ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
УХВАЛА
13.11.2019 р. Справа № 914/1391/19
За позовом: Акціонерного товариства «Сарпедон Диш Тіджарет» (Sarpedon Dis Ticaret A.S.), м. Стамбул, Турецька Республіка
до відповідача: Товариства з обмеженою відповідальністю «Тімберекс» , м. Львів
про стягнення 40 488 EUR, що еквівалентно 1 172 167, 76 грн, згідно з офіційним курсом НБУ станом на 08.07.2019
Суддя Галамай О.З.
Секретар судового засідання Полюхович Х.М.
За участю представників:
від позивача: Косянчук В.В. - представник (довіреність № 9531 від 24.04.2019);
від відповідача: не з`явився;
ВСТАНОВИВ:
Ухвалою Господарського суду Львівської області від 15.10.2019 продовжено строк підготовчого засідання та відкладеного його розгляд на 13.11.2019.
У судовому засіданні 13.11.2019 представник позивача просив надати строк для подання суду банківської виписки про перерахування відповідачу 03.04.2018 коштів в сумі 21 000 EUR.
Відповідач явку повноважного представника в судове засідання не забезпечив.
За приписами статті 185 ГПК України у підготовчому засіданні суд постановляє ухвалу (ухвали) про процесуальні дії, що необхідно вчинити до закінчення підготовчого провадження та початку судового розгляду справи по суті. За результатами підготовчого засідання суд постановляє ухвалу про: 1) залишення позовної заяви без розгляду; 2) закриття провадження у справі; 3) закриття підготовчого провадження та призначення справи до судового розгляду по суті.
У зв`язку з вирішенням усіх питань, зазначених у частині другій статті 182 ГПК України, з огляду на відсутність підстав для відкладення підготовчого засідання та оголошення в ньому перерви, суд оголошує про закриття підготовчого провадження та призначає розгляд справи по суті.
Поряд з цим, суд дійшов висновку про надання позивачу строку для подачі суду банківської виписки.
Керуючись ст. ст. 177, 181-183, 185, 233, 234, 235 ГПК України, суд
ПОСТАНОВИВ:
1. Закрити підготовче провадження та призначити справу до розгляду по суті в судовому засіданні 11.12.19 о 12:40 год. Засідання відбудеться за адресою: м. Львів, вул. Личаківська, 128.
2. Встановити позивачу строк до 06.12.2019 для подачі банківської виписки.
3. Сторонам: забезпечити явку повноважних представників в судове засідання.
4. Позивачу - надати суду для огляду оригінали документів, долучених до позовної заяви.
Ухвала набирає законної сили з моменту її підписання та оскарженню не підлягає.
Інформацію у справі, яка розглядається, можна отримати за такою веб-адресою: http://lv.arbitr.gov.ua/sud5015/ та на інформаційному сайті за посиланням http://www.reyestr.court.gov.ua/.
Суддя Галамай О. З.
Суд | Господарський суд Львівської області |
Дата ухвалення рішення | 13.11.2019 |
Оприлюднено | 15.11.2019 |
Номер документу | 85616965 |
Судочинство | Господарське |
Господарське
Господарський суд Львівської області
Галамай О. З.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2025Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні