Справа №2-678/2007
Провадження № 2-в/242/36/19
УХВАЛА
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ
08 жовтня 2019 року Селидівський міський суд Донецької області у складі: головуючого судді Капітонова В.І., секретар судового засідання Нарижна О.Г., розглянувши у відкритому судовому засіданні в місті Селидове питання про відновлення втраченого провадження по справі №2-678/2007 за позовом ОСОБА_1 до ОСОБА_2 про стягнення аліментів на утримання малолітньої дитини, -
встановив:
ОСОБА_1 звернулася до суду із заявою про видачу дубліката виконавчого листа.
Ухвалою Селидівського міського суду Донецької області від 05.08.2019 року ініційовано розгляд справи про відновлення втраченого провадження в цивільній справі №2-678/2007 за позовом ОСОБА_1 до ОСОБА_2 про стягнення аліментів на утримання малолітньої дитини.
Ухвалою Селидівського міського суду Донецької області від 09.08.2019 року відкрито провадження по справі про відновлення втраченого судового провадження.
Заявник та заінтересовані особи в судове засідання не з`явились, про день та час розгляду справи повідомлені належним чином.
Дослідивши матеріали справи, суд дійшов до висновку, що втрачене провадження по цивільній справі №2-678/2007 підлягає відновленню частково з наступних підстав.
Судом установлені такі фактичні обставини на підставі представлених письмових доказів.
Згідно з довідкою, виданою Селидівського міського суду Донецької області від 26.07.2019 р. №199/19, цивільну справу №2-678/2007 за позовом ОСОБА_1 до ОСОБА_2 про стягнення аліментів на утримання малолітньої дитини, яка перебувала у провадженні Авдіївського міського суду Донецької області, до Селидівського міського суду Донецької області не передано. У базі даних Авдіївського міського суду Донецької області, яка надана у користування Селидівському міському суду Донецької області, інформація щодо справ, які знаходилися в провадженні суду до 2011 року відсутня.
Заявником надано копію рішення Авдіївського міського суду Донецької області від 21 червня 2007 року у справі №2-678/2007 за позовною заявою ОСОБА_1 до ОСОБА_2 про стягнення аліментів на утримання малолітньої дитини, згідно якого з ОСОБА_2 , 1977 року народження, на користь ОСОБА_1 , 1978 року народження, стягнуто щомісячно аліменти на малолітнього сина ОСОБА_3 , ІНФОРМАЦІЯ_1 , у твердій грошовій сумі у розмірі триста гривень з усіх видів заробітку, але не менше, ніж 30 відсотків прожиткового мінімуму для дитини відповідного віку.
З огляду на викладене судом з`ясовано, що цивільна справа №2-678/2007 закінчена ухваленням рішення від 21.06.2007 року та була втрачена.
Відповідно до ст. 488 ЦПК України відновлення втраченого повністю або частково судового провадження в цивільній справі, закінченій ухваленням рішення або у якій провадження закрито, проводиться у порядку, встановленому цим Кодексом.
Відповідно до ст. 489 ЦПК України втрачене судове провадження у цивільній справі може бути відновлене за заявою учасника справи або за ініціативою суду.
Таким чином, враховуючи, що цивільну справу №2-678/2007 за позовом ОСОБА_1 до ОСОБА_2 про стягнення аліментів на утримання малолітньої дитини, яка перебувала у провадженні Авдіївського міського суду Донецької області, до Селидівського міського суду Донецької області не було передано. Відомостей щодо неможливості передачі матеріалів зазначеної справи з Авдіївського міського суду Донецької області до Селидівського міського суду Донецької області не надходило, але судом встановлено, що у даній справі ухвалено рішення, яким позов задоволено та надані суду докази підтверджують дані обставини, суд приходить до висновку про необхідність часткове відновлення втраченого судового провадження по вищевказаній цивільній справі.
Згідно із ст. 493 ЦПК України, передбачено, що при розгляді заяви про відновлення втраченого судового провадження суд бере до уваги, зокрема: частину справи, яка збереглася (окремі томи, жетони, матеріали з архіву суду тощо); документи, надіслані (видані) судом учасникам судового процесу та іншим особам до втрати справи, копії таких документів; будь-які інші документи і матеріали, подані учасниками судового процесу, за умови, що такі документи і матеріали є достатніми для відновлення справи; відомості з Єдиного державного реєстру судових рішень; будь-які інші відомості, документи тощо, отримані у законний спосіб з інших офіційних джерел.
Відповідно до ст. 494 ЦПК України на підставі зібраних і перевірених матеріалів суд постановляє ухвалу про відновлення втраченого судового провадження повністю або в частині, яку, на його думку, необхідно відновити.
З огляду на викладене, з урахуванням наявної в матеріалах справи інформації та доказів, суд вважає за необхідне використати ту частину провадження, що збереглася до втрати провадження, та відновити текст рішення Авдіївського міського суду Донецької області від 21.06.2007 року, що на думку суду є достатнім для реалізації особою захисту свого права.
На підставі викладеного, керуючись ст. 488-493 ЦПК України, суд, -
постановив:
Відновити частково втрачене судове провадження в цивільній справі №2-678/2007 за позовом ОСОБА_1 до ОСОБА_2 про стягнення аліментів на утримання малолітньої дитини.
Відновити текст рішення Авдіївського міського суду Донецької області від 21.06.2007 року наступного змісту:
Справа № 2-678/2007
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ
Р І Ш Е Н Н Я
21 червня 2007 року Авдіївський міський суд Донецької області у складі
головуючого судді: Мєлєшак О.В.,
при секретарі: Русецькій Г.О.,
за участю позивачки ОСОБА_1 , відповідача ОСОБА_2 ,
розглянувши у попередньому судовому засідання у залі суду в місті Авдіївка цивільну справу за позовом ОСОБА_4 до ОСОБА_2 про стягнення аліментів на утримання малолітньої дитини, -
В С Т А Н О В И В:
Позивачка звернулася до суду з позовом до відповідача про стягнення аліментів на утримання малолітньої дитини у розмірі 300 грн., мотивуючи позовні вимоги тим, що з 23 липня 2005 року перебувають з відповідачем у шлюбі. Від шлюбу мають малолітнього сина ОСОБА_3 , ІНФОРМАЦІЯ_1 . Спільне життя не склалося, мешкають окремо. Дитина мешкає з позивачкою та знаходиться на її вихованні та утриманні. Відповідач у добровільному порядку надавати допомогу не бажає. Просила суд стягнути з відповідача аліменти у твердій грошовій сумі у розмірі 300 грн. з усіх видів його заробітку на утримання дитини.
Позивачка у судовому засіданні підтримала позовні вимоги, наполягала на їх задоволенні.
Відповідач у судовому засіданні позовні вимоги визнав, не заперечував сплачувати аліменти на утримання дитини у розмірі 300 грн.
Суд, заслухавши позивачку та відповідача, дослідивши матеріали справи, встановив наступне
Згідно свідоцтва про шлюб серії НОМЕР_1 , сторони зареєстрували шлюб 23.07.2005 року (а.с.2)
Відповідно свідоцтва про народження серії НОМЕР_2 ОСОБА_1 та ОСОБА_2 мають сина ОСОБА_3 , народження ІНФОРМАЦІЯ_2 (а.с.3).
Як вбачається з довідки №1746 від 21.05.2007 року виданої комунальним підприємством Служба єдиного замовника ОСОБА_5 Ю ОСОБА_6 та її дитина прописані та проживають за адресою АДРЕСА_1 . (а.с. 5).
Позивачка перебуває у відпустці по догляду за дитиною, що підтверджується довідкою №178 від 25.05.2007 року виданої Авдіївським управлінням праці та соціального захисту.
З огляду на дослідженні докази, а також враховуючи правову позицію відповідача, який не заперечує проти надання матеріальної допомоги позивачці на утримання сина ОСОБА_7 , суд дійшов висновку що позов підлягає задоволенню.
Відповідно до ст.ст.180 Сімейного Кодексу України батьки зобов`язані утримувати дитину до досягнення повноліття.
Згідно до ст. 88 ЦПК України з відповідача належить стягнути 51 грн. державного мита та витрати за інформаційно - технічне забезпечення розгляду цивільної справи у розмірі 7 грн. 50 коп.
Керуючись ст.ст. 180-184 Сімейного Кодексу України, ст.ст. 10,11,57,60,147,208,130,212 - 215, п. 1 ч. 1 ст. 367 ЦПК України, суд -
В И Р І Ш И В:
Позов ОСОБА_1 до ОСОБА_2 про стягнення аліментів на утримання малолітньої дитини задовольнити.
Стягувати щомісячно з ОСОБА_2 , народження ІНФОРМАЦІЯ_3 на користь ОСОБА_1 , народження ІНФОРМАЦІЯ_4 аліменти на утримання малолітнього сина ОСОБА_3 , народження ІНФОРМАЦІЯ_2 у твердій грошовій сумі у розмірі 300 (триста) гривень з усіх видів його заробітку, але не менше, ніж 30 відсотків прожиткового мінімуму для дитини відповідного віку.
Стягування аліментів необхідно проводити з дня подання позовної заяви до суду, тобто з 05 червня 2007 року до досягнення дитиною повноліття.
Стягнути з ОСОБА_2 на користь держави судові витрати у розмірі 51 (п`ятдесят одна) гривня.
Стягнути з ОСОБА_2 на користь Державного бюджету Ворошиловського району міста Донецька витрати за інформаційно - технічне забезпечення цивільної справи у розмірі 7 (сім) гривень 50 копійок.
Рішення підлягає негайному виконанню у межах суми платежу за один місяць.
Рішення може бути оскаржене до Апеляційного суду Донецької області через Авдіївський міський суд Донецької області шляхом подання заяви про апеляційне оскарження рішення протягом 10 днів з дня проголошення рішення з подальшим поданням протягом 20 днів апеляційної скарги на рішення, або шляхом подання до Апеляційного суду Донецької області через Авдіївський міський суд апеляційної скарги без попереднього подання заяви про апеляційне оскарження протягом 10 днів з дня проголошення рішення.
Суддя:
До дня початку функціонування Єдиної судової інформаційно-телекомунікаційної системи апеляційна скарга на ухвалу суду подається до Донецького апеляційного суду через Селидівський міський суд Донецької області протягом п`ятнадцяти днів з дня його проголошення, а після її функціонування, безпосередньо до Донецького апеляційного суду. Якщо в судовому засіданні було оголошено лише вступну та резолютивну частини судового рішення або у разі розгляду справи (вирішення питання) без повідомлення (виклику) учасників справи, зазначений строк обчислюється з дня складення повного судового рішення.
Суддя В.І.Капітонов
Суд | Селидівський міський суд Донецької області |
Дата ухвалення рішення | 08.10.2019 |
Оприлюднено | 09.10.2019 |
Номер документу | 84806866 |
Судочинство | Цивільне |
Цивільне
Селидівський міський суд Донецької області
Капітонов В. І.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2023Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні