Справа№612/626/19
Провадження №2/612/213/19
У Х В А Л А
26 вересня 2019 року смт. Близнюки
Близнюківський районний суд Харківської області у складі судді Мороза О.І., розглянувши позовну заяву ОСОБА_1 , мешкаючого за адресою: АДРЕСА_1 до ОСОБА_2 , зареєстрованого за адресою: АДРЕСА_2 про стягнення грошових коштів, треті особи: ОСОБА_3 , зареєстрований за адресою: АДРЕСА_3 , ОСОБА_4 , зареєстрована за адресою: АДРЕСА_1 ,-
В С Т А Н О В И В :
ОСОБА_1 звернувся до суду з позовом до ОСОБА_2 про визнання розписки укладеної між ним та ОСОБА_2 від 10.02.2016 попереднім договором купівлі - продажу земельної ділянки, яка розташована по вул. Суха 21-23-25-27 у АДРЕСА_4 та просить стягнути із ОСОБА_2 на його користь грошові кошту у сумі 68 000 грн., з яких 34 000 грн. становить сума завдатку та 34 000 грн. становить додаткове стягнення грошових коштів у розмірі завдатку. Крім того просять стягнути судовий збору розмірі 768,40 грн. та витрати на правову допомогу в розмірі 10000 грн., посилаючись на ст.ст. 15,526,546,625,628,629,635 ЦК України.
Інформація про місце реєстрації відповідача надійшла до суду 26.09.2019.
Із отриманої інформації вбачається, що ОСОБА_2 зареєстрований на території Новоукраїнської сільської ради Близнюківського району Харківської області, але фактично там не проживає.
Відповідно до ч. 10 ст. 187 ЦПК України виклик відповідача здійснюється через оголошення на офіційному веб-порталі судової влади України.
Позовна заява подана з додержанням вимог ст. 175 ЦПК України , є підсудною та підвідомчою даному суду, має розглядатися за загальними правилами позовного провадження. Підстав для залишення позовної заяви без руху, або її повернення немає.
Заяв, клопотань, які розглядаються без виклику сторін до суду не надходило.
За таких обставин, позовну заяву слід прийняти до розгляду та відкрити провадження у справі з метою виконання вимог передбачених ч.1 ст. 189 ЦПК України , призначивши підготовче засідання.
На підставі викладеного, керуючись ст. 187, 190 ЦПК України , суддя,-
УХВАЛИВ:
Прийняти до розгляду та відкрити провадження у справі за позовною заявою ОСОБА_1 до ОСОБА_2 , про стягнення грошових коштів.
Розгляд справи проводити за правилами загального позовного провадження.
Почати підготовче провадження з дня постановлення цієї ухвали.
Призначити підготовче судове засідання по справі в залі №1 приміщення Близнюківського районного суду Харківської області (вул. Свободи 46-а, смт. Близнюки Харківської області) на 13 год. 30 хв. 28 жовтня 2019 року
Визначити відповідачам п`ятнадцятиденний строк з дня вручення копії даної ухвали для подання відзиву. У зазначений строк відповідачі мають право надіслати суду відзив, який повинен відповідати вимогам ст. 178 ЦПК України і всі письмові та електронні докази (які можливо доставити до суду), висновки експертів і заяви свідків, що підтверджують заперечення проти позову. Відповідно до вимог ч. 4 ст. 178 ЦПК України, одночасно з надісланням (наданням) відзиву до суду, копія відзиву та доданих до нього документів відповідачі зобов`язані надіслати іншим учасникам справи. У разі ненадання відзиву у встановлений судом строк без поважних причин суд вирішує справу за наявними матеріалами (ч. 8 ст. 178 ЦПК України).
Встановити позивачу п`ятиденний строк з дня отримання відзиву для подання відповіді на відзив, яка має відповідати вимогам частини третьої - п`ятої ст.178 ЦПК України, копія якої одночасно з поданням до суду повинна бути надіслана іншим учасникам справи .
Встановити третій особі п`ятиденний строк для подання пояснень, копія яких одночасно з поданням до суду повинна бути надіслана іншим учасникам справи.
Встановити відповідачам п`ятиденний строк з дня отримання відповіді на відзив для подання заперечення, яке має відповідати вимогам частини третьої - п`ятої ст.178 ЦПК України, копія якого одночасно з поданням до суду повинна бути надіслана іншим учасникам справи.
Роз`яснити учасникам справи що на підставі
- ст. 39 ЦПК України вмотивований відвід головуючому по справі та секретарю судового засідання може бути заявленим протягом десяти днів з дня отримання учасниками справи ухвали про відкриття провадження у справі але не пізніше початку підготовчого судового засідання;
- ст.ст. 207,208 ЦПК України сторони можуть укласти мирову угоду і повідомити про це суд, зробивши спільну письмову заяву, на будь-якій стадії судового процесу;
- ч.1 ст. 280 ЦПК України суд може ухвалити заочне рішення на підставі наявних у справі доказів за одночасного існування таких умов: відповідач належним чином повідомлений про дату, час та місце судового засідання; відповідач не з`явився в судове засідання без поважних причин або без повідомлення причин; відповідач не подав відзив; позивач не заперечує проти такого вирішення справи;
- ч.7 ст. 7 ЦПК України учасники справи можуть звернутись до суду з клопотанням про проведення розгляду справи у закритому судовому засіданні з метою запобігання розголошенню відомостей про особисті сторони життя учасників справи;
- ч.1 ст. 193 ЦПК України у строк для подання відзиву відповідач має право пред`явити зустрічний позов;
- ст.182 ЦПК України при розгляді справи учасники справи викладають свої вимоги, заперечення, аргументи, пояснення, міркування щодо процесуальних питань у заявах та клопотаннях, а також запереченнях проти заяв і клопотань. Заяви, клопотання і заперечення подаються в письмовій або усній формі. У випадках, визначених цим Кодексом, заяви і клопотання подаються тільки в письмовій формі. Форма і зміст письмової заяви, клопотання, заперечення має відповідати вимогам ст. 183 ЦПК України ;
- ст. 44 ЦПК України учасники справи повинні добросовісно користуватися процесуальними правами. У разі, якщо подання скарги, заяви, клопотання буде визнане зловживанням процесуальними правами, суд з урахуванням обставин справи має право залишити без розгляду або повернути скаргу, заяву, клопотання із застосуванням заходів визначених цим Кодексом;
- ч.1 ст. 212 ЦПК України учасники справи мають право брати участь у судовому засіданні в режимі відеоконференції поза межами приміщення суду оскільки суд має необхідні технічні можливості;
- ст. 91 ЦПК України виклик свідка здійснюється за заявою учасника справи. У заяві про виклик свідка зазначаються його ім`я, місце проживання (перебування) або місце роботи, обставини, які він може підтвердити. Заява про виклик свідка має бути подана до або під час підготовчого судового засідання.
Сторони можуть отримати інформацію щодо даної справи в мережі Інтернет за веб-адресою сторінки на офіційному веб-порталі судової влади України - http://court.gov.ua/fair/ .
Учасники справи можуть отримати інформацію щодо даної справи в мережі Інтернет за веб-адресою сторінки на офіційному веб-порталі судової влади України - http://court.gov.ua/fair/ .
Учасникам справи надіслати копії ухвали про відкриття провадження у справі.
Відповідачам та третій особі, крім того надіслати копії позовної заяви та доданих до неї матеріалів.
У судове засідання викликати учасників справи.
Ухвала набирає законної сили з моменту її підписання суддею.
Ухвала окремо від рішення суду може бути оскаржена в апеляційному порядку виключно в частині порушення правил підсудності. В іншій частині заперечення на ухвалу може бути включено до апеляційної скарги на рішення суду.
Апеляційна скарга подається протягом п`ятнадцяти днів з дня одержання копії цієї ухвали шляхом подання апеляційної скарги через Близнюківський районний суд Харківської області до Харківського апеляційного суду.
Суддя О.І. Мороз
Суд | Близнюківський районний суд Харківської області |
Дата ухвалення рішення | 26.09.2019 |
Оприлюднено | 27.09.2019 |
Номер документу | 84528954 |
Судочинство | Цивільне |
Цивільне
Близнюківський районний суд Харківської області
Мороз О. І.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2025Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні