ЧЕРКАСЬКИЙ АПЕЛЯЦІЙНИЙ СУД
Справа № 22-ц/821/787/19
УХВАЛА
18 листопада 2019 р. м. Черкаси
Суддя Черкаського апеляційного суду Гончар Н.І., розглянувши апеляційну скаргу адвоката Ніжнікова Дмитра Володимировича на рішення Соснівського районного суду м. Черкаси від 02 жовтня 2019 року у справі за позовом ОСОБА_1 , яка діє також в інтересах неповнолітнього ОСОБА_2 до ОСОБА_3 , третя особа Орган опіки і піклування Черкаської міської ради про поділ майна подружжя та усунення перешкод у користуванні житлом та зустрічним позовом ОСОБА_3 до ОСОБА_1 про визнання майна спільною сумісною власністю подружжя, поділ майна подружжя, стягнення грошової компенсації,-
в с т а н о в и л а:
До Черкаського апеляційного суду надійшла апеляційна скарга адвоката Ніжнікова Д.В., який діє в інтересах ОСОБА_1 на рішення Соснівського районного суду м. Черкаси від 02 жовтня 2019 року.
Апеляційна скарга не може бути прийнята до розгляду так як не відповідає вимогам ст. 356 ЦПК України, а саме: відсутні докази на представництво в суді.
Відповідно до статті 356 ЦПК України апеляційна скарга підписується особою, яка її подає, або представником такої особи. До апеляційної скарги додається довіреність або інший документ, що посвідчує повноваження представника, якщо апеляційна скарга подана представником і ці документи раніше не подавалися.
Частинами 1 та 2 статті 60 ЦПК України визначено, що представником у суді може бути адвокат або законний представник. Під час розгляду спорів, що виникають з трудових відносин, а також справ у малозначних спорах (малозначні справи) представником може бути особа, яка досягла вісімнадцяти років, має цивільну процесуальну дієздатність, за винятком осіб, визначених у статті 61 цього Кодексу.
Згідно частини четвертої статті 62 ЦПК України повноваження адвоката як представника підтверджується довіреністю або ордером, виданим відповідно до Закону України Про адвокатуру і адвокатську діяльність .
Частиною першою статті 26 Закону України Про адвокатуру та адвокатську діяльність передбачено, що документами, які посвідчують повноваження адвоката на надання правової допомоги, можуть бути: договір про надання правової допомоги; довіреність; ордер; доручення органу (установи), уповноваженого законом на надання безоплатної правової допомоги.
В матеріалах справи наявні докази на представництво у Соснівському районному суді м. Черкаси. Докази, які б підтверджували, що ОСОБА_1 уповноважила адвоката Ніжнікова Д.В. представляти її інтереси в апеляційній інстанції відсутні.
Частиною 2 статті 357 ЦПК України встановлено, що апеляційна скарга, яка оформлена з порушення вимог встановлених статті 356 ЦПК України, застосовуються положення статті 185 ЦПК України, тобто апеляційна скарга залишається без руху, а скаржнику надається строк для усунення недоліків апеляційної скарги.
Виходячи з викладеного апеляційну скаргу Ніжнікова Д.В. на рішення Соснівського районного суду м. Черкаси від 02 жовтня 2019 року необхідно залишити без руху, надавши строк для усунення недоліків, який не може перевищувати десяти днів з дня вручення ухвали.
Керуючись ст. ст.185, 357 ЦПК України, -
у х в а л и л а:
Апеляційну скаргу адвоката Ніжнікова Дмитра Володимировича на рішення Соснівського районного суду м. Черкаси від 02 жовтня 2019 року - залишити без руху з наданням строку для усунення недоліків, який не може перевищувати десяти днів з дня вручення ухвали, а саме надання доказів на підтвердження його повноважень в суді апеляційної інстанції.
Копію ухвали направити апелянту для виконання.
В разі не усунення недоліків зазначених в ухвалі суду апеляційна скарга вважатиметься неподаною і буде повернута.
Ухвала оскарженню не підлягає.
Суддя Н.І. Гончар
Суд | Черкаський апеляційний суд |
Дата ухвалення рішення | 18.11.2019 |
Оприлюднено | 19.11.2019 |
Номер документу | 85707950 |
Судочинство | Цивільне |
Цивільне
Черкаський апеляційний суд
Гончар Н. І.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2025Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні