ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТІ
65119, м. Одеса, просп. Шевченка, 29, тел.: (0482) 307-983, e-mail: inbox@od.arbitr.gov.ua
веб-адреса: http://od.arbitr.gov.ua
УХВАЛА
"26" вересня 2019 р.м. Одеса Справа № 916/1953/19
Господарський суд Одеської області у складі: суддя Волков Р.В.,
розглядаючи справу №916/1953/19,
за позовом: Товариства з обмеженою відповідальністю "Одеська застава" (вул.Новикова,2-Б,Одеса,Одеська область,65098),
до відповідача: Товариство з обмеженою відповідальністю "ВВП-10" (вул.Новикова,2-Б,Одеса,Одеська область,65033),
за участю третьої особи , яка не заявляє самостійних вимог на предмет спору на стороні позивача - ОСОБА_1 ( АДРЕСА_1 ),
за участю третіх осіб, які не заявляють самостійних вимог на предмет спору на стороні позивача - ОСОБА_2 ( АДРЕСА_2 , 2) ОСОБА_3 ( АДРЕСА_3 ), 3) ОСОБА_4 ( АДРЕСА_4 ), 4) ОСОБА_5 ( АДРЕСА_5 ),
про визнання недійсним та скасування свідоцтва про право власності,
ВСТАНОВИВ:
Товариство з обмеженою відповідальністю "Одеська застава" звернулось до господарського суду Одеської області з позовом до Товариства з обмеженою відповідальністю "ВВП-10" про визнання недійсним та скасування свідоцтва про право власності.
В обґрунтування позову зазначає, що на даний момент на об`єкт нерухомого майна існують два правовстановлюючі документи, втім, позивач набув право власності на об`єкт нерухомого майна на законних підставах, а свідоцтво про право власності відповідача не має під собою правового підґрунтя. Крім того, вказує, що відповідач не може вважатися добросовісним набувачем, а існування у відповідача свідоцтва про право власності порушує право власності позивача.
У підготовче засідання 25.09.2019 р. представники учасників справи, окрім представника позивача, не з`явились.
Протокольною ухвалою Господарського суду Одеської області від 25.09.2019 р. оголошено перерву у підготовчому засіданні до 07.10.2019 р. о 12:00.
Відповідно до ч.ч.1, 2, 3 ст.120 Господарського процесуального кодексу України суд викликає учасників справи у судове засідання або для участі у вчиненні процесуальної дії, якщо визнає їх явку обов`язковою. Суд повідомляє учасників справи про дату, час і місце судового засідання чи вчинення відповідної процесуальної дії, якщо їх явка є не обов`язковою. Виклики і повідомлення здійснюються шляхом вручення ухвали в порядку, передбаченому цим Кодексом для вручення судових рішень.
На підставі викладеного та керуючись ст.ст. 120, 234, 235 Господарського процесуального кодексу України суд
УХВАЛИВ:
1. Повідомити учасників справи про те, що наступне підготовче засідання відбудеться "07" жовтня 2019 р. о 12:00. Засідання відбудеться у приміщенні господарського суду Одеської області за адресою: м. Одеса, пр-т Шевченка, 29, в залі судових засідань № 15 (5 поверх), тел. 0(482)307-964.
Ухвала набрала чинності 26.09.19 та оскарженню не підлягає.
Суддя Р.В. Волков
Суд | Господарський суд Одеської області |
Дата ухвалення рішення | 26.09.2019 |
Оприлюднено | 26.09.2019 |
Номер документу | 84515484 |
Судочинство | Господарське |
Господарське
Господарський суд Одеської області
Волков Р.В.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2025Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні