Справа № 1-29/11
Номер провадження 1/1109/6/2012
П О С Т А Н О В А
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ
17 березня 2011 року Кіровський районний суд м. Кіровограда
у складі: головуючого судді Бурко Р.В.,
при секретарі Кац-Філімончук І.В.
з участю прокурора Бардиш О.В.
розглянувши у відкритому судовому засіданні в м. Кіровограді кримінальну справу про обвинувачення ОСОБА_1 за ч.2 ст. 125 КК України
ВСТАНОВИВ:
В ході судового розгляду кримінальної справи про обвинуваченню ОСОБА_1 за ч.2 ст. 125 КК України досліджувався висновок експерта № 1233 від 29.07.2009 року та додаткової судово-медичної експертизи ( а. с. 242), потерпілим ОСОБА_2 та його представником ОСОБА_3 заявлено клопотання про проведення додаткової судово - медичної експертизи, що до визначення ступеня тяжкості тілесних ушкоджень нанесених ОСОБА_2 , з урахуванням особистого огляду судово-медичним експертом Крилова О.Г., оригіналів виписних епікризів, епікризу, довідки про хворобу та витребуванням відповідних медичних документів з лікувальних установ у яких він, перебував після 28.06.2009 року на лікуванні, оскільки це впливає на кваліфікацію дій підсудного.
Підсудний та його представник заперечили про ти задоволення клопотання потерпілого та пояснив, що потерпілому завдані тілесні ушкоджень, правильно кваліфіковані експертом, а тому необхідності в проведенні додаткової СМЕ відсутні.
Потерпілий ОСОБА_2 підтримав заявлене клопотання
представника ОСОБА_3 та пояснив, що після отримання тілесних ушкоджень більше двох місяців знаходився на стаціонарному лікуванні в лікувальних закладах, на підтвердження чого має копії епікризів.
Заслухавши прокурора, підсудного, його адвоката, потерпілого та його представника, дослідивши матеріали справи суд вважає за необхідне призначити у кримінальній справі судово-медичну експертизу з наступних підстав.
Відповідно до ст. 76 ч. 1 п. 2 КПК України експертиза призначається обов`язково для встановлення тяжкості і характеру тілесних ушкоджень.
Дії підсудного органами досудового слідства кваліфіковано за ст. 125 ч.І КК України, а саме як легке тілесне ушкодження, що спричинило короткочасний розлад здоров`я.
Приймаючи до уваги, що експертиза проводилась на стадії досудового розслідування справи, без врахування знаходження потерпілого на стаціонарному лікуванні, а законом призначення в даній справі є обов`язковим, експертиза повинна бути проведена, оскільки може вплинути на кваліфікацію дій підсудного та необхідна для визначення ступеня та характеру тілесних ушкоджень.
Керуючись ст. ст. 76, 296, 310 КПК України, суд -
ПОСТАНОВИВ:
Призначити по кримінальній справі № 2-29/11 про обвинуваченню ОСОБА_1 за ч.2 ст. 125 КК України судову медичну експертизу, проведення якої доручити Кіровоградському обласному бюро судово-медичних експертиз.
Попередити експерта про кримінальну відповідальність за ст. ст. 384, 385 КК України.
На вирішення експерту поставити наступні питання: До якої ступені тяжкості відносяться нанесені ОСОБА_2 тілесні ушкодження?
Чи могли тілесні ушкодження завдані ОСОБА_2 утворитись при обставинах, вказаних ОСОБА_2 .?
Чи не пов`язане перебування ОСОБА_2 в лікувальних закладах з хронічними захворюваннями та ліквідацією наслідків Чорнобильської АЕС?
Для вирішення експерту надати: копію постанови про проведення судово-медичної експертизи, матеріали кримінальної справи.
Провадження по справі зупинити до отримання висновків експерта.
Постанова може бути оскаржена до апеляційного суду Кіровоградської області на протязі 15 діб з моменту її проголошення, а підсудними, які перебувають під вартою, - в той же строк з моменту вручення її копії.
Суддя Кіровського районного суду м.Кіровограда Р. В. Бурко
Суд | Кіровський районний суд м.Кіровограда |
Дата ухвалення рішення | 17.03.2011 |
Оприлюднено | 07.11.2019 |
Номер документу | 85434628 |
Судочинство | Кримінальне |
Кримінальне
Кіровський районний суд м.Кіровограда
Бурко Р. В.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2023Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні