Ухвала
від 04.12.2019 по справі 904/5820/19
ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД ДНІПРОПЕТРОВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД

ДНІПРОПЕТРОВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

вул. Володимира Винниченка 1, м. Дніпро, 49027

E-mail: inbox@dp.arbitr.gov.ua, тел. (056) 377-18-49, fax (056) 377-38-63

УХВАЛА

05.12.2019м. ДніпроСправа № 904/5820/19

за заявою Акціонерного товариства комерційний банк "Приватбанк"

до Корпорації "Інформаційні системи України"

про забезпечення позову до подачі позовної заяви

Суддя Юзіков С.Г.

ВСТАНОВИВ:

Акціонерне товариство Комерційний банк "Приватбанк" звернулося до Господарського суду Дніпропетровської області з заявою про забезпечення позову до подачі позовної заяви, шляхом заборони корпорації "Інформаційні системи України" відчужувати у будь-який спосіб та розпоряджатися нерухомим майном, що належить їй на праві власності та вчиняти будь-які реєстраційні дії щодо такого майна, у межах суми позову 5 353 251,29 грн., із внесенням до Державного реєстру речових прав на нерухоме майно відомостей про зазначену заборону, до набрання рішенням суду законної сили у цій справі; накладення арешту на грошові кошти, що належать корпорації "Інформаційні системи України", наявні на рахунках, відкритих корпорацією "Інформаційні системи України" в банківських установах України, зокрема рахунку, що відкритий в ПАТ КБ "ОТП БАНК", в межах суми позову.

Згідно з протоколом повторного автоматизованого розподілу судової справи між суддями, заяву про забезпечення позову до подачі позовної заяви передано на розгляд судді Юзікову С.Г.

Однак, син судді Юзікова С. ОСОБА_1 . працює юристом у АТ КБ "Приватбанк".

Заява про забезпечення позову, відповідно до ч. 1 ст. 140 ГПК України, розглядається судом не пізніше двох днів з дня її надходження без повідомлення учасників справи, що унеможливлює застосування суддею такого способу врегулювання потенційного конфлікту інтересів, як розкриття інформації про конфлікт інтересів сторонам у справі, зокрема, повідомити інформацію, що син судді ОСОБА_2 працює юристом у АТ КБ "Приватбанк" до прийняття рішення (за результатом розгляду заяви про забезпечення позову) та з`ясувати ставлення сторін до цієї обставини.

Відповідно до п.5 ч. 1 ст. 35 ГПК України суддя не може розглядати справу і підлягає відводу (самовідводу), якщо є інші обставини, які викликають сумнів у неупередженості або об`єктивності судді.

Згідно зі ст. 39 ГПК України питання про відвід (самовідвід) судді може бути вирішено як до, так і після відкриття провадження у справі.

Питання про відвід судді вирішує суд, який розглядає справу. Суд задовольняє відвід, якщо доходить висновку про його обґрунтованість.

Відповідно до Бангалорських принципів поведінки суддів, схвалених резолюцією 2006/23 Економічної і Соціальної Ради ООН від 27.07.06р., об`єктивність судді є необхідною умовою для належного виконання ним своїх обов`язків. Вона проявляється не тільки у змісті винесеного рішення, а й в усіх процесуальних діях, що супроводжують його прийняття. Суддя заявляє самовідвід від участі в розгляді справи в тому випадку, якщо для нього не є можливим винесення об`єктивного рішення у справі, або в тому випадку, коли у стороннього спостерігача могли б виникнути сумніви в неупередженості судді.

Отже, з метою усунення будь-яких можливих сумнівів учасників справи щодо об`єктивності та неупередженості складу суду під час розгляду заяви АТ Комерційний банк "Приватбанк" про забезпечення позову до подачі позовної заяви, суддя Юзіков С.Г. заявив про самовідвід.

З урахуванням викладеного, беручи до уваги, що розгляд заяви про забезпечення позову до подачі позовної заяви суддею Юзіоквим С.Г. може викликати у сторін сумнів в об`єктивності і неупередженості судді, заява судді Юзікова С.Г. про самовідвід підлягає задоволенню.

Керуючись ст. 35, 38, 39 Господарського процесуального кодексу України, господарський суд, -

УХВАЛИВ:

Заяву судді Юзікова С.Г про самовідвід задовольнити.

Ухвала набирає законної сили з моменту її підписання та не підлягає оскарженню.

Суддя С.Г. Юзіков

Дата ухвалення рішення04.12.2019
Оприлюднено04.12.2019

Судовий реєстр по справі —904/5820/19

Постанова від 25.02.2020

Господарське

Центральний апеляційний господарський суд

Верхогляд Тетяна Анатоліївна

Ухвала від 28.01.2020

Господарське

Центральний апеляційний господарський суд

Верхогляд Тетяна Анатоліївна

Ухвала від 19.01.2020

Господарське

Центральний апеляційний господарський суд

Верхогляд Тетяна Анатоліївна

Ухвала від 08.12.2019

Господарське

Господарський суд Дніпропетровської області

Євстигнеєва Надія Михайлівна

Ухвала від 04.12.2019

Господарське

Господарський суд Дніпропетровської області

Юзіков Станіслав Георгійович

🇺🇦 Опендатабот

Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

Додайте Опендатабот до улюбленого месенджеру

ТелеграмТелеграмВайберВайбер

Опендатабот для телефону

AppstoreGoogle Play

Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовахліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці

© 2016‒2023Опендатабот

🇺🇦 Зроблено в Україні