Ухвала
від 24.12.2019 по справі 910/17962/19
ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД МІСТА КИЄВА

ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД міста КИЄВА 01030, м.Київ, вул.Б.Хмельницького,44-В, тел. (044) 284-18-98, E-mail: inbox@ki.arbitr.gov.ua

УХВАЛА

м. Київ

24.12.2019Справа № 910/17962/19 За заявою Товариства з обмеженою відповідальністю "Компанія "Інвест - Декор"

про забезпечення позову

у справі

За позовом Товариства з обмеженою відповідальністю "Компанія "Інвест - Декор"

до Приватного акціонерного товариства "НАУКОВО-ВИРОБНИЧИЙ КОНЦЕРН "УКРНАФТІНВЕСТ"

Товариства з обмеженою відповідальністю "КВАДРАТ-ГЕО"

Товариства з обмеженою відповідальністю "НТІ Україна"

про примусове виконання обов`язку в натурі

Суддя Борисенко І.І.

Представники сторін: без виклику.

ВСТАНОВИВ:

Товариство з обмеженою відповідальністю "Компанія "Інвест - Декор" звернулось до Господарського суду міста Києва з позовною заявою до Приватного акціонерного товариства "НАУКОВО-ВИРОБНИЧИЙ КОНЦЕРН "УКРНАФТІНВЕСТ", Товариства з обмеженою відповідальністю "КВАДРАТ-ГЕО", Товариства з обмеженою відповідальністю "НТІ Україна" про зобов`язання ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "НТІ УКРАЇНА" (код 35830536) та ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "КВАДРАТ-ГЕО" (код 41184801), яким належить 100% акцій ПрАТ "НАУКОВО-ВИРОБНИЧИЙ КОНЦЕРН "УКРНАФТІНВЕСТ" провести загальні збори акціонерів Приватного акціонерного товариства "НАУКОВО-ВИРОБНИЧИЙ КОНЦЕРН "УКРНАФТІНВЕСТ" та прийняти рішення про здійснення додаткової емісії акцій у кількості, що відповідає кількості акцій ПрАТ НВК Укрнафтінвест , зареєстрованих станом на час прийняття відповідного рішення та не перешкоджати передачі всіх акцій додаткової емісії ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "КОМПАНІЯ "ІНВЕСТ-ДЕКОР".

Ухвалою суду від 18.12.2019 прийнято позовну заяву до розгляду та відкрито провадження у справі. Ухвалено здійснювати розгляд справи за правилами загального позовного провадження. Підготовче засідання призначено на 30.01.2020.

23.12.2019 через відділ діловодства суду позивачем подана заява про забезпечення позову, в якій позивач просив суд:

- накласти арешт на прості іменні акції ПРИВАТНОГО АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА "НАУКОВО- ВИРОБНИЧИЙ КОНЦЕРН "УКРНАФТІНВЕСТ" (код 22908289) у бездокументарній формі, що належать:

- Товариству з обмеженою відповідальністю "КВАДРАТ-ГЕО", (код 41184801) - на 112500 простих іменних акцій ПРИВАТНОГО АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА "НАУКОВО-ВИРОБНИЧИЙ КОНЦЕРН "УКРНАФТІНВЕСТ" (код 22908289), номінальна вартість однієї акції 63 грн., загальна номінальна вартість 7 087 500,00 грн. до моменту вирішення спору по суті;

- Товариству з обмеженою відповідальністю "НТІ Україна", (код 35830536) - на 112500 простих іменних акцій ПРИВАТНОГО АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА "НАУКОВО-ВИРОБНИЧИЙ КОНЦЕРН "УКРНАФТІНВЕСТ" (код 22908289), номінальна вартість однієї акції 63 грн., загальна номінальна вартість 7 087 500,00 грн. до моменту вирішення спору по суті.

Подана заява про забезпечення позову обґрунтована тим, що саме Товариство з обмеженою відповідальністю "НТІ Україна" та Товариство з обмеженою відповідальністю "Квадрат-Гео" у складі загальних зборів мають прийняти рішення, яке б і забезпечувало виконання відповідачем обов`язку передати 50% акцій відповідача позивачу. При цьому, ТОВ "НТІ Україна" та ТОВ "Квадрат-Гео" можуть як прийняти рішення щодо передачі позивачу власних акцій, так і шляхом прийняття рішення про збільшення статутного капіталу товариства (ст.15 Закону України Про акціонерні товариства ) шляхом здійснення додаткової емісії акцій у кількості, що відповідає кількості акцій ПрАТ НВК Укрнафтінвест , зареєстрованих станом на час прийняття відповідного рішення, а також забезпечення безоплатної передачі всіх акцій додаткової емісії ТОВ Компанія Інвест-Декор , при цьому, забезпечити відмову існуючих акціонерів від переважного права придбання акцій додаткової емісії.

В той же час, позивач вказує, що є інформація про продаж акціонерами ПрАТ НВК Укрнафтінвест акцій компанії, зокрема, наявна інформація про укладання з покупцем меморандуму щодо продажу акцій. Вказана інформація міститься в електронних виданнях, зокрема, за такими адресами: (https://biz.liga.net/all/tek/novosti/novinskiy-pokupaet-kompaniyu-vladeyuschuyu-neftegazovymi-litsenziyami; https://www.epravda.com.ua/news/2019/l/26/654140/ .

Отже, позивач стверджує, що існує висока вірогідність того, що в ході розгляду справи відповідачі (відповідач-2 та відповідач-3) здійснюватимуть заходи щодо подальшого відчуження акцій відповідача-1, що значною мірою ускладнить виконання рішення господарського суду у разі задоволення позову або взагалі унеможливить його виконання.

Порядок забезпечення позову врегульовано положеннями глави 10 розділу І ГПК України.

Відповідно до частини 1 статті 140 ГПК України заява про забезпечення позову розглядається судом не пізніше двох днів з дня її надходження без повідомлення учасників справи.

Відповідно до норм ст. 136 ГПК України господарський суд за заявою учасника справи має право вжити передбачених статтею 137 цього Кодексу заходів забезпечення позову. Забезпечення позову допускається як до пред`явлення позову, так і на будь-якій стадії розгляду справи, якщо невжиття таких заходів може істотно ускладнити чи унеможливити виконання рішення суду або ефективний захист або поновлення порушених чи оспорюваних прав або інтересів позивача, за захистом яких він звернувся або має намір звернутися до суду.

Особа, яка подала заяву про забезпечення позову, повинна обґрунтувати причини звернення із заявою про забезпечення позову. З цією метою та з урахуванням загальних вимог, обов`язковим є подання доказів наявності фактичних обставин, з якими пов`язується застосування певного заходу до забезпечення позову.

Підставою для вжиття заходів до забезпечення позову є достатньо обґрунтоване припущення про те, що невжиття заходів до забезпечення позову у подальшому утруднить або зробить неможливим виконання рішення господарського суду у разі задоволення заявлених вимог. Відтак, забезпечення позову у господарському процесі застосовується з метою забезпечення реального виконання судового рішення у справі.

Відповідно до ст. 137 Господарського процесуального кодексу України, позов забезпечується зокрема шляхом: накладенням арешту на майно та (або) грошові кошти, що належать або підлягають передачі або сплаті відповідачу і знаходяться у нього чи в інших осіб; забороною відповідачу вчиняти певні дії; забороною іншим особам вчиняти дії щодо предмета спору або здійснювати платежі, або передавати майно відповідачеві, або виконувати щодо нього інші зобов`язання; іншими заходами, необхідними для забезпечення ефективного захисту або поновлення порушених чи оспорюваних прав та інтересів, якщо такий захист або поновлення не забезпечуються заходами, зазначеними у пунктах 1 - 9 цієї частини.

Відповідно до ч. 4 ст. 137 ГПК України заходи забезпечення позову мають бути співмірними із заявленими позивачем вимогами.

Таким чином, необхідною умовою вжиття заходів до, забезпечення позову є наявність обставин, які свідчать про те, що в разі невжиття таких заходів можуть виникнути перешкоди щодо виконання рішення суду.

Судом враховується, що умовою застосування заходів до забезпечення позову є достатньо обґрунтоване припущення, що майно (в тому числі грошові суми, цінні папери тощо), яке є у відповідача на момент пред`явлення позову до нього, може зникнути, зменшитись за кількістю або погіршитись за якістю на момент виконання рішення. Достатньо обґрунтованим для забезпечення позову є підтверджена доказами наявність фактичних обставин, з якими пов`язується застосування певного виду забезпечення позову. Про такі обставини може свідчити вчинення відповідачем дій, спрямованих на ухилення від виконання зобов`язання після пред`явлення вимоги чи подання позову до суду (реалізація майна чи підготовчі дії до його реалізації, витрачання коштів не для здійснення розрахунків з позивачем, укладення договорів поруки чи застави за наявності невиконаного спірного зобов`язання тощо).

Як встановлено судом, предметом позову у даній справі є зобов`язання Товариства з обмеженою відповідальністю "HTI Україна" (35830536) та Товариства з обмеженою відповідальністю "Квадрат-Гео" (41184801), яким належить 100% акцій ПрАТ "НАУКОВО- ВИРОБНИЧИЙ КОНЦЕРН "УКРНАФТІНВЕСТ" провести загальні збори акціонерів Приватного акціонерного товариства "НАУКОВО-ВИРОБНИЧИЙ КОНЦЕРН "УКРНАФТІНВЕСТ" та прийняти рішення про здійснення додаткової емісії акцій у кількості, що відповідає кількості акцій ПрАТ НВК Укрнафтінвест , зареєстрованих станом на час прийняття відповідного рішення та не перешкоджати передачі всіх акцій додаткової емісії ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "КОМПАНІЯ "ІНВЕСТ-ДЕКОР".

Позов мотивовано тим, що 01 лютого 2006 року між ТОВ Компанія Інвест-Декор в особі генерального директора Циганка Вадима Леонідовича та ЗАТ НПК Укрнафтінвест (приватне акціонерне товариство "НАУКОВО-ВИРОБНИЧИЙ КОНЦЕРН "УКРНАФТІНВЕСТ ) в особі Президента ради Директорів Трохименка Григорія Лазаровича, було укладено Договір про спільну діяльність. Відповідно додатку №8 від 01.02.2006 року до Договору про спільну діяльність (п. 1.3.) за умови виконання ТОВ Компанія Інвест-Декор своїх обов`язків щодо внесення вкладів згідно умов Договору про спільну діяльність ЗАТ НВК Укрнафтінвест зобов`язувалось частину своїх акцій передати ТОВ Компанії Інвест-Декор впродовж 3 років відповідно до фактичних обсягів інвестування, але повний обсяг переданих акцій не може перевищувати 50% загального обсягу. Відповідно до п. 1.4. Додатку №8 від 01.02.2006 року до Договору про спільну діяльність, універсальним показником ефективності розміщення інвестицій та вартості 1% акцій є кількість фактично видобуваємо нафти (вартість 1% акцій мала становити 3000 (три тисячі) тон в рік (300 000т.нафти/рік/100%), або 9 тон на добу. Однак, з урахуванням того, що на сьогоднішній день видобуток нафти не здійснюється, виходячи з розрахунку, наведеного в Додатку №8, ЗАТ НВК Укрнафтінвест має передати ТОВ Компанії Інвест-Декор максимальну кількість акцій, а саме - 50% загального обсягу.

Отже, на підставі Договору про спільну діяльність та додатків до нього у відповідача виникло зобов`язання передати ТОВ Компанія Інвест-Декор акції ЗАТ НВК Укрнафтінвест (на сьогоднішній день - ПрАТ НВК Укрнафтінвест ) ТОВ Компанії Інвест-Декор у кількості, що відповідає 50% загального обсягу таких акцій.

Відповідач є юридичною особою, приватним акціонерним товариством. На сьогоднішній день акціонерами відповідача є дві юридичні особи - Товариство з обмеженою відповідальністю "НТІ Україна" (35830536), якому належить 50% акцій (112500 акцій, номінальна вартість однієї акції 63 грн.) та Товариство з обмеженою відповідальністю "Квадрат-Гео" (41184801), якому належить 50 % акцій (112500 акцій, номінальна вартість однієї акції 63 грн.). Вказана інформація підтверджується даними Агентства з розвитку інфраструктури фондового ринку України (АРІФРУ) або Stock market infrastructure development agency of Ukraine (SMIDA) та міститься за адресою https://smida.gov.ua/db/participant/22908289.

Відповідно до ст. 92 Цивільного кодексу України юридична особа набуває цивільних прав та обов`язків і здійснює їх через свої органи, які діють відповідно до установчих документів та закону. Відповідно до ст. 3 Закону України Про акціонерні товариства , акціонерне товариство - господарське товариство, статутний капітал якого поділено на визначену кількість часток однакової номінальної вартості, корпоративні права за якими посвідчуються акціями. Відповідно до ст. 32 Закону України Про акціонерні товариства загальні збори є вищим органом акціонерного товариства. До виключної компетенції загальних зборів належать, зокрема, питання прийняття рішення про розміщення акцій; прийняття рішення про розміщення цінних паперів, які можуть бути конвертовані в акції; прийняття рішення про збільшення статутного капіталу товариства; прийняття рішення про дроблення або консолідацію акцій. Відповідно до ст. 34 Закону України Про акціонерні товариства , у загальних зборах акціонерного товариства можуть брати участь особи, включені до переліку акціонерів, які мають право на таку участь, або їх представники.

Враховуючи положення законодавства, саме Товариство з обмеженою відповідальністю "НТІ Україна" та Товариство з обмеженою відповідальністю "Квадрат-Гео" у складі загальних зборів мають прийняти рішення, яке б і забезпечувало виконання відповідачем обов`язку передати 50% акцій відповідача позивачу.

При цьому, ТОВ "НТІ Україна" та ТОВ "Квадрат-Гео" можуть як прийняти рішення щодо передачі позивачу власних акцій, так і шляхом прийняття рішення про збільшення статутного капіталу товариства (ст.15 Закону України Про акціонерні товариства ) шляхом здійснення додаткової емісії акцій у кількості, що відповідає кількості акцій ПрАТ НВК Укрнафтінвест , зареєстрованих станом на час прийняття відповідного рішення, а також забезпечення безоплатної передачі всіх акцій додаткової емісії ТОВ Компанія Інвест-Декор , при цьому, забезпечити відмову існуючих акціонерів від переважного права придбання акцій додаткової емісії.

В той же час, наразі є інформація про продаж акціонерами ПрАТ НВК Укрнафтінвест акцій компанії, зокрема, наявна інформація про укладання з покупцем меморандуму щодо продажу акцій. Вказана інформація міститься в електронних виданнях, зокрема, за такими адресами: https://biz.liga.net/all/tek/novosti/novinskiy-pokupaet-kompaniyu-vladeyuschuyu-neftegazovymi-litsenziyami; https://www.epravda.com.ua/news/2019/l/26/654140/ .

Отже, на сьогоднішній день існує висока вірогідність того, що в ході розгляду справи відповідачі (відповідач 2 та відповідач 3) здійснюватимуть заходи щодо подальшого відчуження акцій відповідача-1, що значною мірою ускладнить виконання рішення господарського суду у разі задоволення позову або взагалі унеможливить його виконання.

При цьому, як було зазначено раніше, в даній справі позивач просить суд зобов`язати Товариство з обмеженою відповідальністю "HTI Україна" (35830536) та Товариство з обмеженою відповідальністю "Квадрат-Гео" (41184801), яким належить 100% акцій ПрАТ "НАУКОВО- ВИРОБНИЧИЙ КОНЦЕРН "УКРНАФТІНВЕСТ" провести загальні збори акціонерів Приватного акціонерного товариства "НАУКОВО-ВИРОБНИЧИЙ КОНЦЕРН "УКРНАФТІНВЕСТ" та прийняти рішення про здійснення додаткової емісії акцій у кількості, що відповідає кількості акцій ПрАТ НВК Укрнафтінвест , зареєстрованих станом на час прийняття відповідного рішення та не перешкоджати передачі всіх акцій додаткової емісії ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "КОМПАНІЯ "ІНВЕСТ-ДЕКОР".

Вказане свідчить про пов`язаність заходу забезпечення позову, який просить вжити позивач із предметом спору у даній справі.

Відповідно до правової позицій Верховного Суду у складі колегії суддів Касаційного господарського суду викладеної в постанові від 08 жовтня 2018 р. у справі № 913/257/18, забезпечення позову по суті - це обмеження суб`єктивних прав, свобод та інтересів відповідача з метою реалізації в майбутньому актів правосуддя й задоволених вимог позивача.

Метою забезпечення позову є вжиття судом, у провадженні якого знаходиться справа, заходів щодо охорони матеріально-правових інтересів позивача від можливих недобросовісних дій із боку відповідача з тим, щоб забезпечити позивачу реальне та ефективного виконання судового рішення, якщо воно буде прийняте на користь позивача, в тому числі задля попередження потенційних труднощів у подальшому виконанні такого рішення.

Умовою застосування заходів забезпечення позову за вимогами майнового характеру є достатньо обґрунтоване припущення, що майно (в тому числі грошові суми, цінні папери тощо), яке є у відповідача на момент пред`явлення позову до нього, може зникнути, зменшитися або погіршитися на момент виконання рішення. Досить обґрунтованими для забезпечення позову є підтверджені доказами фактичні обставини, з якими пов`язується застосування певного виду забезпечення позову. Про такі обставини може свідчити вчинення відповідачем дій, спрямованих на ухилення від виконання зобов`язання після пред`явлення вимоги чи подання позову до суду (реалізація майна чи підготовчі дії до його реалізації, витрачання коштів не для здійснення розрахунків з позивачем, укладення договорів поруки чи застави за наявності невиконаного спірного зобов`язання тощо).

За викладених обставин, вжиття заходів про забезпечення виконання судового рішення в обраний позивачем спосіб - це реальна гарантія виконання судового рішення, виходячи з розумності, обґрунтованості і адекватності вимог Позивача щодо забезпечення збалансованості інтересів сторін у справі.

При цьому, при вирішенні питання про забезпечення позову господарський суд має здійснити оцінку обґрунтованості доводів заявника щодо необхідності вжиття відповідних заходів з урахуванням: розумності, обґрунтованості і адекватності заявлених вимог щодо забезпечення позову; забезпечення збалансованості інтересів сторін, а також інших учасників судового процесу; наявності зв`язку між конкретним заходом до забезпечення позову і предметом позовної вимоги, зокрема, чи спроможний такий захід забезпечити фактичне виконання судового рішення в разі задоволення позову; імовірності утруднення виконання або невиконання рішення господарського суду в разі невжиття таких заходів; запобігання порушенню у зв`язку з вжиттям таких заходів прав та охоронюваних законом інтересів осіб, що не є учасниками даного судового процесу.

Проаналізувавши доводи позивача щодо необхідності забезпечення позову шляхом накладення арешту на прості іменні акції ПРИВАТНОГО АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА "НАУКОВО-ВИРОБНИЧИЙ КОНЦЕРН "УКРНАФТІНВЕСТ" (код 22908289) у бездокументарній формі, що належать: Товариству з обмеженою відповідальністю "КВАДРАТ-ГЕО", (код 41184801) - на 112500 простих іменних акцій ПРИВАТНОГО АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА "НАУКОВО-ВИРОБНИЧИЙ КОНЦЕРН "УКРНАФТІНВЕСТ" (код 22908289) та Товариству з обмеженою відповідальністю "НТІ Україна", (код 35830536) - на 112500 простих іменних акцій ПРИВАТНОГО АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА "НАУКОВО-ВИРОБНИЧИЙ КОНЦЕРН "УКРНАФТІНВЕСТ" (код 22908289), може цілком реально призвести до неможливості або ж утруднення виконання рішення суду, у випадку задоволення позовних вимог, у зв`язку з чим, суд вважає за можливе задовольнити заяву позивача про забезпечення позову.

За таких обставин, зважаючи на наявний предмет спору та встановлені судом обставини, оскільки, заявником доведено те, що невжиття, визначених ним заходів, забезпечення позову, може істотно ускладнити чи унеможливити виконання рішення суду або ефективний захист або поновлення порушених чи оспорюваних прав або інтересів позивача, за захистом яких він звернувся, суд дійшов до переконливого висновку про задоволення заяви про забезпечення позову.

Відповідно до ч. 6 ст. 140 Господарського процесуального кодексу України, про забезпечення позову або про відмову у забезпеченні позову суд постановляє ухвалу.

Керуючись ст.ст. 136, 137, 138-140 та ст. 234 Господарського процесуального кодексу України, суд, -

УХВАЛИВ:

Задовольнити заяву Товариства з обмеженою відповідальністю "Компанія "Інвест - Декор" про забезпечення позову.

Вжити заходів до забезпечення позову шляхом накладення арешту на прості іменні акції ПРИВАТНОГО АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА "НАУКОВО-ВИРОБНИЧИЙ КОНЦЕРН "УКРНАФТІНВЕСТ" (код 22908289) у бездокументарній формі, що належать:

- Товариству з обмеженою відповідальністю "КВАДРАТ-ГЕО", (код 41184801) - на 112500 простих іменних акцій ПРИВАТНОГО АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА "НАУКОВО-ВИРОБНИЧИЙ КОНЦЕРН "УКРНАФТІНВЕСТ" (код 22908289), номінальна вартість однієї акції 63 грн., загальна номінальна вартість 7 087 500,00 грн.;

- Товариству з обмеженою відповідальністю "НТІ Україна", (код 35830536) - на 112500 простих іменних акцій ПРИВАТНОГО АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА "НАУКОВО-ВИРОБНИЧИЙ КОНЦЕРН "УКРНАФТІНВЕСТ" (код 22908289), номінальна вартість однієї акції 63 грн., загальна номінальна вартість 7 087 500,00 грн.

Дата набрання ухвалою чинності 24.12.2019.

Строк пред`явлення даної ухвали до виконання до 24.12.2022.

Стягувачем за цією ухвалою є Товариство з обмеженою відповідальністю "Компанія "Інвест - Декор" (07413, Київська обл.. Броварський район, с. Пухівка, вул. Совхозна, буд. 1, код 20622459), Боржниками є: Приватне акціонерне товариство НАУКОВО-ВИРОБНИЧИЙ КОНЦЕРН "УКРНАФТІНВЕСТ" (01042, м. Київ, бул. Марії Приймаченко, буд. 1/27, ідентифікаційний код 22908289), Товариство з обмеженою відповідальністю "КВАДРАТ-ГЕО" (03150, м. Київ, вул. Велика Васильківська, буд. 131, ідентифікаційний код 41184801), Товариство з обмеженою відповідальністю НТІ Україна (01024, м. Київ, вул. Круглоуніверситетська, буд. 15, кв. 5, ідентифікаційний код 35830536).

Копії даної ухвали направити сторонам.

Ухвала набирає законної сили з моменту її підписання та може бути оскаржена в апеляційному та касаційному порядку.

Суддя І.І. Борисенко

СудГосподарський суд міста Києва
Дата ухвалення рішення24.12.2019
Оприлюднено26.12.2019
Номер документу86569113
СудочинствоГосподарське

Судовий реєстр по справі —910/17962/19

Рішення від 20.04.2021

Господарське

Господарський суд міста Києва

Борисенко І.І.

Ухвала від 30.03.2021

Господарське

Господарський суд міста Києва

Борисенко І.І.

Ухвала від 25.02.2021

Господарське

Господарський суд міста Києва

Борисенко І.І.

Ухвала від 21.01.2021

Господарське

Господарський суд міста Києва

Борисенко І.І.

Ухвала від 22.12.2020

Господарське

Господарський суд міста Києва

Борисенко І.І.

Ухвала від 15.12.2020

Господарське

Господарський суд міста Києва

Борисенко І.І.

Ухвала від 30.11.2020

Господарське

Господарський суд міста Києва

Борисенко І.І.

Ухвала від 08.10.2020

Господарське

Господарський суд міста Києва

Борисенко І.І.

Ухвала від 17.09.2020

Господарське

Господарський суд міста Києва

Борисенко І.І.

Ухвала від 30.07.2020

Господарське

Господарський суд міста Києва

Борисенко І.І.

🇺🇦 Опендатабот

Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

Додайте Опендатабот до улюбленого месенджеру

ТелеграмВайбер

Опендатабот для телефону

AppstoreGoogle Play

Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці

© 2016‒2025Опендатабот

🇺🇦 Зроблено в Україні