КИЇВСЬКИЙ АПЕЛЯЦІЙНИЙ СУД
У Х В А Л А
30 серпня 2019 року м. Київ
Київський апеляційний суд у складі судді Махлай Л.Д., розглянувши матеріали апеляційної скарги ОСОБА_1 , поданої через представника ОСОБА_2 , на ухвалу Ірпінського міського суду Київської області від 04 липня 2019 року у справі за заявою товариства з обмеженою відповідальністю Фінансова компанія довіра та гарантія про заміну сторони виконавчого провадження по справі за позовом публічного акціонерного товариства Райффайзен Банк Аваль до ОСОБА_1 , ОСОБА_3 про стягнення заборгованості , -
В С Т А Н О В И В :
ухвалою Ірпінського міського суду Київської області від 04.07.2019 заяву задоволено.
Не погоджуючись з вказаною ухвалою суду, 20.07.2019 ОСОБА_1 через представника подав апеляційну скаргу.
Відповідно до ч. 1, 2 ст. 354 ЦПК України апеляційна скарга на ухвалу суду подається протягом п`ятнадцяти днів з дня його (її) проголошення. Якщо в судовому засіданні було проголошено лише вступну та резолютивну частини судового рішення або у разі розгляду справи (вирішення питання) без повідомлення (виклику) учасників справи, зазначений строк обчислюється з дня складання повного судового рішення. Учасник справи, якому повне рішення або ухвала суду не були вручені у день його (її) проголошення або складення, має право на поновлення пропущеного строку на апеляційне оскарження: на ухвали суду - якщо апеляційна скарга подана протягом п`ятнадцяти днів з дня вручення йому відповідної ухвали суду.
В апеляційній скарзі апелянт зазначає, що ухвалу суду отримано 05.07.2019 в приміщенні суду.
Як вбачається з матеріалів справи та протоколу судового засідання від 04.07.2019 представник апелянта був присутній в судовому засіданні та оскаржувана ухвала суду була проголошена. Оскільки ухвала суду від 04.07.2019 не була вручена апелянту у день складання, відтак останній має право на поновлення пропущеного строку на апеляційне оскарження ухвали суду якщо апеляційна скарга подана протягом п`ятнадцяти днів з дня вручення йому повного тексту судового рішення.
Проте клопотання про поновлення строку на апеляційне оскарження до апеляційної скарги не додано.
Відповідно до ч. 3 ст. 357 ЦПК України апеляційна скарга залишається без руху у випадку, якщо вона подана після закінчення строків, установлених статтею 354 цього Кодексу, і особа, яка її подала, не порушує питання про поновлення цього строку або якщо підстави, вказані нею у заяві, визнані неповажними. При цьому протягом десяти днів з дня вручення ухвали особа має право звернутися до суду апеляційної інстанції з заявою про поновлення строку або вказати інші підстави для поновлення строку.
у/н справи № 2-2960/10 № а/п 22-ц/824/11627/2019 Головуючий у суді першої інстанції: Оладько С.І. Доповідач у суді апеляційної інстанції: Махлай Л.Д. Оскільки апеляційну скаргу подано поза межами строку на апеляційне оскарження, питання про поновлення цього строку не порушено, вона підлягає залишенню без руху.
Згідно із ч. 4 ст. 357 ЦПК України якщо заяву не буде подано особою в зазначений строк або вказані нею підстави для поновлення строку на апеляційне оскарження будуть визнані неповажними, суд відмовляє у відкритті апеляційного провадження у порядку, встановленому статтею 358 цього Кодексу.
Керуючись ст. ст. 354, 357 ЦПК України,
У Х В А Л И В :
Апеляційну скаргу ОСОБА_1 , поданої через представника ОСОБА_2 , на ухвалу Ірпінського міського суду Київської області від 04 липня 2019 року, із зазначенням поважних причин пропуску цього строку, протягом десяти днів з дня вручення даної ухвали.
Роз`яснити апелянту, якщо заяву не буде подано особою в зазначений строк або вказані нею підстави для поновлення строку апеляційного оскарження будуть визнані неповажними, суддя-доповідач відмовляє у відкритті апеляційного провадження.
Ухвала оскарженню не підлягає.
Суддя
Суд | Київський апеляційний суд |
Дата ухвалення рішення | 30.08.2019 |
Оприлюднено | 01.09.2019 |
Номер документу | 83941907 |
Судочинство | Цивільне |
Цивільне
Київський апеляційний суд
Махлай Людмила Дмитрівна
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2025Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні