АПЕЛЯЦІЙНИЙ СУД ВІННИЦЬ КОЇ ОБЛАСТІ
УХВАЛА ІМЕНЕМ УКРАЇНИ
13 січня 2009 року м. Вінниця
Суддя судової палати в цив ільних справах Апеляційного суду Вінницької області Цюр а Т.В., вирішуючи питання про п рийняття до розгляду апеляці йної скарги ОСОБА_1 на ухв алу Липовецького районного с уду Вінницької області від 16 г рудня 2008 року про залишення бе з розгляду позовної заяви О СОБА_1 до ПП «Приватна юриди чна контора «Захист» про пон овлення на роботі та стягнен ня заробітної плати за періо д роботи і час вимушеного про гулу, -
ВСТАНОВИВ:
До Апеляційного суду Вінн ицької області надійшла заяв а про апеляційне оскарження та апеляційна скарга ОСОБА _1 на ухвалу Липовецького ра йонного суду Вінницької обла сті від 16 грудня 2008 року. При цьо му заява про апеляційне оска рження подана 26.12.2008 року, апеляц ійна скарга 08.01.2009 року, тобто з п ропуском передбаченого зако ном строку.
Відповідно до ч. 2 ст. 294 ЦПК Укр аїни, заява про апеляційне ос карження ухвали суду І інста нції може бути подана протяг ом п'яти днів з дня проголошен ня ухвали. Апеляційна скарга на ухвалу суду подається про тягом десяти днів після пода ння заяви про апеляційне оск арження.
Відповідно до ч. 4 ст. 295 ЦПК Укр аїни, апеляційна скарга може бути подана без попередньог о подання заяви про апеляцій не оскарження, якщо скарга по дається у строк, встановлени й для подання заяви про апеля ційне оскарження.
Оскільки заява про апеляці йне оскарження ухвали суду п одана після закінчення п'яти денного строку на її подання , який закінчився 22.12.2008 року, і ск аржник не ставить питання пр о його поновлення, тому таку а пеляційну скаргу слід залиши ти без розгляду відповідно д о вимог ч.3 ст. 294 ЦПК України.
Керуючись ст. 294 ЦПК України , -
Справа № 22-263 Суддя І- ої інстанції: Жу к С.І.
Категорія 52 С уддя-доповідач апеляційної і нстанції: Цюра Т.В.
ухвалив:
Апеляційну скаргу ОСОБА _1 на ухвалу Липовецького ра йонного суду Вінницької обла сті від 16 грудня 2008 року про зал ишення без розгляду позовної заяви ОСОБА_1 до ПГТ «Прив атна юридична контора «Захис т» про поновлення на роботі т а стягнення заробітної плати за період роботи і час вимуше ного прогулу - залишити без ро згляду.
Ухвала набирає законної си ли з моменту її постановлени я та протягом двох місяців мо же бути оскаржена шляхом под ання касаційної скарги до Ве рховного Суду України.
Суд | Апеляційний суд Вінницької області |
Дата ухвалення рішення | 13.01.2009 |
Оприлюднено | 20.04.2010 |
Номер документу | 8553344 |
Судочинство | Цивільне |
Цивільне
Апеляційний суд Вінницької області
Цюра Т.В.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2025Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні