Справа № 2-631/12
У Х В А Л А
"06" вересня 2019 р.м.Житомир
Суддя Корольовського районного суду м. Житомира Рожкова О.С., розглянувши подання старшого державного виконавця Корольовського відділу державної виконавчої служби м.Житомир Головного територіального управління юстиції у Житомирській області Трохачової Марії Сергіївни про видачу дубліката виконавчого документу,
ВСТАНОВИВ:
05.03.2019 старший державний виконавець звернулася до суду з заявою, у якій просить видати дублікат виконавчого листа №2-631/12, виданого 24.09.2012 Корольовським районним судом м. Житомира про стягнення з ОСОБА_1 59 854,85 доларів США, що еквівалентно 478 234,26 грн. заборгованості по кредитним зобов`язанням а 2823,00 грн. судового збору.
Відповідно до п. 17.4 частини 1 розділу ХIIІ Перехідні положення Цивільного процесуального кодексу України у разі втрати виконавчого документа суд, який розглядав справу як суд першої інстанції, незалежно від того, суд якої інстанції видав виконавчий документ, може видати його дублікат, якщо стягувач або державний виконавець, приватний виконавець звернувся із заявою про це до закінчення строку, встановленого для пред`явлення виконавчого документа до виконання. Про видачу дубліката виконавчого документа постановляється ухвала у десятиденний строк із дня надходження заяви. За видачу стягувачу дубліката виконавчого документа справляється судовий збір у розмірі 0,03 розміру прожиткового мінімуму для працездатних осіб. Ухвала про видачу чи відмову у видачі дубліката виконавчого документа може бути оскаржена в апеляційному та касаційному порядку.
Пленум Вищого спеціалізованого суду України з розгляду цивільних і кримінальних справ в своїй постанові №8 Про узагальнення практики розгляду судами процесуальних питань, пов`язаних із виконанням судових рішень у цивільних справах від 25 вересня 2015 року вказав, що заява про видачу дубліката виконавчого листа повинна містити необхідні відомості для вирішення питання видачі дубліката виконавчого листа. У таких заявах потрібно зазначати назви сторін виконавчого провадження, підстави для видачі дубліката виконавчого листа; посилання на докази, якими підтверджувалась би втрата виконавчого листа.
Так, державному виконавцю необхідно визначити заінтересованих осіб (сторін по цивільній справі), правонаступника банку, відповідно додати до заяви її копії та копії всіх документів, що додаються до неї відповідно до кількості заінтересованих осіб, а також докази в підтвердження викладених обставин, якими заявник обґрунтовує подання та докази, що підтверджують вказані обставини (постанову про відкриття виконавчого провадження, постанову про передачу виконавчого провадження ).
Крім того, державним виконавцем не додано до заяви документів, що підтверджують сплату судового збору у встановлених законом порядку і розмірах, або документи, що підтверджують підстави звільнення від сплати судового збору відповідно до закону.
Згідно ч. 9 ст. 10 ЦПК України, якщо спірні відносини не врегульовані законом, суд застосовує закон, що регулює подібні за змістом відносини (аналогія закону), а за відсутності такого - суд виходить із загальних засад законодавства (аналогія права).
Відповідно до ч. 1 ст. 185 ЦПК України, суддя, встановивши, що позовну заяву подано без додержання вимог, викладених у статтях 175 і 177 цього Кодексу, протягом п`яти днів з дня надходження до суду позовної заяви постановляє ухвалу про залишення позовної заяви без руху.
Враховуючи викладене подання слід залишити без руху та надати державному виконавцю строк для усунення зазначених недоліків.
Подання у новій редакції необхідно подати до суду у відповідності до кількості сторін у справі.
Керуючись ст. 185 ЦПК України, суддя, -
ПОСТАНОВИВ:
Подання старшого державного виконавця Корольовського відділу державної виконавчої служби м.Житомир Головного територіального управління юстиції у Житомирській області Трохачової Марії Сергіївни - залишити без руху.
Надати заявнику строк для усунення недоліків - десять днів з дня вручення ухвали про залишення подання без руху.
На виконання ухвали суду заявник має право подати відповідне подання через канцелярію суду або направити її засобами поштового зв`язку протягом визначеного строку.
Якщо заявник у встановлений строк виконає вимоги ухвали, подання вважається поданим в день первісного його подання до суду. Якщо заявник не усунув недоліки подання у строк, встановлений судом, подання вважається неподаним і повертається заявникові.
Ухвала, що постановлена судом поза межами судового засідання набирає законної сили з моменту її підписання суддею.
Ухвала не підлягає оскарженню окремо від рішення суду, заперечення на ухвалу можуть бути включені до апеляційної скарги на рішення суду.
Суддя О. С. Рожкова
Суд | Корольовський районний суд м. Житомира |
Дата ухвалення рішення | 06.09.2019 |
Оприлюднено | 12.09.2019 |
Номер документу | 84181764 |
Судочинство | Цивільне |
Цивільне
Корольовський районний суд м. Житомира
Рожкова О. С.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2025Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні