КАСАЦІЙНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД ВЕРХОВНОГО СУДУ

УХВАЛА

УХВАЛА

17 вересня 2019 року

Київ

справа №815/371/18

адміністративне провадження №К/9901/22581/19

Верховний Суд у складі судді Касаційного адміністративного суду Блажівської Н.Є. в порядку підготовки справи до касаційного розгляду розглянувши касаційну скаргу Товариства з обмеженою відповідальністю "Блек Сі Шіппінг Сервіс ЛТД" на постанову П`ятого апеляційного адміністративного суду від 17 липня 2019 року у справі за позовом Товариства з обмеженою відповідальністю "Блек Сі Шіппінг Сервіс ЛТД" до Головного управління ДФС в Одеській області про визнання протиправними та скасування податкових повідомлень-рішень,

В С Т А Н О В И В:

Ухвалою Касаційного адміністративного суду у складі Верховного Суду від 14 серпня 2019 року відкрито касаційне провадження у вказаній справі.

Відповідно до частини третьої статті 340 Кодексу адміністративного судочинства України після проведення підготовчих дій суддя-доповідач призначає справу до касаційного розгляду у судовому засіданні чи у порядку письмового провадження за наявними у справі матеріалами.

Частиною першою статті 344 Кодексу адміністративного судочинства України встановлено, що у суді касаційної інстанції скарга розглядається за правилами розгляду справи судом першої інстанції в порядку спрощеного позовного провадження, з урахуванням положень статті 341 цього Кодексу.

Згідно з частиною п`ятою статті 262 Кодексу адміністративного судочинства України суд розглядає справу в порядку спрощеного позовного провадження без повідомлення сторін за наявними у справі матеріалами, за відсутності клопотання будь-якої зі сторін про інше. За клопотанням однієї із сторін або з власної ініціативи суду розгляд справи проводиться в судовому засіданні з повідомленням (викликом) сторін.

Разом з касаційною скаргою заявлено клопотання про зупинення виконання оскаржуваного судового рішенння до закінчення його перегляду в касаційному порядку.

Відповідно до пункту 4 частини першої статті 340 Кодексу адміністративного судочинства України суддя-доповідач в порядку підготовки справи до касаційного розгляду вирішує питання про зупинення виконання судових рішень, які оскаржуються.

За приписами частини першої статті 375 цього ж Кодексу суд касаційної інстанції за заявою учасника справи або за своєю ініціативою може зупинити виконання оскаржуваного судового рішення або зупинити його дію (якщо рішення не передбачає примусового виконання) до закінчення його перегляду в касаційному порядку.

Отже, виходячи зі змісту наведених норм, зупинення виконання оскаржуваного судового рішення можливе лише за наявності для цього обґрунтованих причин й підстав.

З огляду на те, що оскаржуване судове рішення не тягне за собою здійснення примусових виконавчих дій, Суд не знаходить обґрунтованих підстав для зупинення його виконання, а тому клопотання задоволенню не підлягає.

Керуючись статтями 262, 340, 344 Кодексу адміністративного судочинства України,

У Х В А Л И В:

Відмовити в задоволенні клопотання Товариства з обмеженою відповідальністю "Блек Сі Шіппінг Сервіс ЛТД" про зупинення виконання постанови П`ятого апеляційного адміністративного суду від 17 липня 2019 року.

Призначити справу за позовом Товариства з обмеженою відповідальністю "Блек Сі Шіппінг Сервіс ЛТД" до Головного управління ДФС в Одеській області про визнання протиправними та скасування податкових повідомлень-рішень до касаційного розгляду у судовому засіданні з повідомленням сторін на 9 жовтня 2019 року о 11:40 год. в приміщенні суду за адресою: м. Київ, вул. Московська, 8, корп. 5.

Ухвала набирає законної сили з моменту підписання і оскарженню не підлягає.

Суддя Н.Є.Блажівська

Дата ухвалення рішення 17.09.2019
Оприлюднено 18.09.2019

Судовий реєстр по справі 815/371/18

Проскрольте таблицю вліво →
Рішення Суд Форма
Ухвала від 10.06.2021 Одеський окружний адміністративний суд Адміністративне
Ухвала від 02.02.2021 Одеський окружний адміністративний суд Адміністративне
Ухвала від 22.01.2020 Одеський окружний адміністративний суд Адміністративне
Постанова від 20.11.2019 Касаційний адміністративний суд Верховного Суду Адміністративне
Постанова від 20.11.2019 Касаційний адміністративний суд Верховного Суду Адміністративне
Ухвала від 17.09.2019 Касаційний адміністративний суд Верховного Суду Адміністративне
Ухвала від 14.08.2019 Касаційний адміністративний суд Верховного Суду Адміністративне
Постанова від 17.07.2019 П'ятий апеляційний адміністративний суд Адміністративне
Ухвала від 20.05.2019 П'ятий апеляційний адміністративний суд Адміністративне
Ухвала від 20.05.2019 П'ятий апеляційний адміністративний суд Адміністративне
Ухвала від 20.05.2019 П'ятий апеляційний адміністративний суд Адміністративне
Ухвала від 22.04.2019 П'ятий апеляційний адміністративний суд Адміністративне
Рішення від 22.03.2019 Одеський окружний адміністративний суд Адміністративне
Рішення від 12.03.2019 Одеський окружний адміністративний суд Адміністративне
Ухвала від 05.07.2018 Одеський апеляційний адміністративний суд Адміністративне

🇺🇦 Опендатабот

Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

Стежити за справою 815/371/18

Встановіть Опендатабот та підтвердіть підписку

Вайбер Телеграм

Опендатабот для телефону