ТРЕТІЙ АПЕЛЯЦІЙНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД
У Х В А Л А
12 листопада 2019 року м. Дніпросправа № 340/1534/19
Суддя-доповідач Третього апеляційного адміністративного суду Семененко Я.В.
перевіривши на відповідність вимогам Кодексу адміністративного судочинства України апеляційну скаргу Головного управління ДФС у Кіровоградській області
на рішення Кіровоградського окружного адміністративного суду від 03 жовтня 2019 року у справі №340/1534/19 за позовом Товариства з обмеженою відповідальністю "Залізобетонні вироби М-400" до Головного управління ДФС у Кіровоградській області про визнання протиправними та скасування податкових-повідомлень рішень, -
ВСТАНОВИВ:
Рішенням Кіровоградського окружного адміністративного суду від 03 жовтня 2019 року адміністративний позов Товариства з обмеженою відповідальністю "Залізобетонні вироби М-400" задоволено частково.
Відповідач - Головне управління ДФС у Кіровоградській області, не погодившись з вищезазначеним рішенням суду, подав апеляційну скаргу.
Ознайомившись з апеляційною скаргою, перевіривши матеріали справи, вважаю, що вказана апеляційна скарга підлягає залишенню без руху з огляду на наступне.
Так, п.1 ч.5 ст.296 КАС України передбачено, що до апеляційної скарги додається документ про сплату судового збору.
Всупереч вимогам наведеної норми, скаржником не долучено до апеляційної скарги документ про сплату судового збору.
Згідно ч.2 ст.132 КАС України розмір судового збору, порядок його сплати, повернення і звільнення від сплати встановлюються законом. Таким законом є Закон України "Про судовий збір" від 8 липня 2011 року № 3674-VI.
Відповідно до ч.1 ст.4 Закону України «Про судовий збір» судовий збір справляється у відповідному розмірі від прожиткового мінімуму для працездатних осіб, встановленого законом на 1 січня календарного року, в якому відповідна заява або скарга подається до суду, - у відсотковому співвідношенні до ціни позову та у фіксованому розмірі.
Розмір прожиткового мінімуму для працездатних осіб станом на 01.01.2019 рік становить 1 921 грн..
Відповідно до пп.1 п.3 ч.2 ст.4 Закону України «Про судовий збір» за подання суб`єктом владних повноважень, юридичною особою до адміністративного суду адміністративного позову майнового характеру ставка судового збору складає 1,5 відсотка ціни позову, але не менше 1 розміру прожиткового мінімуму для працездатних осіб і не більше 10 розмірів прожиткового мінімуму для працездатних осіб.
Згідно пп.2 п.3 ч.2 ст.4 Закону України «Про судовий збір» за подання до адміністративного суду апеляційної скарги на рішення суду ставка судового збору складає 150 відсотків ставки, що підлягала сплаті при поданні позовної заяви.
Відповідно до ч.4 ст.6 Закону України «Про судовий збір» якщо скаргу (заяву) подано про перегляд судового рішення в частині позовних вимог (сум, що підлягають стягненню за судовим рішенням), судовий збір за подання скарги (заяви) вираховується та сплачується лише щодо перегляду судового рішення в частині таких позовних вимог (оспорюваних сум).
Як вбачається з апеляційної скарги, заявник оскаржує рішення суду в частині задоволених позовних вимог про визнання протиправними та скасування: податкового повідомлення-рішення №00000241402 від 17.05.2019 року, яким позивачу збільшено суму грошового зобов`язання з податку на прибуток 172 445,00 грн. та застосовано штрафні санкції в розмірі 43 111,00 грн.; податкового повідомлення-рішення №00000231402 від 17.05.2019 року, яким позивачу збільшено суму грошового зобов`язання з податку на додану вартість в сумі 134 733,00 грн. та застосовано штрафні санкції в розмірі 33 683,00 грн.; податкового повідомлення-рішення №00000251402 від 17.05.2019 року, яким до позивача застосовано штрафні санкції в розмірі 69 986,64 грн.
Тобто, скаржник оскаржує судове рішення в частині задоволених вимог майнового характеру на загальну суму 453 958,64 грн., а тому, виходячи з приписів названих вище положень Закону України Про судовий збір , з огляду на оспорювану суму, розмір ставки судового збору за подачу до апеляційного суду цієї скарги становить 10214,07 грн. (6809,38 (1,5% від 453958,64)*150%).
Відповідно до ч.2 ст.298 КАС України до апеляційної скарги, яка оформлена з порушенням вимог, встановлених статтею 296 цього Кодексу, застосовуються положення статті 169 цього Кодексу, згідно з якими апеляційна скарга залишається без руху з наданням строку для усунення недоліків, який не може перевищувати десяти днів з дня вручення копії даної ухвали.
У зв`язку з викладеним, вважаю за необхідне апеляційну скаргу залишити без руху, встановивши заявнику строк для усунення недоліків, а саме: надати документ про сплату судового збору за подання апеляційної скарги у розмірі 10214,07 грн., сплаченого за реквізитами:
Отримувач: УК у Шевчен.р.м.Дніпра/Шев.р/22030101
Код отримувача (код за ЄДРПОУ): 37989274
Банк отримувача: Казначейство України (ЕАП)
Код банку отримувача (МФО): 899998
Рахунок отримувача: UA268999980000034317206081005
Код класифікації доходів бюджету: 22030101.
Призначення платежу: *;101;
картки платника податків - фізичної особи (завжди має 10 цифр) або серія та номер паспорта громадянина України, в разі якщо платник через свої релігійні переконання відмовився від прийняття реєстраційного номера облікової картки платника податків та повідомив про це відповідний орган Міністерства доходів і зборів України і має відповідну відмітку у паспорті);Судовий збір, за позовом
Керуючись ст.169, ч.2 ст.298 КАС України, суд, -
УХВАЛИВ:
Апеляційну скаргу Головного управління ДФС у Кіровоградській області на рішення Кіровоградського окружного адміністративного суду від 03 жовтня 2019 року у справі №340/1534/19 залишити без руху.
Встановити скаржнику десятиденний строк з дня вручення копії цієї ухвали для усунення недоліків апеляційної скарги.
Ухвала набирає законної сили 12.11.2019р. та оскарженню не підлягає.
Суддя-доповідач Я.В. Семененко
Суд | Третій апеляційний адміністративний суд |
Дата ухвалення рішення | 12.11.2019 |
Оприлюднено | 14.11.2019 |
Номер документу | 85573234 |
Судочинство | Адміністративне |
Адміністративне
Третій апеляційний адміністративний суд
Семененко Я.В.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2025Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні