СВЯТОШИНСЬКИЙ РАЙОННИЙ СУД МІСТА КИЄВА
пр. № 2-во/759/203/19
ун. № 761/22763/18
У Х В А Л А
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ
23 жовтня 2019 року м. Київ
Святошинський районний суд м. Києва
у складі: головуючого судді Ул`яновської О.В.,
секретаря судового засідання Черніченко К.О.,
розглянувши у відкритому судовому засіданні в залі суду у м. Києві заяву Приватного акціонерного товариства Акціонерна страхова компанія Інго Україна про виправлення описки в ухвалі Святошинського районного суду м. Києва від 07.10.2019 по цивільній справі за позовними вимогами Приватного акціонерного товариства Акціонерна страхова компанія ІНГО Україна до ОСОБА_1 про відшкодування шкоди в порядку регресу,
ВСТАНОВИВ:
у жовтні 2019 р. заявник звернулася до суду із зазначеною заявою, просить суд виправити описку у тексті ухвали Святошинського районного суду м. Києва від 07.10.2019, а саме в резолютивній частині ухвали, щодо зазначення представника позивача змість вірного представника відповідача , а також зазначити вірну назву Товариства з обмеженою відповідальністю Златовлад , замість невірної Товариства з обмеженою відповідальністю Златозавод .
Судом встановлено, що ухвалою Святошинського районного суду м. Києва від 07.10.2019 замінено у справі неналежного відповідача по справі ОСОБА_1 на належного відповідача Товариства з обмеженою відповідальністю Златозавод (адреса: 01001, м. Київ, вул. Прорізна, 25, Шевченківський р-н.) та виріешно передати справу №759/22763/18; №2/759/3519/19 за позовними вимогами Приватного акціонерного товариства Акціонерна страхова компанія ІНГО Україна до Товариства з обмеженою відповідальністю Златозавод про відшкодування шкоди в порядку регресу до Господарського суду м. Києва (01030, м. Київ, вул. Б. Хмельницького, 44-в).
Однак у тексті зазначеної ухвали допущено описки зазначено у першому аобазці резолютивної частини рішення невірно зазначено представника позивача , замість вірного представника відповідача , а також у другому абзаці резолютивної частини ухвали зазначено невірну назву Товариства з обмеженою відповідальністю Златозавод , замість вірної Товариства з обмеженою відповідальністю Златовлад .
Згідно положень ст. 269 ЦПК України суд може з власної ініціативи або за заявою учасників справи виправити допущені в рішенні чи ухвалі описки чи арифметичні помилки. Питання про внесення виправлень вирішується без повідомлення учасників справи, про що постановляється ухвала. За ініціативою суду питання про внесення виправлень вирішується в судовому засіданні за участю учасників справи, проте їхня неявка не перешкоджає розгляду питання про внесення виправлень.
З огляду на викладене суд вважає за необхідне виправити допущені описки.
На підставі викладеного, керуючись вимогами ст.ст. 260, 269 ЦПК України,-
ПОСТАНОВИВ:
заяву Приватного акціонерного товариства Акціонерна страхова компанія Інго Україна про виправлення описки в ухвалі Святошинського районного суду м. Києва від 07.10.2019 по цивільній справі за позовними вимогами Приватного акціонерного товариства Акціонерна страхова компанія ІНГО Україна до ОСОБА_1 про відшкодування шкоди в порядку регресу задовольнити.
Виправити описку у тексті ухвали Святошинського районного суду м. Києва від 07.10.2019 де зазначити у першому абзаці резолютивної частини ухвали вірно: представника відповідача , замість невірного представника позивача , а також зазначити у другому абзаці резолютивної частини вірну назву: Товариства з обмеженою відповідальністю Златовлад , замість невірної Товариства з обмеженою відповідальністю Златозавод .
Виправлене вважати вірним.
Апеляційна скарга на ухвалу суду подається протягом п`ятнадцяти днів з дня його проголошення шляхом подання апеляційної скарги через Святошинський районний суд м. Києва до апеляційного суду у межах територіальної юрисдикції яких перебуває місцевий суд, який ухвалив судове рішення, що оскаржується.
Якщо в судовому засіданні було оголошено лише вступну та резолютивну частини судового рішення або у разі розгляду справи (вирішення питання) без повідомлення (виклику) учасників справи, зазначений строк обчислюється з дня складення повного судового рішення.
Учасник справи, якому повний текст ухвали суду не було вручено у день її проголошення або складення, має право на поновлення пропущеного строку на апеляційне оскарження якщо апеляційна скарга подана протягом п`ятнадцяти днів з дня вручення йому відповідної ухвали суду.
Строк на апеляційне оскарження може бути також поновлений в разі пропуску з інших поважних причин, крім випадків, зазначених у ч. 2 ст. 358 цього Кодексу.
Ухвала набирає законної сили з моменту її підписання суддею.
Суддя: О.В. Ул`яновська
Суд | Святошинський районний суд міста Києва |
Дата ухвалення рішення | 23.10.2019 |
Оприлюднено | 08.11.2019 |
Номер документу | 85465713 |
Судочинство | Цивільне |
Цивільне
Святошинський районний суд міста Києва
Ул`яновська О. В.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2023Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні