Постанова
від 13.11.2019 по справі 127/9726/17
ВІННИЦЬКИЙ АПЕЛЯЦІЙНИЙ СУД

Справа № 127/9726/17

Провадження № 22-ц/801/2333/2019

Категорія: 47

Головуючий у суді 1-ї інстанції Вохмінова О. С.

Доповідач:Денишенко Т. О.

ВІННИЦЬКИЙ АПЕЛЯЦІЙНИЙ СУД

ПОСТАНОВА

ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

13 листопада 2019 рокуСправа № 127/9726/17м. Вінниця

Вінницький апеляційний суд у складі колегії суддів судової палати у цивіль-них справах:

судді-доповідача Денишенко Т. О.,

суддів Рибчинського В. П., Голоти Л. О.,

за участі секретаря судового засідання Топольської В. О., скаржниці, позивачки ОСОБА_1 , її представника адвоката Богданової С. Д., представника відпові-дача Державного підприємства Вінницький науково-дослідний та проектний інститут землеустрою адвоката Яворської Л. І., розглянувши за правилами, встановленими для розгляду справи у порядку спрощеного позовного прова-дження, у відкритому судовому засіданні в м. Вінниці, в залі судових засідань апеляційного суду цивільну справу за позовом

ОСОБА_1 до Державного підприємства Вінницький науково-

дослідний та проектний інститут землеустрою про зобов'язання вчинити дії,

за апеляційною скаргою ОСОБА_1 на рішення Вінницького міського суду Вінницької області від 11 вересня 2019 року, ухвалене в примі-щенні суду в м. Вінниці за головування судді Вохмінової О. С., повний текст якого складений 19 вересня 2019 року,

В С Т А Н О В И В:

11 травня 2017 року ОСОБА_1 звернулася у Вінницький міський суд Він-ницької області з позовом до Державного підприємства Вінницький науково-дослідний та проектний інститут землеустрою ( далі - ДП ВНДПІ ) про зо-бов'язання вчинити дії, посилаючись на наступні обставини. Рішенням сесії Бі-лянської сільської ради Чернівецького району Вінницької області від 06 березня 2000 року позивачці була надана у постійне користування земельна ділянка площею 1,0 га на території цієї сільської ради для ведення особистого підсобно-го господарства, визначена на місцевості межовими знаками. З того часу ОСОБА_2 ОСОБА_3 безперервно до 2016 року користувалася цією земельною ділянкою. У 2006 році на підставі розробленої та затвердженої рішенням сесії Білянської сільської ради від 14 березня 2001 року технічної документації позивачка отри-мала Державний акт на право приватної власності на цю земельну ділянку серії ЯД № 369556. 21 вересня 2016 року до Чернівецького районного суду Вінниць-кої області звернулася ОСОБА_4 з позовною заявою до ОСОБА_1 про усунення перешкод у користуванні земельною ділянкою площею 0,53 га, розта-шованою на території Білянської сільської ради Чернівецького району Вінниць-кої області. В ході розгляду справи виявилося, що ОСОБА_4 претендує на земельну ділянку ОСОБА_1 . Під час виготовлення технічної документації розробником - відповідачем у справі - була допущена помилка, невірно зазначе-ні координати земельної ділянки позивачки відповідно до її географічного міс-ця розташування та помилково присвоєний кадастровий номер іншої ділянки. Звернення ОСОБА_1 у грудні 2016 року до ДП Вінницький науково-до-слідний проектний інститут землеустрою з проханням виправити допущену помилку у виготовленій технічній документації позитивно не вирішене, узагалі відповіді вона не отримала. На адвокатський запит від 27 березня 2017 року отримана відповідь інституту про те, що розбіжностей у розташуванні та розпо-ділі земельних ділянок не виявлено. Ситуація, що має місце, спонукала ОСОБА_1 звернутися в суд з даним позовом, вона просила зобов`язати відповідача виправити невірно зазначені у технічній документації координати належної їй земельної ділянки, розташованої на території Білянської сільської ради Черні-вецького району Вінницької області, змінити кадастровий номер на відповідний згідно місця розташування земельної ділянки ( т. 1, а. с. 2-5 ).

Рішенням Вінницького міського суду Вінницької області від 11 вересня 2019 року у задоволенні позову ОСОБА_1 до ДП Вінницький науково-до-слідний та проектний інститут землеустрою про зобов'язання вчинити дії від-мовлено, судові витрати залишені за позивачкою ( т. 3, а. с. 77-81 ).

Не погоджуючись з ухваленим 11 вересня 2019 року рішенням суду першої інстанції, ОСОБА_1 оскаржує його в апеляційному порядку, просить це су-дове рішення скасувати, ухвалити нове рішення про задоволення позовних ви-мог. Скаржниця вважає незаконним оскаржуване рішення, таким, що ухвалене з порушенням норм процесуального права, неправильним застосуванням норм матеріального права, не відповідає фактичним обставинам справи, безпосеред-ньо встановленим судом обставинам ( т. 3, а. с. 84-91 ).

04 листопада 2019 року до суду апеляційної інстанції надійшов відзив на скаргу ОСОБА_1 представника відповідача ДП Вінницький науково-до-слідний та проектний інститут землеустрою адвоката Яворської Л. І. У відзиві зазначається, що скарга є безпідставною та необгрунтованою. Скаржниця нама-гається довести своє право на земельну ділянку, на яку у неї відсутній право-встановлюючий документ. Разом з тим позовні вимоги стосуються виправлення відповідачем допущених, нібито, помилок, а не захисту невизнаного права, що свідчить про помилковий вибір ОСОБА_1 способу захисту права. Виготов-лення документації із землеустрою, а саме проекту відведення земельних діля-нок громадянам сфери обслуговування с. Біляни для ведення особистих се-лянських господарств, за рахунок земель резервного фонду та земель запасу на території Білянської сільської ради Чернівецького району Вінницької області з інвентарним номером ДХІІ/УІ-2440 від 01 листопада 2006 року та технічної до-кументації не пов`язані з рішенням Білянської сільської ради ід 14 березня 2001 року, оскільки виготовлені на підставі розпорядження Чернівецької районної державної адміністрації Вінницької області від 21 лютого 2006 року щодо зе-мель запасу та тих, що перебували у резерві Білянської сільської ради. Ці землі відповідно до Указу Президента України від 12 квітня 2001 року вилучалися із земель Білянської сільської ради з метою виділення земельних ділянок праців-никам сфери обслуговування. Це свідчить про те, що такі землі раніше нікому у визначеному законодавством порядку не передавалися. На думку представника відповідача апеляційна скарга не містить жодного обгрунтування неправиль-ності рішення внаслідок порушення судом норм матеріального чи процесуаль-ного права, неповного з`ясування обставин справи чи неправильно зроблених висновків, на що посилається скаржниця. Адвокат Яворська ОСОБА_5 . І. просить апеля-ційну скаргу залишити без задоволення ( т. 3, а. с. 123-124 ).

08 листопада 2019 року до суду апеляційної інстанції надійшов відзив на скаргу ОСОБА_1 представника третьої особи, яка не заявляє самостійних вимог щодо предмета спору, на стороні відповідача ОСОБА_4 адвоката По-котило В. М., де зазначається наступне. Апеляційна скарга безпідставна, оскар-жуване судове рішення є законним та обгрунтованим. Позивачкою не дотрима-но вимог статті 6, частини першої статті 37 Закону України Про державний зе-мельний кадастр , Положення про Державну службу України з питань геодезії, картографії та кадастру, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 14 січня 2015 року № 15. Відповідач не є Державним кадастровим реєстра-тором, тому вимога ОСОБА_1 про зміну кадастрового номера на інший без-підставна. Адвокат Покотило В. М. просить залишити апляційну скаргу без за-доволення, а рішення Вінницького міського суду Вінницької області від 11 ве-ресня 2019 року без змін ( т. 3, а. с. 139-141 ).

Заслухавши доповідь судді-доповідача, пояснення та заперечення на апеля-ційну скаргу учасників справи, дослідивши матеріали справи, проаналізувавши наявні в ній докази в їх сукупності, перевіривши законність, обґрунтованість оскаржуваного судового рішення в межах доводів та вимог апеляційної скарги, апеляційний суд дійшов висновку, що подана позивачкою апеляційна скарга за-доволенню не підлягає, оскаржуване рішення суду першої інстанції є законним, обгрунтованим та підлягає залишенню без змін.

Згідно норм статті 263 ЦПК України судове рішення повинно ґрунтуватися на засадах верховенства права, бути законним і обґрунтованим. Законним є рі-шення, ухвалене судом відповідно до норм матеріального права з дотриманням норм процесуального права. Обґрунтованим є рішення, ухвалене на підставі повно і всебічно з`ясованих обставин, на які сторони посилаються як на підста-ву своїх вимог і заперечень, підтверджених тими доказами, які були досліджені в судовому засіданні.

Оскаржуване рішення суду першої інстанції відповідає зазначеним вимогам.

Судом встановлено, що ОСОБА_1 на підставі Державного акта, виданого згідно розпорядження Чернівецької районної державної адміністрації від 12 квітня 2006 року № 93, є власницею земельної ділянки за кадастровим номером 052498090002:000:0620, площею 1,0 га, розташованої на території Білянської сільської ради Чернівецького району Вінницької області. У матеріалах цієї ци-вільної справи містяться: проект відведення земельних ділянок громадянам со-ціальної сфери с. Біляни для ведення особистих селянських господарств за ра-хунок земель резервного фонду та земель запасу на території Білянської сільсь-кої ради Чернівецького району Вінницької області; технічна документація із землеустрою щодо встановлення меж земельних ділянок та складання держав-них актів на право власності на землю громадянам сфери обслуговування с. Бі-ляни для ведення особистих селянських господарств; схема поділу території на земельні ділянки, погоджена начальником Чернівецького відділу земельних ре-сурсів ОСОБА_6 В. У ОСОБА_7 та сільським головою ОСОБА_8 ; акт розподілу земельних ділянок між працівниками соціальної сфери на території Білянської сільської ради Чернівецького району Вінницької області, складений 08 червня 2006 року сільським головою ОСОБА_8 . Позивачка погодилася з розпо-ділом земельних ділянок, спірних питань з цього приводу не виникало, що меш-канці с. Біляни посвідчили своїми підписами ( т. 1, а. с. 141 ). ОСОБА_1 на-дана позначена на схемі земельна ділянка № НОМЕР_1 площею 1,0 га, каталог коорди-нат поворотних точок розміщений на аркушах справи 142-144 ( т. 1 ).

ОСОБА_4 є власницею земельної ділянки площею 0,53 га на території Білянської сільської ради Чернівецького району Вінницької області, кадастро-вий номер 0524980900:02:000:0696. ОСОБА_9 є власником земельної ділян-ки площею 1, 0 га на території Білянської сільської ради Чернівецького району Вінницької області, кадастровий номер 0524980900:02:000:0697.

Згідно висновку експерта за результатами проведеної судової земельно-тех-нічної експертизи від 25 березня 2018 року № 3411/18-21 використовувана ОСОБА_10 ОСОБА_11 земельна ділянка розташована на території земельних ділянок, що перебувають у власності третіх осіб у справі з кадастровими номерами 0524980900:02:000:0696, 0524980900:02:000:0697. Суд звернув увагу, що по фактичних межах неможливо було встановити розташування спірної земельної ділянки ( у зв'язку з їх відсутністю ). Кадастрова зйомка виконувалася по чоти-рьох крайніх поворотних точках меж земельної ділянки, які були показані са-мою ОСОБА_1 Координати поворотних точок меж земельної ділянки, що перебуває у користуванні ОСОБА_1 , відповідно до її місця розташування, показаного позивачкою , не відповідають координатам поворотних точок, зазна-ченим у технічій документації 2006 року, затвердженій розпорядженям Черні-вецької районної державної адміністрації від 12 квітня 2006 року № 93, та у ви-даному ОСОБА_1 Державному акті на право власності на земельну ділянку від 26 грудня 2006 року серії ЯД № 369556.

Суд першої інстанції в оскаржуваному рішенні зазначив, що позивачка на-дала у якості доказів рішення Білянської сільської ради Чернівецького району Вінницької області від 06 березня 2000 року про надання земельних ділянок громадянам у постійне користування та від 14 березня 2001 року про затвер-дження технічної документації та видачі громадянам державних актів на право постійного користування землею, згідно яких позивачці на території Білянської сільської ради мала бути відведена у постійне користування земельна ділянка для особистого підсобного господарства площею 1,0 га. Проте проект відведен-ня цієї земельної ділянки, докази перенесення її меж в натуру ( на місцевість ), державний акт про право постійного користування землею позивачкою суду не представлені. Намагання суду віднайти вказані документи позитивних наслідків не дали.

Суд першої істанції дійшов висновку, що твердження ОСОБА_1 про не-вірність зазначення координат виділеної їй у 2001 році земельної ділянки у про-екті землеустрою 2006 року, виготовленому ДП Вінницький науково-дослід-ний та проектний інститут землеустрою є безпідставним. Право ОСОБА_1 на користування земельною ділянкою, виділеною їй на підставі рішення Бі-лянської сільської ради від 14 березня 2001 року, не виникло. Межі цієї земель-ної ділянки не були винесені в натурі ( на місцевості ), документ про право пос-тійного користування землею позивачці не видавався. Отримана ОСОБА_1 на підставі розпорядження Чернівецької районної дежавної адміністрації від 12 квітня 2006 року № 93, зазначеного в отриманому нею державном акті серії ЯД № 369556, у власність земельна ділянка за кадастровим номером 05249809002:000:0620 не є тією земельною ділянкою, що надавался їй у корис-тування згідно рішення сільської ради від 14 березня 2001 року. Суд підкрес-лив, що правомірність набуття позивачкою права власно-сті на земельну ділян-ку згідно державного акту ЯД № 369556 з кадастровим номером НОМЕР_2 :000: НОМЕР_3 нею самою чи іншими особами не оскаржується. ОСОБА_2 ОСОБА_3 не довела, що її цивільне право порушене відповідачем і підлягає за-хисту в обраний нею спосіб.

Висновки суду першої інстанції є вірними, об'єктивними, такими, що грун-туються на наявних в матеріалах справи доказах, встановлених судом фак-тичних обставинах справи.

Оскаржуючи судове рішення від 11 вересня 2019 року, ОСОБА_1 , вик-лавши фактичні обставини справи, вказує на те, що правомірно вважала вида-ний їй державний акт виготовленим на земельну ділянку, якою вона користу-валася з 2000 року. За твердженням позивачки відповідач виконав роботу з го-ризонтальної зйомки земельних ділянок, розроблення проекту їх відведення без встановлення наявного їх використання. Скаржниця, посилаючись на окремі норми Земельних кодексів України в редакції 1990, 1992 років ( статті відповід-но 6, 7, 9, 17, 23 та 6, 17, 56 ), вказує на наявність у неї права на одержання у власність земельної ділянки для особистого підсобного господарства. На під-ставі пункту другого Прикінцевих та Перехідних положень Закону України Про державний земельний кадастр земельні ділянки, право власності ( корис-тування ) на які виникло до 2004 року, вважаються сформованими незалежно від присвоєння їм кадастрових номерів. ОСОБА_1 вважає дії відповідача та-кими, що суперечать Інструкції про порядок складання, видачі, реєстрації і збе-рігання державних актів на правов власності на земельну ділянку і право пос-тійного користування земельною ділянкою та договорів оренди землі, затвер-дженій наказом Державного комітету України по земельних ресурсах від 04 травня 1999 року № 43. Як наслідок, на думку скаржниці, відповідачем допу-щені технічні помилки у визначені координат і поворотних точок наданої їй у 2000 році земельної ділянки. Далі скаржниця посилається на недотримання від-повідачем вимог Інструкції щодо встановлення ( відновлення ) меж земельних ділянок третіх осіб у справі.

Доводи апеляційної скарги ОСОБА_1 не можна визнати спроможними, такими, що на задоволення скарги тягнуть скасування оскаржуваного судового рішення з ухваленням нового рішення про задоволення позову.

Із самої технічної документації із землеустрою, щодо встановлення меж зе-мельних ділянок та складання державних актів на право власності на землю громадянам соціальної сфери с. Біляни, для ведення особистих селянських гос-подарств, за рахунок земель резервного фонду та земель запасу на території Білянської сільської ради Чернівецького району Вінницької області ( т. 1, а. с. 79-152 ) убачається, що ДП Вінницький науково-дослідний та проектний ін-ститут землеустрою виконав вказані роботи за договором від 12 липня 2005 року № 1500 на замовлення громадян соціальної сфери Білянської сільської ра-ди Чернівецького району Вінницької області. Йдеться виключно про землі ре-зервного фонду та запасу земельних ділянок площею до 2 га ріллі. Перед виго-товленням проекту відведення земельних ділянок з метою уточнення площ та класифікації угідь, була проведена горизонтальна зйомка земельних ділянок зе-мель резервного фонду та земель запасу . Паралельно з проектом відведення зе-мельних ділянок розроблявся й проект організації території земельних ділянок, наданих працівникам сфери обслуговування на території Білянської сільської ради, який розглянутий і схвалений сільським головою ОСОБА_12 У ОСОБА_7 та гро-мадянами села Біляни, яким надавалися земельні ділянки. Цей проект погодже-ний рішенням 20 сесії 4 скликання Білянської сільської ради від 09 листопада 2005 року. Уся технічна документація по відведенню земельних ділянок, вста-новленню їх меж з видачею державних актів на право власності на землю пра-цівникам сфери обслуговування на території Білянської сільської ради затвер-джена розпорядженням Чернівецької районної державної адміністрації від 12 квітня 2006 року № 93.

Скаржниця, посилаючись на наявність у неї права власності на земельну ді-лянку на підставі державного акта серії ЯД № 369556, виданого завдяки розроб-леній та затвердженій вище технічній документації за рішенням органу держав-ної влади, у даному випадку розпорядження Чернівецької районної державної адміністрації від 12 квітня 2006 року № 93, помилково твердить про виникнен-ня у неї цього права ще у 2000 році, не звертаючи уваги на те, що її право ко-ристування земельною ділянкою жодним чином не підтверджується належними і допустимими доказами. Рішеннями сільської ради, виключно на які посила-ється ОСОБА_1 , передбачалося надання у приватну власність земельних ді-лянок з видачею державних актів на право користування землею. Як уже зазна-чалося вище, що й суд першої інстанції підкреслив, такого Державного акта по-зивачка не отримувала, він їй не видавався.

Отже, звернувшись в суд як власниця земельної ділянки з кадастровим но-мером 0524980900:02:000:0620, зареєстрованої у Державному земельному ка-дастрі на підставі виготовленої ДП Вінницький науково-дослідний та проект-ний інститут землеустрою , ОСОБА_1 мала б захищати своє право обстави-нами, що випливають з її права власності на земельну ділянку. Натомість вона опирається на обставини, які не пов'язані з правовідносинами, що створюють для неї право власності на землю. ОСОБА_1 просила суд виправити невірно, на її думку, зазначені у технічній документації координати її земельної ділянки, претендуючи таким чином на іншу земельну ділянку. Фактично позивачка ко-ристувалася земельною ділянкою з іншими координатами, ніж виділена їй зе-мельна ділянка згідно розробленої, погодженої та затвердженої в установлено-му порядку технічної докуметації.

Судом встановлено і це ніким з учасників справи не заперечується, що тех-нічної документації по відведенню земельних ділянок, на підставі якої могли б бути видані громадянам державні акти на право постійного користування зем-лею, та яка мала б затверджуватися рішенням сільської ради, не існує, в сільсь-кій раді її немає. Ухвала суду від 30 січня 2018 року про її витребування у роз-робника ВАТ Укрпромпроектбудсервіс не виконана, у Головного управління Держгеокадастру у Вінницькій області така технічна документація відсутня.

Крім викладеного необхідно наголосити, що доводи скарги в частині права позивачки на одержання земельної ділянки для ведення особистого підсобного господарства є безспірними, така земельна ділянка виділена їй у власність, нею отриманий відповідний Державний акт від 26 грудня 2006 року серії ЯД № 369556. Цей Державний акт є чинним, ніким не оспорюється. Посилання ОСОБА_13 - ОСОБА_14 на недотримання відповідачем вимог Інструкції про встановлення ( відновлення ) меж земельних ділянок в натурі ( на місцевості ) та їх закріплен-ня межовими знаками відносно визначення координат і поворотних точок зе-мельних ділянок третіх осіб у справі ОСОБА_4 та ОСОБА_9 узагалі не може братися до уваги, оскільки позовних вимог до вказаних осіб не заявлено. У цій справі йдеться виключно про виправлення невірно зазначених, на думку позивачки, у технічній документації координат земельної ділянки, що перебу-ває у її користуванні.

На заперечення доводів апеляційної скарги належить зауважити, що суд першої істанції при вирішенні цього спору керувався нормами земельного зако-нодавства, що регулювали правовідносини на час їх виникнення. Твердження скаржниці про зворотнє не відповідає дійсності. Керуючись нормами Закону України Про Державний земельний кадастр суд вірно наголошував, що ви-значений ОСОБА_1 відповідач не є Державним кадастровим реєстратором, тому її вимога до ДП Вінницький науково-дослідний та проектний інститут землеустрою стосовно зміни кадастрового номера земельної ділянки є безпід-ставною.

Провадження у даній цивільній справі з урахуванням проведеної судової експертизи здійснювалося судом першої інстанції з 12 травня 2017 року ( т. 1, ухвала про відкриття провадження у справі ) по 11 вересня 2019 року ( дата ухвалення рішення ). 25 березня 2018 року у справі проведена судова земельно-технічна експертиза ( висновок № 3411/18-21 ), а 26 січня 2018 року за замов-ленням ОСОБА_1 ФОП ОСОБА_15 складений протокол погодження кадастрової зйомки земельної ділянки, наданої у користування позивачки у 2000 році. Цей протокол суд не визнав належним, допустимим, достовірним та достатнім доказом у справі, ураховуючи проведення у справі вказаної судової експертизи, висновку якої дана правова оцінка у сукупності з іншими доказами, представленими сторонами. Належить відміти, що вказаний протокол від 26 січня 2018 року не відповідає вимогам Закону України Про землеустрій , не є документацією із землеустрою та складений особами без відповідних на те пов-новажень.

Колегія суддів апеляційного суду не знаходить законних підстав для задо-воленлення апеляційної скарги ОСОБА_1 .

Відповідно до частини першої статті 17 ЗУ Про виконання рішень та засто-сування практики Європейського суду з прав людини національні суди засто-совують при розгляді справ Конвенцію про захист прав людини і основополож-них свобод та протоколи до неї і практику Європейського суду як джерело пра-ва.

Згідно з пунктом першим статті 6 Конвенції Про захист прав людини і ос-новоположних свобод 1950 року кожен має право на справедливий і публіч-ний розгляд його справи упродовж розумного строку незалежним і безсторон-нім судом, встановленим законом, який вирішить спір щодо його прав та обов' -язків цивільного характеру.

Вимога пункту першого статті 6 Конвенції щодо обгрунтування судових рі-шень не може розумітись як обов'язок суду детально відповідати на кожен до-від заявника. Міра, до якої суд має виконати обов`язок щодо обгрунтування рі-шення, може бути різною в залежності від від характеру рішення ( Seryavin and others v. Ukraine, № 4909/04, § 58, ЄСПЛ, від 10 лютого 2010 року ). Стаття 6 Конвенції також не встановлює правил щодо допустимості доказів або їх оцін-ки, що є предметом регулювання в першу чергу національного законодавства та оцінки національними судами. Проте Європейський суд з прав людини оцінює ступінь умотивованості рішення національного суду, як правило, з точки зору наявності в ньому достатніх аргументів стосовно прийняття чи відмови в прий-нятті саме тих доказів і доводів, які є важливими, тобто такими, що були сфор-мульовані заявником ясно й чітко та могли справді вплинути на результат роз-гляду справи ( Проніна проти України, № 63566/00 параграф 23, ЄСПЛ від 18 липня 2006 року ).

Статтею 367 ЦПК України визначені межі розгляду справи апеляційним су-дом, який переглядає справу за наявними в ній і додатково поданими доказами, перевіряє законність та обґрунтованість рішення суду першої інстанції в межах доводів та вимог апеляційної скарги.

Враховуючи викладене, колегія суддів апеляційного суду не знаходить під-став для висновку про неправильне застосування судом першої інстанції норм матеріального права, порушення норм процесуального права, які призвели або могли призвести до неправильного вирішення справи. Оскаржуване судове рі-шення є законним та обґрунтованим, належно умотивованим, тому апеляційні скарги сторін у справі належить залишити без задоволення.

Статтею 375 ЦПК України встановлено, що суд апеляційної інстанції зали-шає апеляційну скаргу без задоволення, а судове рішення без змін, якщо визнає, що суд першої інстанції ухвалив судове рішення з додержанням норм матері-ального та процесуального права.

Керуючись нормами статей 367, 368, 374, 375, 381-384, 389-391 ЦПК України, апеляційний суд у складі колегії суддів судової палати у цивільних справах -

П О С Т А Н О В И В:

Апеляційну скаргу ОСОБА_1 залишити без задоволення.

Рішення Вінницького міського суду Вінницької області від 11 вересня 2019 року у цивільній справі за позовом ОСОБА_1 до Державного підприємства Вінницький науково-дослідний та проектний інститут землеус-трою про зобов'язання вчинити дії залишити без змін.

Постанова апеляційного суду набирає законної сили з дня її прийняття, од-нак вона може бути оскаржена у касаційному порядку до Верховного Суду про-тягом тридцяти днів з дня складення повного судового рішення.

Повний текст постанови складений 19 листопада 2019 року.

Суддя-доповідач Т. О. Денишенко

Судді В. П. Рибчинський

Л.О. Голота

СудВінницький апеляційний суд
Дата ухвалення рішення13.11.2019
Оприлюднено21.11.2019
Номер документу85771374
СудочинствоЦивільне

Судовий реєстр по справі —127/9726/17

Ухвала від 20.12.2019

Цивільне

Касаційний цивільний суд Верховного Суду

Стрільчук Віктор Андрійович

Постанова від 13.11.2019

Цивільне

Вінницький апеляційний суд

Денишенко Т. О.

Постанова від 13.11.2019

Цивільне

Вінницький апеляційний суд

Денишенко Т. О.

Ухвала від 05.11.2019

Цивільне

Вінницький апеляційний суд

Денишенко Т. О.

Ухвала від 24.10.2019

Цивільне

Вінницький апеляційний суд

Денишенко Т. О.

Рішення від 11.09.2019

Цивільне

Вінницький міський суд Вінницької області

Вохмінова О. С.

Рішення від 11.09.2019

Цивільне

Вінницький міський суд Вінницької області

Вохмінова О. С.

Ухвала від 04.04.2019

Цивільне

Вінницький міський суд Вінницької області

Вохмінова О. С.

Ухвала від 24.10.2018

Цивільне

Вінницький міський суд Вінницької області

Вохмінова О. С.

Ухвала від 21.09.2018

Цивільне

Вінницький міський суд Вінницької області

Вохмінова О. С.

🇺🇦 Опендатабот

Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

Додайте Опендатабот до улюбленого месенджеру

ТелеграмВайбер

Опендатабот для телефону

AppstoreGoogle Play

Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці

© 2016‒2023Опендатабот

🇺🇦 Зроблено в Україні