Херсонський міський суд херсонської області
Новинка
Отримуйте стислий та зрозумілий зміст судового рішення. Це заощадить ваш час та зусилля.
РеєстраціяСправа №766/9346/19
н/п 2/766/7178/19
УХВАЛА
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ
04 грудня 2019 року м. Херсон
Суддя Херсонського міського суду Херсонської області Ус О.В., розглянув в порядку підготовки цивільної справи за позовом Об`єднання співвласників багатоквартирного будинку "Гетьман 2017" до Відділу державної реєстрації речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень Херсонської міської ради, в особі державного реєстратора Клименко Ольги Олександрівни, , Херсонської міської ради, ОСОБА_1 про визнання дій реєстратора протиправними, визнання незаконними та скасування рішень про державну реєстрацію права власності, зобов`язання вчинити певні дії до судового розгляду,-
В С Т А Н О В И В:
В провадженні Херсонського міського суду Херсонської області знаходиться вищезазначена цивільна справа.
02.12.2019 року представником Херсонської міської ради через канцелярію суду подано клопотання про витребування доказів у справі, зокрема витребування у ОСББ "Гетьман 2017" статуту та кошторису на 2019 рік, з огляду на необхідність з`ясування законності повноважень стосовно звернення до суду голови ОСББ витребування вказаних документів є необхідним, а оскільки відповідач не має доступу до вказаних документів, оскільки вони відсутні у вільному доступі, просить їх витребувати.
З метою економії процесуального часу, вважаю необхідним задовольнити клопотання представника відповідача та витребувати вказані у клопотанні докази, оскільки вони мають суттєве значення для правильного вирішення справи.
Згідно положень ст.84 ЦПК України учасник справи, у разі неможливості самостійно надати докази, вправі подати клопотання про витребування доказів судом.
Як передбачено ст. 76 ЦПК України, доказами є будь-які дані, на підставі яких суд встановлює наявність або відсутність обставин (фактів), що обґрунтовують вимоги і заперечення учасників справи, та інших обставин, які мають значення для вирішення справи.
Керуючись ст. ст. 76, 84, 260, 261 ЦПК України, -
У Х В А Л И В:
Клопотання представника Херсонської міської ради - задовольнити.
Витребувати у Об`єднання співвласників багатоквартирного будинку "Гетьман 2017" статут та кошторис на 2019 рік.
Копію ухвали направити для виконання до ОСББ "Гетьман 2017".
Роз`яснити, що відповідно до ч.ч.7-10 ст. 84 ЦПК України особи, які не мають можливості подати доказ, який витребовує суд, або не мають можливості подати такий доказ у встановлені строки, зобов`язані повідомити про це суд із зазначенням причин протягом п`яти днів з дня вручення ухвали. У разі неповідомлення суду про неможливість подати докази, витребувані судом, а також за неподання таких доказів з причин, визнаних судом неповажними, суд застосовує до відповідної особи заходи процесуального примусу, передбачені цим Кодексом. Притягнення винних осіб до відповідальності не звільняє їх від обов`язку подати витребувані судом докази. У разі неподання учасником справи з неповажних причин або без повідомлення причин доказів, витребуваних судом, суд залежно від того, яка особа ухиляється від їх подання, а також яке значення мають ці докази, може визнати обставину, для з`ясування якої витребовувався доказ, або відмовити у його визнанні, або може здійснити розгляд справи за наявними в ній доказами, або, у разі неподання таких доказів позивачем, - також залишити позовну заяву без розгляду.
Ухвала набирає законної сили з моменту її підписання та окремому оскарженню не підлягає.
СуддяО. В. Ус
Суд | Херсонський міський суд Херсонської області |
Дата ухвалення рішення | 04.12.2019 |
Оприлюднено | 05.12.2019 |
Номер документу | 86091056 |
Судочинство | Цивільне |
Цивільне
Херсонський міський суд Херсонської області
Ус О. В.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2025Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні