Справа № 589/3161/19
Провадження № 2/589/1647/19
УХВАЛА
про прийняття зустрічного позову до спільного розгляду з первісним позовом
ОСОБА_1
22 листопада 2019 року
Суддя Шосткинського міськрайонного суду Сумської області Лєвша С.Л., вивчивши матеріали зустрічної позовної заяви ОСОБА_2 до ОСОБА_3 , ОСОБА_4 про визнання осіб такими, що втратили право користування житловим приміщенням, -
ВСТАНОВИВ:
Позивач ОСОБА_2 звернувся до Шосткинського міськрайонного суду Сумської області із зустрічною позовною заявою до ОСОБА_3 , ОСОБА_4 про визнання осіб такими, що втратили право користування житловим приміщенням - квартирою АДРЕСА_1 .
У провадженні Шоскинського міськрайонного суду Сумської області знаходиться цивільна справа за позовом ОСОБА_5 , ОСОБА_3 та ОСОБА_4 від імені та в інтересах яких діє ОСОБА_5 , до ОСОБА_2 , третя особа, яка не заявляє самостійних вимог щодо предмету спору на стороні відповідача: Комунальне підприємство ПВО Енергія про усунення перешкод у здійсненні права власності на квартиру шляхом вселення та визначення порядку користування квартирою.
Відповідно до ч. 1 ст. 193 ЦПК України відповідачем пред`явлено зустрічний позов у строк для подання відзиву.
Відповідно до ч. 1 ст. 194 ЦПК України зустрічна позовна заява по формі і змісту відповідає вимогам статей 175 і 177 цього Кодексу.
В ч. 2 ст. 193 ЦПК України вказано, що зустрічний позов приймається до спільного розгляду з первісним позовом, якщо обидва позови взаємопов`язані і спільний їх розгляд є доцільним, зокрема, коли вони виникають з одних правовідносин, або коли задоволення зустрічного позову може виключити повністю або частково задоволення первісного позову.
Згідно ч. 3, 4 ст. 193 ЦПК України, вимоги за зустрічним позовом ухвалою суду об`єднуються в одне провадження з первісним позовом. У випадку подання зустрічного позову у справі, яка розглядається за правилами спрощеного позовного провадження, суд постановляє ухвалу про перехід до розгляду справи за правилами загального позовного провадження.
Частиною 7 ст. 83 ЦПК України, встановлено, що якщо з поданням зустрічного позову змінилися обставини, що підлягають доказуванню, суд залежно від таких обставин встановлює строк подання додаткових доказів.
Таким чином слід прийняти зустрічний позов відповідача до спільного розгляду з первісним позовом, об`єднати в одне провадження та перейти до розгляду справи за правилами загального позовного провадження.
Керуючись ст. 189, 193, 258, 260 ЦПК України, суд, -
ПОСТАНОВИВ:
Зустрічний позов ОСОБА_2 до ОСОБА_3 , ОСОБА_4 про визнання осіб такими, що втратили право користування житловим приміщенням прийняти до спільного розгляду з первісним позовом ОСОБА_5 , ОСОБА_3 та ОСОБА_4 від імені та в інтересах яких діє ОСОБА_5 , до ОСОБА_2 , третя особа, яка не заявляє самостійних вимог щодо предмету спору на стороні відповідача: Комунальне підприємство ПВО Енергія про усунення перешкод у здійсненні права власності на квартиру шляхом вселення та визначення порядку користування квартирою.
Розгляд справи ОСОБА_5 , ОСОБА_3 та ОСОБА_4 від імені та в інтересах яких діє ОСОБА_5 , до ОСОБА_2 , третя особа, яка не заявляє самостійних вимог щодо предмету спору на стороні відповідача: Комунальне підприємство ПВО Енергія про усунення перешкод у здійсненні права власності на квартиру шляхом вселення та визначення порядку користування квартирою та за зустрічним позовом ОСОБА_2 до ОСОБА_3 , ОСОБА_4 про визнання осіб такими, що втратили право користування житловим приміщенням, здійснювати за правилами загального позовного провадження.
Призначити підготовче судове засідання на 31 березня 2020 року о 14 год. 30 хв., яке відбудеться в залі судових засідань Шосткинського міськрайонного суду Сумської області за адресою: 41100, м. Шостка, вул. Свободи, 63.
Копію цієї ухвали надіслати позивачу за зустрічним позовом.
Копію цієї ухвали разом із копією позовної заяви та копіями доданих до неї матеріалів надіслати відповідачу за зустрічним позовом.
Запропонувати відповідачам за зустрічною позовною заявою протягом п`ятнадцяти днів із дня вручення їм ухвали про об`єднання первісного та зустрічного позовів подати відзив на зустрічну позовну заяву, який повинен відповідати вимогам ст. 178 Цивільного процесуального кодексу України. Копія відзиву та доданих до нього документів повинна бути надіслана (надана) іншим учасникам справи одночасно з надісланням (наданням) відзиву до суду. У разі ненадання відповідачем відзиву у встановлений судом строк без поважних причин суд має право вирішити спір за наявними матеріалами справи.
До закінчення підготовчого засіданні по справі особи, які беруть участь у справі, для підтвердження своїх вимог або заперечень зобов`язані подати усі наявні у них докази, заяви та клопотання.
Викликати у судове засідання осіб, які беруть участь у справі.
Учасники справи можуть отримати інформацію по справі на офіційному веб-порталі судової влади в Україні за адресою: https://court.gov.ua/sud1819/.
Ухвала може бути оскаржена лише з підстав порушення правил підсудності. Заперечення на ухвалу можуть бути включені до апеляційної скарги на рішення суду.
До початку функціонування Єдиної судової інформаційно-телекомунікаційної системи апеляційна скарга подається учасниками справи до Апеляційного суду Сумської області через Шосткинський міськрайонний суд Сумської області протягом п`ятнадцяти днів з дня вручення.
Суддя Шосткинського міськрайонного суду
Сумської області С.Л.Лєвша
Суд | Шосткинський міськрайонний суд Сумської області |
Дата ухвалення рішення | 22.11.2019 |
Оприлюднено | 28.12.2019 |
Номер документу | 86662604 |
Судочинство | Цивільне |
Цивільне
Шосткинський міськрайонний суд Сумської області
Лєвша С. Л.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2025Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні