УКРАЇНА
Господарський суд
Житомирської області
10002, м. Житомир, майдан Путятинський, 3/65, тел. (0412) 48-16-20,
E-mail: inbox@zt.arbitr.gov.ua, http://zt.arbitr.gov.ua
УХВАЛА
"14" листопада 2019 р. м. Житомир Справа № 906/108/19
Господарський суд Житомирської області у складі судді Соловей Л.А.,
розглядаючи справу за позовом Акціонерного товариства "Акціонерний Банк "Радабанк" (м.Дніпро)
до 1. Публічного акціонерного товариства "Вишевичі Агротехніка" (с.Вишевичі Радомишльського району Житомирської області);
2. Приватного підприємства "Україна-Експерт-Центр" (м.Житомир)
про визнання дій протиправними, заборону вчинення дій,
за участю представників сторін:
від позивача: не з`явився;
від відповідачів: не з`явились,
ВСТАНОВИВ:
У провадженні Господарського суду Житомирської області знаходиться справа за позовом Акціонерного товариства "Акціонерний Банк "Радабанк" про визнання дій Публічного акціонерного товариства "Вишевичі Агротехніка" та Приватного підприємства "Україна-Експерт-Центр" протиправними, заборону вчинення дій.
Ухвалою від 21.10.19 розгляд справи по суті відкладено на 14.11.19.
Представники сторін у засідання не з`явилися.
28.10.19 на адресу суду надійшла заява відповідача-2 від 25.10.19, згідно з якою останній просить суд відхилити позовні вимоги до ПП "Україна-Експерт-Центр" за надуманістю, безпідставністю та незаконністю, а також розглядати справу без участі представника відповідача-2.
08.11.19 на адресу суду повернулася копія ухвали від 21.10.19 у справі №906/108/19, надіслана ПАТ "Вишевичі Агротехніка", без вручення адресату з відміткою органу зв`язку: "за закінченням встановленого строку зберігання".
14.11.19 на електронну адресу суду від представника АТ "Акціонерний Банк "Радабанк" надійшло клопотання від 13.11.19 про відкладення судового розгляду у зв`язку з його тимчасовою непрацездатністю (копія доказу поважності причин неявки представника додається).
Крім того, Голова Правління АТ "Акціонерний Банк "Радабанк" також надіслав суду клопотання №7190/02 від 13.11.19 про перенесення судового засідання, у якому останній просив продовжити строк розгляду справи по суті, застосувавши ч.1 ст.6 Конвенції про захист прав людини і основоположних свобод, відкласти судове засідання на іншу дату та надати можливість позивачу забезпечити явку представника.
14.11.19 до суду від позивача надійшли й додаткові письмові пояснення №7155/02 від 14.11.19, у тексті яких останній зазначив, що дії відповідачів по замовленню, виконанню ти використанню Звіту про оцінку майна є протиправними; виклав пояснення щодо порушення меж при здійсненні цивільних прав ПАТ "Вишевичі Агротехніка"; пояснення щодо відповідальності оцінювача та суб`єкта оціночної діяльності ПП "Україна-Експерт-Центр".
Додатково до викладеної у поясненнях інформації позивач звернув увагу на відомості про результати рецензування звітів про оцінку майна, розміщені на офіційному сайті Фонду державного майна України. Зазначив, що відсутність копії договору на проведення оцінки, замовлення оцінки не власником майна або відсутність у звіті відомостей, які б дозволили ідентифікувати замовника оцінки майна як особу, якій зазначене майно належить на законних підставах або у якої майно перебуває на законних підставах, або яка замовляє оцінку за дорученням зазначених осіб, визначається рецензентом як порушення оцінювачем вимог ст.11 Закону України "Про оцінку майна, майнових прав та професійну оціночну діяльність в Україні", і, як наслідок, звіт про оцінку майна визнається таким, що не відповідає вимогам нормативно-правових актів з оцінки майна, є неякісним та (або) непрофесійним, і не може бути використаний.
Розглянувши подані клопотання, суд врахував наступне.
Відповідно до ч.2 ст.195 Господарського процесуального кодексу України, суд розглядає справу по суті протягом тридцяти днів з дня початку розгляду справи по суті.
Суд відкладає розгляд справи в судовому засіданні в межах встановленого цим Кодексом строку з підстав першої неявки в судове засідання учасника справи, якого повідомлено про дату, час і місце судового засідання, якщо він повідомив про причини неявки, які судом визнано поважними (п. 2 ч. 2 ст. 202 ГПК України).
Згідно з п.10 ч.3 ст.2 ГПК України, основними засадами (принципами) господарського судочинства є розумність строків розгляду справи судом.
З урахуванням практики Європейського суду з прав людини розумність тривалості судового розгляду має визначатися з огляду на обставини справи та наступні критерії: правова та фактична складність справи, поведінка заявника, інших учасників справи та компетентних органів, а також важливість предмета позову для заявника у справі (справи "Фрідлендер проти Франції", "Федіна проти України", "Матіка проти Румунії", "Літоселітіс проти Греції").
З огляду на викладене, з метою забезпечення права кожного із учасників даної справи на належний судовий захист суд дійшов висновку відкласти розгляд справи на підставі п.2 ч.2 ст.202 ГПК України в межах строку, визначеного ч.2 ст.195 ГПК України.
Керуючись ст. ст. 2, 13, 15, 169, ч. 2 ст. 195, п. 2 ч. 2 ст. 202, ч. 1 ст. 216, ч. 2 ст. 232, 233-235 ГПК України, господарський суд
УХВАЛИВ:
Відкласти розгляд справи по суті на "21" листопада 2019 р. об 11:00 в приміщенні Господарського суду Житомирської області, в залі судових засідань № 206.
При направленні у судове засідання уповноважених представників сторін останнім мати при собі, відповідно до ст.60 Господарського процесуального кодексу України, документи, що підтверджують повноваження представників.
Суддя Соловей Л.А.
Друк: 1 - у справу;
2- позивачу (рек. з повід.);
3- відповідачу-1 (рек. з повід.);
4- 5 - відповідачу-2 (рек. з повід.) на 2 адреси: 1 АДРЕСА_1 ;
АДРЕСА_2 ).
Суд | Господарський суд Житомирської області |
Дата ухвалення рішення | 14.11.2019 |
Оприлюднено | 15.11.2019 |
Номер документу | 85648085 |
Судочинство | Господарське |
Господарське
Господарський суд Житомирської області
Соловей Л.А.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2025Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні