалий І.С.

Ухвала від 04.11.2019

Адміністративне

Другий апеляційний адміністративний суд

Чалий І.С.

Ухвала від 04.11.2019

Адміністративне

Другий апеляційний адміністративний суд

Чалий І.С.

Рішення від 17.09.2019

Адміністративне

Харківський окружний адміністративний суд

Котеньов О.Г.

Рішення від 17.09.2019

Адміністративне

Харківський окружний адміністративний суд

Котеньов О.Г.

Ухвала від 03.09.2019

Адміністративне

Харківський окружний адміністративний суд

Котеньов О.Г.

Ухвала від 30.08.2019

Кримінальне

Київський районний суд м. Одеси

Чаплицький В. В.

Ухвала від 05.08.2019

Адміністративне

Харківський окружний адміністративний суд

Котеньов О.Г.

Ухвала від 23.07.2019

Адміністративне

Харківський окружний адміністративний суд

Котеньов О.Г.

🇺🇦 Опендатабот

Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

Додайте Опендатабот до улюбленого месенджеру

ТелеграмВайбер

Опендатабот для телефону

AppstoreGoogle Play

Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці

© 2016‒2025Опендатабот

🇺🇦 Зроблено в Україні