Справа № 353/1130/19
Провадження № 2/353/542/19
У Х В А Л А
06 грудня 2019 рокум.Тлумач
Суддя Тлумацького районного суду Івано-Франківської області Лущак Н.І., ознайомившись з матеріалами справи за позовом ОСОБА_1 до Приватної багатогалузевої виробчичо-торгової компанії Захід про припинення трудових відносин,-
в с т а н о в и в :
06.12.2019 року ОСОБА_1 , який проживає по АДРЕСА_1 , звернувся в суд з позовом до Приватної багатогалузевої виробчичо-торгової компанії Захід , яка знаходиться за адресою: вул. 9 Транвня, 22, м. Тлумач, Івано-Франківської області, про припинення трудових відносин, у зв`язку із звільненням його за власним бажанням, на підставі ст. 38 КЗпП.
23.08.2012 року, згідно наказу № 12-к та протоколу зборів № 03/12 приватної багатогалузевої виробничо-торгової компанії Захід (далі ПБВТК Захід ), його призначено директором підприємства з оплатою праці згідно штатного розпису.
Відповідно до п. 6.17 Статуту Приватної багатогалузевої виробничо-торгової компанії Захід виконавчим органом товариства є директор, який обирається загальними зборами учасників підприємства. Згідно п. 1.1 засновниками і учасниками товариства є він та ОСОБА_2 .
Станом на даний час, відповідач не здійснює будь-якої господарської діяльності, підприємство найманих працівників немає, окрім нього, підприємством не виконуються поставлені економічні завдання. Як наслідок, він втратив матеріальну (економічну) та будь-яку іншу зацікавленість у перебуванні на посаді директора у ПБВТК Захід , має бажання змінити місце роботи й сферу діяльності.
10.09.2019 року ним було надіслано на адресу підприємства та учаснику підприємства ОСОБА_2 заяву про звільнення його з посади директора за власним бажанням з повідомленям про призначення позачергових загальних зборів учасників підприємства. Однак листи повернулися на його адресу, відповідно позачергові збори учасників підприємства не були проведені, тому подана ним заява про звільнення не була розглянута. Таким чином, його право на звільнення з роботи, передбачене ч. 1 ст. 38 КЗпП та право щодо вільного вибору праці було порушеним.
З огляду на вищенаведене просив припинити його трудові відносини з Приватною багатогалузевою виробчичо-торговою компанією Захід , у зв`язку із звільненням його з посади директора Приватної багатогалузевої виробчичо-торгової компанії Захід за власним бажанням, на підставі ст. 38 КЗпП; зобов`язати державного реєстратора Тлумацької РДА виключити з Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань, запис про керівника (Директора) Приватної багатогалузевої виробчичо-торгової компанії Захід .
Позовна заява оформлена з додержанням вимог ст.ст. 175-177 ЦПК України.
Підстави, визначені статтями 185-186 ЦПК України, для залишення позовної заяви без руху, її повернення, відмови у відкритті провадження відсутні.
Відповідно до ч. 2 ч. 1 ст. 274 ЦПК України у порядку спрощеного позовного провадження розглядаються справи, що виникають з трудових відносин.
Враховуючи вищенавене, вважаю, що справу слід розглядати в порядку спрощеного позовного провадження з викликом учасників справи, з метою заслухання їх усних пояснень та показання свідків.
На підставі наведеного, керуючись 19, 175, 177-180, 187, 189-191, 193, 260, 274, 277 ЦПК України, -
П О С Т А Н О В И В :
Прийняти до розгляду та відкрити провадження у справі за позовом ОСОБА_1 до Приватної багатогалузевої виробчичо-торгової компанії Захід про припинення трудових відносин.
Розгляд справи проводити в порядку спрощеного позовного провадження о 14 год. 00 хв. 03 грудня 2019 року з викликом учасників справи, з метою заслухання їх усних пояснень.
Встановити відповідачу п`ятнадцятиденний строк з дня вручення даної ухвали для подання відзиву на позовну заяву. У зазначений строк відповідач має право надіслати суду відзив на позовну заяву, який повинен відповідати вимогам ст. 178 ЦПК України, і всі письмові та електронні докази (які можливо доставити до суду), висновки експертів і заяви свідків, що підтверджують заперечення проти позову. Відповідно до вимог ч. 4 ст. 178 ЦПК України, одночасно з надісланням (наданням) відзиву до суду, копія відзиву та доданих до нього документів повинна бути надіслана іншим учасникам справи. У разі ненадання відповідачем відзиву у встановлений судом строк без поважних причин суд вирішує справу за наявними матеріалами (ч. 8 ст. 178 ЦПК України).
Відповідно до ч. 1 ст. 193 ЦПК України у строк для подання відзиву відповідач має право пред`явити зустрічний позов.
Встановити позивачу п`ятиденний строк з дня отримання відзиву для подання відповіді на відзив, копія якої одночасно з поданням до суду повинна бути надіслана іншим учасникам справи .
Встановити відповідачу п`ятиденний строк з дня отримання відповіді на відзив для подання заперечення, копія якого одночасно з поданням до суду повинна бути надіслана іншим учасникам справи.
Роз`яснити учасникам справи, що відповідно до ч. 5 ст. 279 ЦПК України суд розглядає справу в порядку спрощеного позовного провадження без повідомлення сторін за наявними у справі матеріалами, за відсутності клопотання будь-якої зі сторін про інше. За клопотанням однієї із сторін або з власної ініціативи суду розгляд справи проводиться в судовому засіданні з повідомленням (викликом) сторін.
Копію ухвали, позовної заяви та доданих до неї документів надіслати відповідачу, а копію ухвали позивачу.
Учасники справи можуть отримати інформацію щодо справи за веб-адресою:
http://tl.if.court.gov.ua/sud0916/.
Ухвала набирає законної сили з моменту її підписання суддею.
СуддяН. І. Лущак
Суд | Тлумацький районний суд Івано-Франківської області |
Дата ухвалення рішення | 06.12.2019 |
Оприлюднено | 09.12.2019 |
Номер документу | 86149707 |
Судочинство | Цивільне |
Цивільне
Тлумацький районний суд Івано-Франківської області
Лущак Н. І.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2023Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні