У Х В А Л А
Справа № 560/295/19
Головуючий у 1-й інстанції: Гнап Д.Д.
Суддя-доповідач: Боровицький О. А.
10 вересня 2019 року
м. Вінниця
Сьомий апеляційний адміністративний суд у складі колегії:
головуючого судді: Боровицького О. А.
суддів: Матохнюка Д.Б. Шидловського В.Б.
розглянувши в порядку письмового провадження заяву Головного управління Державної фіскальної служби у Хмельницькій області про виправлення описки в постанові Сьомого апеляційного адміністративного суду від 09 липня 2019 року у справі за адміністративним позовом Концерну "Військторгсервіс" до Головного управління Державної фіскальної служби у Хмельницькій області про визнання протиправним та скасування податкового повідомлення-рішення,
В С Т А Н О В И В :
відповідно до рішення Хмельницького окружного адміністративного суду від 12 квітня 2019 року в задоволені позовних вимог відмовлено.
Не погодившись із судовим рішенням, позивач подав апеляційну скаргу, в якій просив скасувати рішення суду І інстанції та прийняти нову постанову, якою задовольнити позовні вимоги в повному обсязі.
Сьомий апеляційний адміністративний суд постановою від 09 липня 2019 року апеляційну скаргу Концерну "Військторгсервіс" залишив без задоволення, а рішення Хмельницького окружного адміністративного суду від 12 квітня 2019 року - без змін.
12 серпня 2019 року Головним управлінням Державної фіскальної служби у Хмельницькій області подано до суду апеляційної інстанції заяву про виправлення описки в постанові Сьомого апеляційного адміністративного суду.
Судом встановлено, що у вступній та резолютивній частинах постанови Сьомого апеляційного адміністративного суду від 09 липня 2019 року невірно вказаний апелянт "Головне управління Державної фіскальної служби у Хмельницькій області" тоді як вірно "Концерн "Військторгсервіс"".
Відповідно до частин 1 та 2 статті 253 КАС України, суд, який постановив судове рішення, може з власної ініціативи або за заявою учасника справи чи іншої заінтересованої особи виправити допущені в судовому рішенні цього суду описки, очевидні арифметичні помилки незалежно від того, набрало судове рішення законної сили чи ні.
Питання про внесення виправлень суд може вирішити в порядку письмового провадження.
На підставі викладеного, колегія суддів приходить до висновку, що описки, які мають місце у вищезазначеному судовому рішенні, підлягає виправленню.
Керуючись ст.ст.243, 253, 325, 328, 329 КАС України, суд
У Х В А Л И В :
заяву Головного управління Державної фіскальної служби у Хмельницькій області задовольнити.
Виправити описку у вступній та резолютивній частинах постанови Сьомого апеляційного адміністративного суду від 09 липня 2019 року, замінивши найменування апелянта з "Головного управління Державної фіскальної служби у Хмельницькій області" на "Концерну "Військторгсервіс"".
Ухвала суду набирає законної сили з моменту проголошення та може бути оскаржена в касаційному порядку згідно зі ст.ст.328, 329 КАС України.
Головуючий Боровицький О. А. Судді Матохнюк Д.Б. Шидловський В.Б.
Суд | Сьомий апеляційний адміністративний суд |
Дата ухвалення рішення | 10.09.2019 |
Оприлюднено | 13.09.2019 |
Номер документу | 84165317 |
Судочинство | Адміністративне |
Адміністративне
Сьомий апеляційний адміністративний суд
Боровицький О. А.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2023Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні