Олевський районний суд Житомирської області
Справа № 2-а-113/11
6-а/287/20/19
УХВАЛА
іменем України
10 вересня 2019 року м. Олевськ
Суддя Олевського районного суду Житомирської області Стратович О.В., розглянувши заяву ОСОБА_1 про заміну сторони її правонаступником ,-
В С Т А Н О В И В:
До Олевського районного суду Житомирської області звернулася заявник ОСОБА_1 про заміну сторони (стягувача) виконавчого провадження її правонаступником, а саме у справі за позовом її чоловіка ОСОБА_2 до Управління Пенсійного фонду України в Олевському районі Житомирської області про визнання дій відповідача протиправним та зобов`язання провести перерахунок та виплату доплати до пенсії як особі, яка проживає на території радіоактивного забруднення, відповідно до ст.39 Закону України Про статус та соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи .
Ухвалою Олевського районного суду Житомирської області від 20.08.2019 року заявнику надавався час для виправлення недоліків, який не може перевищувати п`яти днів з дня вручення ухвали про залишення позовної заяви без руху, оскільки заява не відповідала вимогам ст.160, 161, 379 КАС України.
Згідно рекомендованого повідомлення про вручення поштового відправлення, яке надійшло до суду 09.09.2019 року, слідує, що заявник отримала ухвалу суду про залишення без руху її заяви 30.08.2019 року.
Згідно з п. 1 ч. 4 ст. 169 КАС України, якщо позивач не усунув недоліки заяви, яку залишено без руху, у встановлений судом строк, заява повертається позивачеві.
У відповідності до ч. 5 ст. 169 КАС України суддя повертає заяву і додані до неї документи без розгляду не пізніше п`яти днів з дня її надходження або з дня закінчення строку на усунення недоліків .
На підставі викладеного та керуючись ст.ст. 169, 248, 256, 295 Кодексу адміністративного судочинства України, суд,
ПОСТАНОВИВ:
Заяву ОСОБА_1 про заміну сторони її правонаступником - вважати неподаною та повернути заявнику.
Роз`яснити заявнику, що повернення цієї заяви не позбавляє її права повторного звернення до суду в порядку, встановленому законом.
Ухвала може бути оскаржена в апеляційному порядку до Сьомого апеляційного адміністративного суду шляхом подачі апеляційної скарги протягом п`ятнадцяти днів з дня її проголошення.
Учасник справи, якому ухвала суду не була вручену у день її проголошення або складення, має право на поновлення пропущеного строку на апеляційне оскарження, якщо апеляційна скарга подана протягом п`ятнадцяти днів з дня вручення йому відповідної ухвали суду. Строк на апеляційне оскарження також може бути поновлений в разі його пропуску з інших причин, крім випадків, визначених частиною другою статті 299 КАС України.
Ухвала суду набирає законної сили після закінчення строку подання апеляційної скарги, якщо апеляційну скаргу не було подано. У разі подання апеляційної скарги ухвала, якщо її не скасовано, набирає законної сили після повернення апеляційної скарги, відмови у відкритті чи закриття апеляційного провадження або прийняття постанови суду апеляційної інстанції за наслідками апеляційного перегляду.
Суддя: О. В. Стратович
Суд | Олевський районний суд Житомирської області |
Дата ухвалення рішення | 10.09.2019 |
Оприлюднено | 12.09.2019 |
Номер документу | 84158618 |
Судочинство | Адміністративне |
Адміністративне
Білоцерківський міськрайонний суд Київської області
Примаченко В. О.
Адміністративне
Кам'янка-Бузький районний суд Львівської області
Горошко Л. Б.
Адміністративне
Олевський районний суд Житомирської області
Стратович О. В.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2023Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні