У Х В А Л А
17 жовтня 2019 року м. Чернігів справа № 927/917/15
Господарський суд Чернігівської області у складі судді А.С. Сидоренка, розглянувши матеріали заяви Публічного акціонерного товариства Дельта Банк до Приватного підприємства СІВЕР ЛІС (Третя особа, яка не заявляє самостійних вимог щодо предмета спору на стороні відповідача : ОСОБА_1 ( АДРЕСА_1) про визнання недійсним договору, поданої в межах справи за заявою ліквідатора боржника БОРЖНИК: Приватне підприємство СІВЕР ЛІС 14020, м. Чернігів, вул. Малиновського, 32 - а 14000, м. Чернігів, вул. Гетьмана Полуботка, 7 (адреса ліквідатора) про порушення справи про банкрутство
за участю представників учасників у справі про банкрутство:
від кредиторів: Рішко Н.І. - предст. ПАТ Дельта Банк , дов. б/н від 30.08.2019р.
від боржника: Борода А.В . - ліквідатор
від третьої особи: не з`явився
В судовому засіданні 17.10.2019р., на підставі ст. 240 Господарського процесуального кодексу України, було оголошено вступну та резолютивну частини ухвали.
ОБСТАВИНИ СПРАВИ:
Ліквідатором Приватного підприємства СІВЕР ЛІС (надалі - боржник) подана заява про порушення справи про банкрутство на підставі ст. ст. 11, 95 Закону України Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом (надалі - Закон про банкрутство), яка ухвалою Господарського суду Чернігівської області від 07.07.2015р. була прийнята до розгляду.
Ухвалою Господарського суду Чернігівської області від 16.07.2015р. порушено провадження у справі про банкрутство Приватного підприємства СІВЕР ЛІС та введено мораторій на задоволення вимог кредиторів.
Постановою Господарського суду Чернігівської області від 28.07.2015р. боржника визнано банкрутом, відкрито ліквідаційну процедуру строком на дванадцять місяців, покладено обов`язки ліквідатора на ліквідатора Приватного підприємства СІВЕР ЛІС Бороду А.В.
В подальшому строк ліквідаційної процедури та повноважень ліквідатора банкрута Бороди А.В. неодноразово продовжувався, востаннє - ухвалою Господарського суду Чернігівської області від 02.07.2019р. на два місяці до 28.07.2019р. включно.
22 серпня 2019 року до Господарського суду Чернігівської області, в межах справи про банкрутство Приватного підприємства СІВЕР ЛІС , надійшла заява від 21.08.2019р. № 23.1/2358 кредитора - Публічного акціонерного товариства Дельта Банк до Приватного підприємства СІВЕР ЛІС (Третя особа, яка не заявляє самостійних вимог щодо предмета спору на стороні відповідача: ОСОБА_1 ) про визнання недійсним договору (надалі - Заява), згідно якої заявник просить визнати недійсним договір купівлі-продажу майна банкрута від 26.07.2019р. № 26/07/19, укладений між Приватним підприємством СІВЕР ЛІС в особі ліквідатора Бороди А.В. та ОСОБА_1 з продажу майна Приватного підприємства СІВЕР ЛІС - лінії для виробництва паперових серветок з тисненням та двофарбовим фарбувальним модулем, яке перебувало у заставі АТ Дельта Банк відповідно до Договору застави обладнання від 10.04.2013р. № КЮ-О-2016767.
В обґрунтування Заяви кредитор посилається на те, що згідно положень Закону України Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом безпосередній продаж майна банкрута повинен був здійснюватись за ціною 149 051,00 грн. (ціна останніх торгів на аукціоні з реалізації майна підприємства).
Проте, всупереч положень абз. 3 ч. 6 ст. 44 Закону України Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом безпосередній продаж майна Приватного підприємства СІВЕР ЛІС , яке перебувало у заставі бакінківської установи, здійснений за ціною 12 000,00 грн.
Таким чином, на думку кредитора, договір купівлі-продажу від 26.07.2019р. № 26/07/19 є недійсним в розумінні ч. 1 ст. 215 та ч. 1 ст. 203 Цивільного кодексу України, оскільки суперечить абз. 3 ч. 6 ст. 44 Закону України Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом .
Ухвалою Господарського суду Чернігівської області від 03.09.2019р. (з урахуванням ухвали суду від 11.09.2019р. про виправлення описки):
Заяву прийнято та приєднано до матеріалів справи;
визнано ОСОБА_1 учасником у справі про банкрутство;
постановлено здійснювати розгляд Заяви за правилами загального позовного провадження;
призначено розгляд Заяви в підготовчому засіданні на 01.10.2019р.;
встановлений процесуальний строк для подання Приватним підприємством СІВЕР ЛІС відзиву на Заяву - протягом п`ятнадцяти днів з дня вручення даної ухвали;
встановлений процесуальний строк для подання Головним управлінням ДФС у Чернігівській області, Публічним акціонерним товариством АКЦЕНТ-БАНК та ОСОБА_1 письмових пояснень щодо заяви - протягом п`ятнадцяти днів з дня вручення даної ухвали.
Іншою ухвалою суду від 03.09.2019р.:
задоволено клопотання Публічного акціонерного товариства Дельта Банк про витребування доказів;
витребувано від ліквідатора Приватного підприємства СІВЕР ЛІС Бороди А.В. належним чином засвідчені копії:
оголошення та/або повідомлення про продаж майна Приватного підприємства СІВЕР ЛІС ;
комерційної пропозиції від ОСОБА_1 б/н від 07.06.2019р.;
договору купівлі-продажу майна банкрута від 26.07.2019р. № 26/07/19;
акту приймання-передачі до договору купівлі-продажу майна банкрута від 26.07.2019р. № 26/07/19;
платіжного доручення, квитанції та/або іншого документу, який підтверджує перерахування покупцем грошових коштів у розмірі 12 000,00 грн.;
постановлено відповідні докази подати суду протягом п`ятнадцяти днів з дня вручення даної ухвали.
10 вересня 2019 року, у встановлений судом строк, ліквідатором Приватного підприємства СІВЕР ЛІС Бородою А.В. до Господарського суду Чернігівської області подані витребувані судом документи.
19 вересня 2019 року, у встановлений судом строк, ліквідатором Приватного підприємства СІВЕР ЛІС Бородою А.В. до Господарського суду Чернігівської області поданий відзив б/н від 18.09.2019р. на Заяву, зі змісту якого вбачається, що останній не погоджується з доводами, викладеними заявником; ліквідатор вважає, що ним були вжиті вичерпні заходи, спрямовані на реалізацію майна банкрута у відповідності до чинного законодавства України та фактичних обставин справи.
У встановлений судом строк кредиторами та третьою особою письмові пояснення щодо Заяви до Господарського суду Чернігівської області подані не були.
Ухвалою Господарського суду Чернігівської області від 01.10.2019р., зокрема:
закрито підготовче провадження та призначено справу до судового розгляду по суті в судовому засіданні на 17.10.2019р.;
встановлено процесуальні строки: для подання позивачем відповіді на відзив - протягом п`яти днів з дня отримання даної ухвали; для подання відповідачем заперечення - протягом п`яти днів з дня отримання відповіді на відзив;
встановлено процесуальні строки: для подання Головним управлінням ДФС у Чернігівській області, Публічним акціонерним товариством АКЦЕНТ-БАНК та ОСОБА_1 письмових пояснень щодо відзиву ліквідатора - протягом п`яти днів з дня отримання даної ухвали.
Учасники провадження у справі про банкрутство належним чином були повідомлені про дату, час та місце проведення судового засідання, однак не скористались своїм процесуальним правом на участь у ньому (окрім Публічного акціонерного товариства Дельта Банк та Приватного підприємства СІВЕР ЛІС ).
15 жовтня 2019 року (здана для відправки до відділення поштового зв`язку 10.10.2019р.) позивачем до Господарського суду Чернігівської області подана відповідь від 10.10.2019р. № 23.1/2463 на відзив, зі змісту якої вбачається, що товариство підтримує свої вимоги, викладені у Заяві.
У встановлені судом процесуальні строки Головним управлінням ДФС у Чернігівській області, Публічним акціонерним товариством АКЦЕНТ-БАНК та ОСОБА_1 письмові пояснення щодо відзиву ліквідатора до Господарського суду Чернігівської області подані не були.
Розглянувши подані документи і матеріали, вислухавши пояснення повноважного представника кредитора та ліквідатора, з`ясувавши фактичні обставини справи, дослідивши докази, які мають юридичне значення для розгляду і вирішення Заяви по суті, господарський суд ВСТАНОВИВ:
Згідно ст. 41 Закону про банкрутство, ліквідатор - фізична особа, яка відповідно до судового рішення господарського суду організовує здійснення ліквідаційної процедури боржника, визнаного банкрутом, та забезпечує задоволення вимог кредиторів у встановленому цим Законом порядку.
Ліквідатор з дня свого призначення, зокрема:
проводить інвентаризацію та оцінку майна банкрута;
очолює ліквідаційну комісію та формує ліквідаційну масу;
продає майно банкрута для задоволення вимог, внесених до реєстру вимог кредиторів, у порядку, передбаченому цим Законом.
Дії (бездіяльність) ліквідатора (ліквідаційної комісії) можуть бути оскаржені до господарського суду учасниками справи про банкрутство, права яких порушено такими діями (бездіяльністю).
Згідно ст. 42 Закону про банкрутство, усі види майнових активів (майно та майнові права) банкрута, які належать йому на праві власності або повного господарського відання на дату відкриття ліквідаційної процедури та виявлені в ході ліквідаційної процедури, включаються до складу ліквідаційної маси, крім грошових коштів, що знаходяться на банківському рахунку умовного зберігання (ескроу) банкрута, об`єктів житлового фонду, в тому числі гуртожитків, дитячих дошкільних закладів та об`єктів комунальної інфраструктури, які в разі банкрутства підприємства передаються в порядку, встановленому законодавством, у комунальну власність відповідних територіальних громад без додаткових умов і фінансуються в установленому порядку.
Майно банкрута, що є предметом забезпечення, не включається до складу ліквідаційної маси і використовується виключно для задоволення вимог кредитора за зобов`язаннями, які воно забезпечує.
Продаж майна банкрута, що є предметом забезпечення, здійснюється в порядку, передбаченому цим Законом, виключно за згодою кредитора, вимоги якого воно забезпечує, або суду.
Статтею 43 Закону про банкрутство передбачено, що майно, яке підлягає реалізації у ліквідаційній процедурі, оцінюється ліквідатором. Початковою вартістю цілісного майнового комплексу є сукупність визнаних у встановленому цим Законом порядку вимог кредиторів.
Під час продажу майна банкрута на аукціоні вартість майна, що визначається ліквідатором, є початковою вартістю.
Статтею 44 Закону про банкрутство визначено, що після проведення інвентаризації та оцінки майна ліквідатор здійснює продаж майна банкрута такими способами:
проведення аукціону;
продаж безпосередньо юридичній або фізичній особі.
Вибір способів продажу активів здійснюється ліквідатором з метою забезпечення його відчуження за найвищою ціною.
Ліквідатор організовує проведення аукціону з продажу активів банкрута з урахуванням вимог цього Закону.
На аукціоні можуть продаватися:
основні засоби (нерухомість, незавершене будівництво, транспортні засоби, будівельні матеріали тощо);
відокремлений структурний підрозділ банкрута як частина цілісного майнового комплексу;
необоротні активи банкрута;
дебіторська заборгованість на умовах договору про відступлення права вимоги банкрута.
Ліквідатор має право самостійно проводити торги на аукціоні відповідно до законодавства або залучити на підставі договору організатора аукціону - юридичну особу, яка відповідно до установчих документів має право проводити торги. Організатор аукціону не може бути заінтересованою особою стосовно кредитора чи боржника.
Ліквідатор здійснює продаж майна боржника у вигляді цілісного майнового комплексу. У разі якщо продати майно боржника у вигляді цілісного майнового комплексу не вдалося, ліквідатор здійснює продаж майна боржника частинами.
Ліквідатор може здійснювати безпосередній продаж активів, зокрема не проданих на аукціоні. У цьому випадку безпосередній продаж може здійснюватися за ціною останніх торгів на аукціоні.
Як вбачається з матеріалів справи, ухвалою Господарського суду Чернігівської області від 20.11.2018р., яка набрала законної сили, відмовлено у задоволенні заяви ліквідатора про надання згоди на продаж майна банкрута, що є предметом забезпечення ПАТ Дельта Банк , як окремого лоту на повторному аукціоні, а у разі закінчення повторного аукціону без визначення переможця - на другому повторному аукціоні. Цією ухвалою були встановлені наступні обставини:
У власності боржника перебуває Лінія для виробництва паперових серветок з тисненням та двофарбним фарбувальним модулем , яка була передана в заставу ПАТ Дельта Банк . Заставна вартість цього майна становить 300 000,00 грн. Дане майно знаходиться у неробочому, незадовільному стані.
Листом від 21.10.2016р. № 18.5/2274 ПАТ Дельта Банк надало згоду на проведення першого прилюдного аукціону з продажу всього майна боржника як цілісного майнового комплексу за початковою вартістю, що дорівнює сукупності всіх визнаних у справі про банкрутство ПП СІВЕР ЛІС вимог без можливості пониження початкової вартості. У випадку якщо перші прилюдні торги з реалізації майна банкрута у вигляді цілісного майнового комплексу не відбудуться, здійснити продаж майна, що забезпечує вимоги АТ Дельта Банк , окремими лотами за початковою вартістю та на умовах, окремо погоджених письмово з АТ Дельта Банк .
В лютому 2017 року ліквідатором було розміщено оголошення про проведення конкурсу на визначення організатора аукціону з продажу майна боржника.
Рішенням від 20.02.2017р. замовника про визначення Організатора на проведення торгів (аукціону) з продажу майна боржника організатором аукціону з продажу майна боржника визначено Київську філію УБ Професіонал .
20 березня 2017 року, 11 квітня 2017 року та 07 червня 2017 року на офіційному веб-сайті Вищого господарського суду України розміщено оголошення (номер публікацій 41317, 41996 та 43531) про проведення 21.04.2017р., 19.05.2017р. та 19.07.2017р. аукціонів з продажу майна Приватного підприємства СІВЕР ЛІС як цілісного майнового комплексу.
04 квітня 2017 року, 07 червня 2017 року та 13 липня 2017 року на офіційному веб-сайті Вищого господарського суду України розміщено оголошення (номер публікацій 41754, 43504 та 44466) про результати проведення аукціонів з продажу майна Приватного підприємства СІВЕР ЛІС , призначених на 21.04.2017р., на 19.05.2017р. та на 19.07.2017р. За повідомленнями Універсальної біржі ПРОФЕСІОНАЛ аукціони з продажу майна банкрута - Приватного підприємства СІВЕР ЛІС , призначені на 21.04.2017р., на 19.05.2017р. та на 19.07.2017р. слід вважати такими, що не відбулися у зв`язку з відсутністю учасників на участь у них.
25 травня 2017 року ліквідатор звертався до ПАТ Дельта Банк із заявою від 23.05.2017р. про надання дозволу на реалізацію відповідного майна банкрута із наданням звіту (оцінки) за результатами якого буде встановлена початкова ціна його реалізації по окремому лоту зі зменшенням кроку.
В березні 2017 року ліквідатором була проведена переоцінка вартості заставного майна, внаслідок якої оціночна вартість майна визначена в сумі 11 350,00 грн. (звіт про визначення оціночної вартості лінії для виробництва паперових серветок з тисненням та двофарбним фарбувальним модулем, що обліковується на балансі ПП СІВЕР ЛІС від 06.03.2017р.).
Листом від 26.07.2017р. № 23.1/454 ПАТ Дельта Банк надало згоду на проведення першого прилюдного аукціону з продажу заставного майна боржника за початковою вартістю не меншою ніж 149 051,00 грн. без можливості пониження початкової вартості. У випадку якщо перші прилюдні торги з реалізації майна банкрута не відбудуться, подальшу реалізацію заставного майна письмово погоджувати з АТ Дельта Банк . Одночасно банком ліквідатору був надісланий висновок суб`єкта оціночної діяльності ПП ТА-Експерт-Сервіс , згідно якого станом на 30.08.2016р. ринкова вартість об`єкта оцінки становить 149 051,00 грн. без ПДВ.
28 листопада 2017 року, 11 грудня 2017 року та 17 січня 2018 року на офіційному веб-сайті Вищого господарського суду України були розміщені оголошення (номер публікацій 47441, 47755 та 48682) про проведення 27.12.2017р., 12.01.2018р. та 19.02.2018р. аукціонів з продажу майна Приватного підприємства СІВЕР ЛІС .
За повідомленнями Універсальної біржі ПРОФЕСІОНАЛ аукціони з продажу майна банкрута - Приватного підприємства СІВЕР ЛІС , призначені на 27.12.2017р., 12.01.2018р. та 19.02.2018р. слід вважати такими, що не відбулися у зв`язку з відсутністю учасників на участь у них.
Листом від 08.06.2018р. № 23.1/228 ПАТ Дельта Банк надало згоду на проведення першого аукціону з продажу заставного майна боржника за початковою вартістю не меншою ніж 149 051,00 грн. без можливості пониження початкової вартості. У випадку якщо аукціон з продажу майна боржника не відбудеться у зв`язку з відсутністю заявок учасників, подальшу реалізацію заставного майна письмово погоджувати з АТ Дельта Банк .
Як вбачається з витягу з офіційного веб-сайту Вищого господарського суду України, 13 червня 2018 року було розміщено оголошення (номер публікації 52038) про проведення аукціону з продажу майна Приватного підприємства СІВЕР ЛІС . За інформацією, розміщеною 31.07.2018р. на офіційному веб-сайті Вищого господарського суду України (номер публікації 53181) відповідний аукціон є таким, що не відбувся.
В подальшому ліквідатор неодноразово звертався до банківської установи із запитами (від 30.07.2018р. та від 01.10.2018р.) про надання дозволу на подальшу реалізацію заставного майна .
Відмовляючи у задоволенні заяви ліквідатора про надання згоди на продаж майна банкрута, що є предметом забезпечення, судом було зазначено, що можливість проведення третього повторного аукціону положеннями Закону про банкрутство не передбачено. В той же час, враховуючи те, що заставне майно не було реалізовано на аукціонах, ліквідатор повинен здійснити його безпосередній продаж юридичній або фізичній особі . .
За правилами ч. 4 ст. 75 Господарського процесуального кодексу України, обставини, встановлені рішенням суду в господарській, цивільній або адміністративній справі, що набрало законної сили, не доказуються при розгляді іншої справи, у якій беруть участь ті самі особи або особа, стосовно якої встановлено ці обставини, якщо інше не встановлено законом.
Як вбачається з матеріалів справи (висновок про вартість майна), ліквідатором в березні 2018р. була проведена переоцінка вартості майна банкрута, внаслідок чого оціночна вартість об`єкта оцінки визначена в сумі 11 350,00 грн. (переоцінка майна була проведена суб`єктом оціночної діяльності - Товариством з обмеженою відповідальністю Експертна компанія ІТЕО ).
07 квітня 2019 року ліквідатор, враховуючи висновки суду, викладені в ухвалі від 20.11.2018р., звернувся до ПАТ Дельта Банк з повідомленням про безпосередній продаж майна, що є предметом забезпечення, за останньою оцінкою (11 350,00 грн.) та просив в разі незгоди повідомити причини незгоди та запропонувати покупця.
Листом від 25.04.2019р. № 23.1/2884 ПАТ Дельта Банк повідомило ліквідатора про те, що майно банкрута може бути безпосередньо продано за ціною останніх торгів на аукціоні, тобто за 149 051,00 грн.
Проте, як свідчать матеріали справи, придбати майно, яке знаходиться в незадовільному, неробочому стані, за ціною 149 051,00 грн. бажаючих не виявилось.
Натомість, 10 червня 2019 року на адресу ліквідатора надійшла комерційна пропозиція б/н від 07.06.2019р. ОСОБА_1 про намір придбати відповідне майно за ціною 12 000,00 грн.
В подальшому ліквідатор звернувся до Господарського суду Чернігівської області із заявою про надання згоди на продаж майна банкрута.
Ухвалою Господарського суду Чернігівської області від 16.07.2019р., яка набрала законної сили, надано згоду ліквідатору Приватного підприємства СІВЕР ЛІС Бороді А.В. на продаж майна банкрута - лінії для виробництва паперових серветок з тисненням та двофарбовим фарбувальним модулем, що є предметом забезпечення Публічного акціонерного товариства Дельта Банк .
При цьому, постановляючи вказану вище ухвалу від 16.07.2019р., судом було встановлено, що ….ліквідатором були вжиті вичерпні заходи спрямовані на реалізацію майна банкрута шляхом проведення аукціонів як у вигляді цілісного майнового комплексу, так і у вигляді частини майна, включаючи проведення повторного та другого повторного аукціону…. .
26 липня 2019 року між Приватним підприємством СІВЕР ЛІС в особі ліквідатора Бороди А.В. та ОСОБА_1 був укладений договір купівлі-продажу майна банкрута № 26/07/19 з продажу майна Приватного підприємства СІВЕР ЛІС - лінії для виробництва паперових серветок з тисненням та двофарбовим фарбувальним модулем, яке перебувало у заставі АТ Дельта Банк відповідно до Договору застави обладнання від 10.04.2013р. № КЮ-О-2016767.
В результаті продажу вказаного вище майна були отримані грошові кошти в сумі 12 000,00 грн.
Ці кошти були спрямовані на погашення вимог забезпеченого кредитора (9 000,00 грн.) та сплату винагороди організатору аукціону (3 000,00 грн.).
Отже, ліквідатором Бородою А.В. були вжиті вичерпні заходи спрямовані на реалізацію майна банкрута у відповідності до вимог чинного законодавства України та фактичних обставин справи.
Згідно ч. 1, 3 ст. 215 Цивільного кодексу України, підставою недійсності правочину є недодержання в момент вчинення правочину стороною (сторонами) вимог, які встановлені частинами першою - третьою, п`ятою та шостою статті 203 цього Кодексу.
Якщо недійсність правочину прямо не встановлена законом, але одна із сторін або інша заінтересована особа заперечує його дійсність на підставах, встановлених законом, такий правочин може бути визнаний судом недійсним (оспорюваний правочин).
Частиною 1 ст. 203 Цивільного кодексу України визначено, що зміст правочину не може суперечити цьому Кодексу, іншим актам цивільного законодавства, а також моральним засадам суспільства.
Як вже було вказано вище і встановлено ухвалами суду від 20.11.2018р. та від 16.07.2019р. ліквідатором були вжиті всі можливі заходи спрямовані на реалізацію майна банкрута шляхом проведення аукціонів як у вигляді цілісного майнового комплексу, так і у вигляді частини майна за ціною 149 051,00 грн.; оскільки за даною ціною бажаючих придбати майно не виявилось, ліквідатор здійснив безпосередній продаж такого майна за ціною, що була запропонована покупцем і яка відповідає вартості, визначеній суб`єктом оціночної діяльності.
Зміст правової норми ч. 6 ст. 44 Закону про банкрутство вказує, що ліквідатор може здійснювати безпосередній продаж активів не проданих на аукціоні. У цьому випадку безпосередній продаж може здійснюватися за ціною останніх торгів на аукціоні.
Отже, дана правова норма надає ліквідатору право продати відповідні активи боржника за ціною останніх торгів на аукціоні, а не встановлює обов`язок продажу за такою ціною.
При цьому, оцінка майна банкрута проводиться саме ліквідатором. Ним же і визначаються в даному випадку умови продажу майна.
Також, слід вказати, що положеннями Закону про банкрутство не встановлено обов`язку ліквідатора, при здійсненні безпосереднього продажу активів не проданих на аукціоні, розміщувати оголошення про продаж майна банкрута.
Зважаючи на стан майна банкрута, яке перебувало у заставі ПАТ Дельта Банк , суд вважає, що його продаж ОСОБА_1 за ціною 12 000,00 грн. відповідає вимогам законодавства та інтересам кредиторів.
Інші заперечення щодо змісту укладеного договору з боку заявника відсутні.
Враховуючи, що ліквідатор діяв в межах своїх повноважень та в порядку, передбаченому Законом про банкрутство, спірний договір є таким, що укладений з дотриманням вимог чинного законодавства України, а тому відсутні підстави для визнання його недійсним.
З урахуванням вищевикладеного, суд вважає Заяву необґрунтованою та такою, що не підлягає задоволенню.
Сплачений ПАТ Дельта Банк судовий збір в розмірі 3 842,00 грн., згідно ст. 129 Господарського процесуального кодексу України, покладається на нього в повному обсязі.
Керуючись ст. 40 Закону України Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом , ст. 129, 233, 234, 240 Господарського процесуального кодексу України, господарський суд
УХВАЛИВ:
Заяву від 21.08.2019р. № 23.1/2358 Публічного акціонерного товариства Дельта Банк до Приватного підприємства СІВЕР ЛІС про визнання недійсним договору залишити без задоволення.
Копії цієї ухвали надіслати ОСОБА_1 ( АДРЕСА_1), ліквідатору Бороді А.В. ( 14000, м. Чернігів, вул. Гетьмана Полуботка, 7 ) та кредиторам: Головному управлінню ДФС у Чернігівській області (14000, м. Чернігів, вул. Реміснича, 11), Публічному акціонерному товариству АКЦЕНТ-БАНК (49074, м. Дніпропетровськ, вул. Батумська, 11) та Публічному акціонерному товариству Дельта Банк (01033, м. Київ, вул. Щорса, 36 - б).
Ухвала набирає законної сили з моменту її оголошення та може бути оскаржена до Північного апеляційного господарського суду у строк, встановлений ч. 1 ст. 256 Господарського процесуального кодексу України, шляхом подання апеляційної скарги через місцевий господарський суд.
Повний текст ухвали складено та підписано 22.10.2019р.
Суддя А.С.Сидоренко
Суд | Господарський суд Чернігівської області |
Дата ухвалення рішення | 17.10.2019 |
Оприлюднено | 22.10.2019 |
Номер документу | 85080917 |
Судочинство | Господарське |
Господарське
Господарський суд Чернігівської області
Сидоренко А.С.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2023Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні