Ухвала
від 15.12.2019 по справі 912/3250/19
ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД КІРОВОГРАДСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД

Кіровоградської області

вул.В`ячеслава Чорновола, 29/32, м.Кропивницький, Україна, 25022,

тел/факс: 22-09-70/24-09-91 E-mail: inbox@kr.arbitr.gov.ua

УХВАЛА

про відкриття провадження у справі

16 грудня 2019 року Справа № 912/3250/19

Господарський суд Кіровоградської області у складі судді Глушкова М.С., розглянувши матеріали позовної заяви Приватного підприємства "Фірма "Меблевий вимір" (вул. І.Труша, б. 8, кв. 3, м. Львів, Львівська область, 79057)

до відповідача: Товариства з обмеженою відповідальністю "ДІАМАНТ-ХОЛ" (вул. Куроп`ятникова, 21, м. Кропивницький, 25006)

про стягнення 112 538,00 грн

ВСТАНОВИВ:

До Господарського суду Кіровоградської області надійшла позовна заява Приватного підприємства "Фірма "Меблевий вимір" до Товариства з обмеженою відповідальністю "ДІАМАНТ-ХОЛ" про стягнення 112 538,00 грн, з яких сума основного боргу 92 350,00 грн, штраф у розмірі 9 300,00 грн та 10 888,00 грн пені з покладенням на відповідача судових витрат.

В обґрунтування позовних вимог Приватне підприємство "Фірма "Меблевий вимір" зазначило, що у зв`язку із невиконанням відповідачем умов договору поставки від 21.03.2019 № МВ250319 в частині оплати вартості товару з Товариства з обмеженою відповідальністю "ДІАМАНТ-ХОЛ" підлягає стягненню відповідна заборгованість.

Ухвалою від 22.12.2019 суд залишив позовну заяву Приватного підприємства "Фірма "Меблевий вимір" без руху, встановив строк для усунення недоліків позовної заяви, допущених при її поданні.

В межах строку, визначеного господарським судом, позивачем усунуто недоліки позовної заяви, про що 11.12.2019 подано до суду відповідні докази.

Господарський суд встановив, що форма і зміст позовної заяви відповідають вимогам ст. 162, 164 Господарського процесуального кодексу України.

За викладених обставин, на підставі ч. 1 ст. 176 Господарського процесуального кодексу України, господарський суд вважає за необхідне відкрити провадження у справі.

Господарський суд звертає увагу позивача на положення ч. 3 ст. 174 Господарського процесуального кодексу України, якою передбачено, якщо позивач усунув недоліки позовної заяви у строк, встановлений судом, вона вважається поданою у день первинного її подання до господарського суду та приймається до розгляду, про що суд постановляє ухвалу в порядку, встановленому статтею 176 цього Кодексу.

При вирішенні питання про прийняття вказаної позовної заяви до розгляду, господарський суд враховує наступне.

Відповідно до ч. 3-4 ст. 12 Господарського процесуального кодексу України спрощене позовне провадження призначене для розгляду малозначних справ, справ незначної складності та інших справ, для яких пріоритетним є швидке вирішення справи. Загальне позовне провадження призначене для розгляду справ, які через складність або інші обставини недоцільно розглядати у спрощеному позовному провадженні.

Згідно з ч. 1 ст. 247 Господарського процесуального кодексу України у порядку спрощеного позовного провадження розглядаються малозначні справи.

Положеннями ч. 5 ст. 12 Господарського процесуального кодексу України передбачено, що для цілей цього Кодексу малозначними справами є, зокрема, справи, у яких ціна позову не перевищує ста розмірів прожиткового мінімуму для працездатних осіб.

Розглянувши матеріали позовної заяви Приватного підприємства "Фірма "Меблевий вимір", характер спірних правовідносин та приймаючи до уваги ціну позову, яка не перевищує ста розмірів прожиткового мінімуму для працездатних осіб, господарський суд дійшов висновку, що вказану заяву слід розглядати за правилами спрощеного позовного провадження.

У відповідності до ч. 5 ст. 252 Господарського процесуального кодексу України з ініціативи господарського суду розгляд справи проводиться в судовому засіданні з повідомленням сторін.

Керуючись статтями 12, 120, 162, 164-167, 176, 234, 242, 251, 252 Господарського процесуального кодексу України, суд

УХВАЛИВ

1. Прийняти позовну заяву до розгляду та відкрити провадження у справі № 912/3250/19.

2. Справу № 912/3250/19 розглядати за правилами спрощеного позовного провадження.

3. Судовий розгляд призначити на 15.01.2020 об 11:30.

4. Засідання провести у приміщенні Господарського суду Кіровоградської області за адресою: 25022, м. Кропивницький, вул. В`ячеслава Чорновола, 29/32, в залі суд. засідань № 323.

5. Розгляд справи № 912/3250/19 в судовому засіданні провести з повідомленням сторін.

6. Зобов`язати ПОЗИВАЧА до дня судового засідання надати суду підтвердження наявності заборгованості за відповідачем, а у разі сплати заборгованості - докази такої оплати.

7. Визначити ВІДПОВІДАЧУ строк для подання заяви з запереченням проти розгляду справи за правилами спрощеного позовного провадження - п`ять днів з дня вручення даної ухвали.

8. Визначити ВІДПОВІДАЧУ строк для подання відзиву на позов - протягом 15 днів з дня вручення даної ухвали та для подання заперечень на відповідь на відзив (якщо такі будуть подані) - протягом 5 днів з дня отримання відповіді на відзив. Копія відзиву та доданих до нього документів повинна бути надіслана (надана) позивачу одночасно з надісланням (наданням) відзиву до суду.

До відома відповідача - у разі ненадання відзиву у встановлений судом строк без поважних причин, суд вирішує справу за наявними матеріалами (ч. 9 ст. 165 Господарського процесуального кодексу України).

9. ПОЗИВАЧУ визначити строк для подання відповіді на відзив протягом 5 днів з дня його отримання. Копія відповіді на відзив та доданих до відповіді документів повинна бути надіслана (надана) відповідачу одночасно з надісланням (наданням) відповіді на відзив до суду.

10. До відома учасників справи - порядок подання доказів у справі визначено ст. 80 Господарського процесуального кодексу України, якою, зокрема передбачено, що докази, не подані у встановлений законом або судом строк, до розгляду судом не приймаються, крім випадку, коли особа, яка їх подає, обґрунтувала неможливість їх подання у вказаний строк з причин, що не залежали від неї. Копії доказів (крім речових доказів), що подаються до суду, заздалегідь надсилаються або надаються особою, яка їх подає, іншим учасникам справи. Докази, які не додані до позовної заяви чи до відзиву на неї, якщо інше не передбачено цим Кодексом, подаються через канцелярію суду або в судовому засіданні з клопотанням про їх приєднання до матеріалів справи.

11. Копії документів (матеріалів) повинні бути належним чином засвідчені відповідно до вимог пункту 5.27 ДСТУ 4163-2003.

12. При направленні у судове засідання уповноважених представників сторін, останнім мати при собі відповідно до ст. 60 Господарського процесуального кодексу України документи, що підтверджують повноваження представників. Сторони також мають право заявити клопотання про розгляд справи за відсутності їх повноважних представників.

13. Звернути увагу сторін на те, що відповідно до ст.135 Господарського процесуального кодексу України суд може постановити ухвалу про стягнення в дохід державного бюджету з відповідної особи штрафу у сумі від одного до десяти розмірів прожиткового мінімуму для працездатних осіб, зокрема, за ухилення від вчинення дій, покладених судом на учасника судового процесу.

Ухвала набирає законної сили з моменту її підписання та не підлягає оскарженню окремо від рішення суду.

Копії ухвали надіслати Приватному підприємству "Фірма "Меблевий вимір" (вул. І.Труша,б. 8, кв. 3, м. Львів, Львівська область, 79057) та Товариству з обмеженою відповідальністю "Діамант-Хол" (вул. Куроп`ятникова, 21, м. Кропивницький, 25006)

Суддя М.С. Глушков

Повідомити учасників справи про відсутність у суду технічної можливості надавати інформацію про веб-адресу судового рішення у Єдиному державному реєстрі судових рішень, одночасно з врученням (надсиланням/видачі) копії повного або скороченого такого рішення до затвердження Положення про Єдину судову інформаційно-телекомунікаційну систему та початку функціонування Єдиної судової інформаційно-телекомунікаційної системи.

Повідомити учасників справи про можливість ознайомитись з електронною копією судового рішення в Єдиному державному реєстрі судових рішень за його веб адресою: http://reyestr.court.gov.ua.

Повідомити учасників справи про відсутність у суду технічної можливості забезпечення учасникам справи права брати участь у судовому засіданні в режимі відеоконференції поза межами приміщення суду до затвердження Положення про Єдину судову інформаційно-телекомунікаційну систему та початку функціонування Єдиної судової інформаційно-телекомунікаційної системи.

Дата ухвалення рішення15.12.2019
Оприлюднено16.12.2019

Судовий реєстр по справі —912/3250/19

Рішення від 26.02.2020

Господарське

Господарський суд Кіровоградської області

Кабакова В.Г.

Ухвала від 11.02.2020

Господарське

Господарський суд Кіровоградської області

Кабакова В.Г.

Ухвала від 15.12.2019

Господарське

Господарський суд Кіровоградської області

Глушков М.С.

Ухвала від 21.11.2019

Господарське

Господарський суд Кіровоградської області

Глушков М.С.

🇺🇦 Опендатабот

Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

Додайте Опендатабот до улюбленого месенджеру

ТелеграмТелеграмВайберВайбер

Опендатабот для телефону

AppstoreGoogle Play

Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовахліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці

© 2016‒2023Опендатабот

🇺🇦 Зроблено в Україні