УХВАЛА
09 грудня 2019 року м. Кропивницький
справа № 395/958/19
провадження № 22-ц/4809/1905/19
Кропивницький апеляційний суд у складі судді судової палати у цивільних справах Чельник О.І., розглянувши матеріали апеляційної скарги Панчівської сільської ради Новомиргородського району Кіровоградської області на ухвалу Новомирогородського районного суду Кіровоградської області від 06 листопада 2019 року у цивільній справі за заявою Панчівської сільської ради Новомиргородського району Кіровоградської області, заінтересовані особи Новомиргородська районна державна адміністрація Кіровоградської області, Товариство зобмеженою відповідальністю Агрофірма Панчеве , Приватне підприємство Агрофірма Панчеве про передачу безхазяйної нерухомої речі у власність територіальної громади,
ВСТАНОВИВ:
Апеляційна скарга подана у встановлений законом строк визначений ст. 354 ЦПК України.
За формою та змістом апеляційна скарга відповідає вимогам встановленим ст. 356 ЦПК України.
Судовий збір сплачений в повному обсязі та на належний рахунок.
Відповідно до ст. 360 ЦПК України учасники справи мають право подати до суду апеляційної інстанції відзив на апеляційну скаргу в письмовій формі протягом строку встановленого судом апеляційної інстанції.
Керуючись ст.ст. 354, 356, 359, 360, 361 ЦПК України
У Х В А Л И В:
Відкрити апеляційне провадження за апеляційною скаргою Панчівської сільської ради Новомиргородського району Кіровоградської області на ухвалу Новомирогородського районного суду Кіровоградської області від 06 листопада 2019 року у цивільній справі за заявою Панчівської сільської ради Новомиргородського району Кіровоградської області, заінтересовані особи Новомиргородська районна державна адміністрація Кіровоградської області, Товариство зобмеженою відповідальністю Агрофірма Панчеве , Приватне підприємство Агрофірма Панчеве про передачу безхазяйної нерухомої речі у власність територіальної громади.
В порядку ст. 361 ЦПК України надіслати учасникам справи разом з ухвалою про відкриття апеляційного провадження копії апеляційної скарги та доданих до неї матеріалів.
Роз`яснити, що в порядку ст. 360 ЦПК України учасники справи мають право подати відзив на апеляційну скаргу у письмовій формі в строк до 21 грудня 2019 року. До відзиву додати докази надсилання (надання) копій відзиву та доданих до відзиву документів іншим учасникам справи.
Ухвала набирає законної сили з моменту її підписання і оскарженню не підлягає.
Суддя Кропивницького
апеляційного суду О.І. Чельник
Суд | Кропивницький апеляційний суд |
Дата ухвалення рішення | 09.12.2019 |
Оприлюднено | 13.12.2019 |
Номер документу | 86267432 |
Судочинство | Цивільне |
Цивільне
Кропивницький апеляційний суд
Чельник О. І.
Цивільне
Новомиргородський районний суд Кіровоградської області
Орендовський В. А.
Цивільне
Новомиргородський районний суд Кіровоградської області
Орендовський В. А.
Цивільне
Новомиргородський районний суд Кіровоградської області
Орендовський В. А.
Цивільне
Новомиргородський районний суд Кіровоградської області
Орендовський В. А.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2025Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні