ШАЦЬКИЙ РАЙОННИЙ СУД ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

УХВАЛА

Справа № 170/790/19

Провадження № 1-кс/170/398/19

У Х В А Л А

І М Е Н Е М У К Р А Ї Н И

16 жовтня 2019 року смт. Шацьк

Слідчий суддя Шацького районного суду Волинської області Матвійчук С.П., з участю секретаря Копитко І.О., слідчого Терети С.В., розглянувши клопотання старшого слідчого СВ Шацького ВП Любомльського ВП ГУНП у Волинській області Терети С.В., погодженого прокурором Любомльського відділу Ковельської місцевої прокуратури Повшуком І.М., про дозвіл на проведення обшуку у кримінальному провадженні, внесеному до ЄРДР № 12019030210000194 від 26.08.2019 року, за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч.1 ст. 186 КК України,

в с т а н о в и в :

Старшим слідчим СВ Шацького ВП Любомльського ВП ГУНП у Волинській області Теретою С.В. внесено клопотання про дозвіл на проведення обшуку у зазначеному кримінальному провадженні.

Клопотання обґрунтовано тим, що 26 серпня 2019 року у період часу з 00 год. до 01 год. невідома особа, на території с. Світязь Шацького району відкрито заволоділа мобільним телефоном марки Айфон 7 + імеі: НОМЕР_1 , в якому знаходилась сім-карта мобільного оператора Водафон № НОМЕР_2 , гаманець з грошовими коштами в сумі 3000 грн. та банківська картка Віза , чим завдали майнової шкоди ОСОБА_1 на суму 20000 грн. СВ Шацького ВП Любомльського ВП ГУНП у Волинській області відомості по даному факту було внесено до Єдиного реєстру досудових розслідувань за № 12019030210000194 від 26.08.2019 року за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 186 КК України. Разом з тим, під час проведення досудового розслідування у даному кримінальному провадженні надійшов рапорт начальника СКП Шацького ВП Любомльського ВП ГУНП у Волинській області Сидорука А.М. про те, що в ході телефонної розмови з потерпілим, було встановлено, що банківська картка, викрадена в останнього належить банку Barclaycard Gold Visa № НОМЕР_3 . Крім того, потерпілий вказав, що після вчинення злочину відносно нього, вказаною вище банківською карткою, без його відому, було проведено ряд грошових операцій, а саме здійснено розрахунки при придбанні товару, на загальну суму 16800 Євро. Крім того, потерпілим ОСОБА_2 було надано, через месенджер, виписку по своїй банківській картці, та встановлено, що грошові операції було проведено в м. Червоноград Львівської області та м. Львів. Проведеними оперативно-розшуковими заходами було встановлено, що розрахунки при покупці товарів, вказаною вище карткою, що підтверджується записами з камер відео нагляду, які розміщені в магазинах, проводили наступні особи: ОСОБА_3 - ІНФОРМАЦІЯ_1 , житель АДРЕСА_1 , ОСОБА_4 - ІНФОРМАЦІЯ_2 , житель АДРЕСА_2 та ОСОБА_5 - ІНФОРМАЦІЯ_3 , житель АДРЕСА_3 .

Зокрема встановлено, що в м. Львів в магазині Аріс , вказаними вище особами було придбано дві шкіряні куртки на загальну суму 27500 грн., в магазині Гудок , що в м. Червоноград, ними було придбано мобільний телефон марки Samsung A305 r 4/64 Blaсk , імеі: НОМЕР_4 та мобільний телефон марки Xiaomi redmi, Note 7 4/64 Blue , імеі: НОМЕР_5 , в магазині Bugatti , що в ТЦ Вікторія Гардінс , м. Львів, було придбано бейсболку, джинси, черевики, сумку та пакет, на загальну суму 9235,01 грн., в магазині Годинники у м. Львів було придбано годинник марки Орієнт , квадратної форми з корпусом жовтого кольору, в магазині Єва придбано окуляри сонцезахисні SGІ2019-32, шампунь Хед енд Шолдерс , основний догляд 400 мл, парфумовану воду Жанна Артес Джой Соррено чоловічу, 100 мл., парфумовану воду Адьян Насім Аль Бахар , чоловічу, 100 мл., та інший товар, на загальну суму більше 3000 грн., в магазині ТОВ ВОСХОД , в м. Львів також придбали взуття марки аdidas , кепку марки Puma , костюм марки аdidas та три футболки марки Nike . Вказані покупки підтверджуються показами продавців, записами з камер відео нагляду та чеками. При покупці товару за допомогою зазначеної вище картки введення пін-кодів чи підтвердження операцій не потребувалося, оскільки операції були проведені за допомогою системи PayPass .

Відповідно до інформації з Державного реєстру речових прав на нерухоме майно ОСОБА_4 - ІНФОРМАЦІЯ_2 , є власником ј квартири, яка знаходиться за адресою: АДРЕСА_2 .

Вилучені під час огляду речі можуть мати суттєве значення для встановлення обставин вчинення злочину і бути речовими доказами та об`єктами експертних досліджень. Заслухавши пояснення слідчого, який клопотання підтримав, перевіривши наданні матеріали клопотання, слідчий суддя дійшов висновку, що внесене слідчим клопотання слід задовольнити. Згідно положення ч. 1 ст. 233 КПК України, ніхто не має права проникнути до житла чи іншого володіння особи з будь-якою метою, інакше як лише за добровільною згодою особи, яка ними володіє, або на підставі ухвали слідчого судді. Відповідно до ч. 1 ст. 234 КПК України обшук проводиться з метою виявлення та фіксації відомостей про обставини вчинення кримінального правопорушення, відшукання знаряддя кримінального правопорушення або майна, яке було здобуте у результаті його вчинення, а також встановлення місцезнаходження розшукуваних осіб. Ч. 1 ст. 235 КПК України передбачено, що ухвала слідчого судді про дозвіл на обшук житла чи іншого володіння особи з підстав, зазначених у клопотанні прокурора, слідчого, надає право проникнути до житла чи іншого володіння особи лише один раз. Зважаючи, що стороною кримінального провадження доведено наявність підстав, передбачених ст. 234 КПК України, тому клопотання підлягає до задоволення. На підставі викладеного та керуючись статтями 233, 234, 235 КПК України, слідчий судя

п о с т а н о в и в:

Клопотання старшого слідчого СВ Шацького ВП Любомльського ВП ГУНП у Волинській області Терети С.В. про проведення обшуку задовольнити.

Надати старшому слідчому слідчого відділення Шацького відділення поліції Любомльського відділу поліції Головного управління Національної поліції у Волинській області капітану поліції Тереті Сергію Васильовичу або слідчому слідчого відділення Шацького відділення поліції Любомльського відділу поліції Головного управління Національної поліції у Волинській області старшому лейтенанту поліції Демиху Юрію Вікторовичу або слідчому слідчого відділення Шацького відділення поліції Любомльського відділу поліції Головного управління Національної поліції у Волинській області старшому лейтенанту поліції Зубань Ользі Ярославівні або за їх дорученням іншим працівникам оперативного підрозділу Шацького відділення поліції Любомльського ВП ГУНП у Волинській області дозвіл на проведення обшуку в квартирі, належній на праві спільної власності ОСОБА_4 - ІНФОРМАЦІЯ_1 , яка знаходиться за адресою: АДРЕСА_2 , з метою відшукання та вилучення картки Barclaycard Gold Visa № НОМЕР_3 , мобільного телефону марки iPhone 7 Plus, Jet Black, 128 Gb , imei: НОМЕР_1 , сім-карти мобільного оператора Водафон № НОМЕР_2 , та гаманця, які були викрадені у ОСОБА_1 , а також майна та речей, які були придбані за допомогою незаконних операцій з вказаною вище карткою, зокрема: двох шкіряних курток, мобільного телефону марки Samsung A305 r 4/64 Blask , імеі: НОМЕР_4 та мобільного телефону марки Xiaomi redmi Note 7 4/64 Blue , імеі: НОМЕР_5 , бейсболки, джинсів, черевиків, сумки та пакету марки Bugatti , годинника марки Орієнт , квадратної форми з корпусом жовтого кольору, окулярів сонцезахисних SGІ2019-32, шампуня Хед енд Шолдерс , основний догляд 400 мл, парфумованої води Жанна Артес Джой Соррено чоловічої, 100 мл., парфумованої води Адьян Насім Аль Бахар , чоловічої, 100 мл., взуття марки аdidas , кепки марки Puma , костюма марки аdidas та трьох футболок марки Nike .

Строк дії ухвали один місяць з дня її постановлення. Ухвала надає право на обшук один раз.

Ухвала оскарженню не підлягає.

Слідчий суддя /підпис/ С.П.Матвійчук Згідно з оригіналом

Слідчий суддя Шацького районного суду Волинської області С.П.Матвійчук

Зареєстровано 17.10.2019
Оприлюднено 17.10.2019
Дата набрання законної сили 16.10.2019

Судовий реєстр по справі 170/790/19

Проскрольте таблицю вліво →
Рішення Суд Форма
Ухвала від 13.12.2019 Шацький районний суд Волинської області Кримінальне
Ухвала від 13.12.2019 Шацький районний суд Волинської області Кримінальне
Ухвала від 13.11.2019 Шацький районний суд Волинської області Кримінальне
Ухвала від 16.10.2019 Шацький районний суд Волинської області Кримінальне

🇺🇦 Опендатабот

Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

Перевірити компанію

Додайте Опендатабот до улюбленного месенджеру

Вайбер Телеграм Месенджер

Опендатабот для телефону