Ухвала
від 02.10.2019 по справі 603/524/19
МОНАСТИРИСЬКИЙ РАЙОННИЙ СУД ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Справа № 603/524/19

Провадження №2/603/306/2019

УХВАЛА

ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

"02" жовтня 2019 р. м. Монастириська

Монастириський районний суд Тернопільської області у складі:

головуючого судді Іванчука В. М.

при секретарі : Швець Н.С.

розглянувши у підготовчому судовому засіданні в м.Монастириська цивільну справу за позовом ОСОБА_1 до Висоцької сільської ради Монастириського району Тернопільської області про визначення додаткового строку для подання заяви про прийняття спадщини,-

В С Т А Н О В И В :

У провадженні Монастириського районного суду Тернопільської області перебуває цивільна справа за позовом ОСОБА_1 до Висоцької сільської ради Монастириського району, в якому позивач просить ухвалити рішення, яким визначити позивачу додатковий строк для подання заяви про прийняття спадщини, що залишилась після смерті ОСОБА_2 , яка померла ІНФОРМАЦІЯ_1 .

Позивач ОСОБА_1 в підготовче судове засідання не з`явилась, хоча повідомлялась про дату, час та місце розгляду справи.

Представник відповідача Висоцької сільської ради Монастириського району в підготовче судове засідання не з`явився, хоча повідомлявся про дату, час та місце розгляду справи, звернувся до суду з заявою про розгляд справи у його відсутності.

Відповідно до ч. 1ст. 27 ЦПК України позови до фізичної особи пред`являються в суд за зареєстрованим у встановленому законом порядку місцем її проживання або перебування, якщо інше не передбачено законом.

Позови, що виникають із приводу нерухомого майна, предявляються за місцезнаходженням майна або основної його частини. Якщо повязані між собою позовні вимоги предявлені одночасно щодо декількох обєктів нерухомого майна, спір розглядається за місцезнаходженням об`єкта, вартість якого є найвищою (ч. 1 ст. 30 ЦПК України).

Згідно листа Вищого спеціалізованого суду з розгляду цивільних і кримінальних справ №6-47/0/9-12 від 10 липня 2012 року, на позови спадкоємця про визначення додаткового строку для подання заяви про прийняття спадщини поширюються правила виключної підсудності і вони пред`являються за місцем знаходження майна або основної його частини, якщо такі позови виникають із приводу нерухомого майна.

В підготовчому судовому засіданні встановлено, що земельна ділянка, яку має намір успадкувати позивач ОСОБА_1 , знаходиться на території Маковичівської сільської ради Турійського району Волинської області.

У зв`язку з наведеним, суд робить висновок про те, що дана справа територіально підсудна Турійському районному суду Волинської області.

Згідно ч. 1ст. 31 ЦПК України суд передає справу на розгляд іншому суду, якщо справа належить до територіальної юрисдикції (підсудності) іншого суду.

В ч. 2 ст. 32 ЦПК України зазначено, що справа, передана з одного суду до іншого в порядку, встановленому статтею 31 цього Кодексу, повинна бути прийнята до провадження судом, якому вона надіслана.

Відповідно до ч.3 ст.31 ЦПК України передача справи на розгляд іншого суду за встановленою цим Кодексом підсудністю з підстави, передбаченої пунктом 1 частини першої цієї статті, здійснюється на підставі ухвали суду не пізніше пяти днів після закінчення строку на її оскарження, а в разі подання скарги - не пізніше п`яти днів після залишення її без задоволення.

На підставі викладеного та керуючись ст.ст.27,31,32,187,259,260 ЦПК України, суддя, -

ПОСТАНОВИВ:

Цивільну справу № 603/524/19 (провадження 2/603/306/2019) за позовом ОСОБА_1 до Висоцької сільської ради Монастириського району Тернопільської області про визначення додаткового строку для подання заяви про прийняття спадщини - передати на розгляд до Турійського районного суду Волинської області (вул. Луцька, 14, смт. Турійськ, Волинська область).

Копію ухвали направити позивачу.

Ухвала набирає законної сили негайно після її проголошення.

Ухвали, що постановлені судом поза межами судового засідання або в судовому засіданні у разі неявки всіх учасників справи, розгляду справи без повідомлення (виклику) учасників справи, набирають законної сили з моменту їх підписання суддею.

Апеляційна скарга на ухвалу суду подається протягом п`ятнадцяти днів з дня її проголошення.

Учасник справи, якому повна ухвала суду не була вручена в день її проголошення або складення, має право на поновлення пропущеного строку на апеляційне оскарження ухвали суду, якщо апеляційна скарга подана протягом пятнадцяти днів з дня вручення йому відповідної ухвали суду.

Апеляційна скарга подається до Тернопільського апеляційного суду через Монастириський районний суд Тернопільської області.

Суддя В. М. Іванчук

СудМонастириський районний суд Тернопільської області
Дата ухвалення рішення02.10.2019
Оприлюднено03.10.2019
Номер документу84690239
СудочинствоЦивільне

Судовий реєстр по справі —603/524/19

Рішення від 23.01.2020

Цивільне

Турійський районний суд Волинської області

Тітівалов Р. К.

Ухвала від 23.01.2020

Цивільне

Турійський районний суд Волинської області

Тітівалов Р. К.

Ухвала від 23.12.2019

Цивільне

Турійський районний суд Волинської області

Тітівалов Р. К.

Ухвала від 04.12.2019

Цивільне

Турійський районний суд Волинської області

Тітівалов Р. К.

Ухвала від 06.11.2019

Цивільне

Турійський районний суд Волинської області

Тітівалов Р. К.

Ухвала від 02.10.2019

Цивільне

Монастириський районний суд Тернопільської області

Іванчук В. М.

Ухвала від 23.08.2019

Цивільне

Монастириський районний суд Тернопільської області

Іванчук В. М.

🇺🇦 Опендатабот

Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

Додайте Опендатабот до улюбленого месенджеру

ТелеграмВайбер

Опендатабот для телефону

AppstoreGoogle Play

Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці

© 2016‒2025Опендатабот

🇺🇦 Зроблено в Україні