Комінтернівський районий суд м.Харкова
Номер провадження №1-в/641/491/2019 Справа №1-186/11
УХВАЛА
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ
28 грудня 2019 року Комінтернівський районний суд м. Харкова у складі:
головуючого судді ОСОБА_1
при секретарі ОСОБА_2
представника Слобідського ВП ГУНП в Харківській області ОСОБА_3
засудженого ОСОБА_4
розглянувши у відкритому судовому засіданні в місті Харкові подання начальника Слобідського ВП ГУНП в Харківській області про встановлення адміністративного нагляду щодо:
ОСОБА_4 , ІНФОРМАЦІЯ_1 , уродженця м. Харкова, громадянина України, із середньою освітою, не одруженого, не працюючого, раніше судимого: 27.12.2011 року Київським районним судом м. Харкова по ч.2 ст. 186 КК України до чотирьох років семи місяців позбавлення волі; Ухвалою апеляційного суду Харківської області від 15.01.2015 року звільнений умовно достроково на невідбутий строк 1 рік 3 місяці 3 дні; 04.12.2015 року Комінтернівським районним судом м. Харкова за ч.2 ст. ст.15, ч.2 ст. 186,71 КК України до чотирьох років одного місяця позбавлення волі, який проживає за адресою: АДРЕСА_1 ,-
В С Т А Н О В И В:
Слобідський відділ поліції ГУНП в Харківській області звернувся до суду з поданням про встановлення адміністративного нагляду щодо ОСОБА_4 , посилаючись на те, що він раніше судимий, після звільнення із місць позбавлення волі на шлях виправлення не став, продовжує порушувати громадський порядок.
Представник Слобідського ВП ГУНП в Харківській області подання про встановлення адміністративного нагляду щодо ОСОБА_4 підтримав у повному обсязі.
ОСОБА_4 не заперечував проти задоволення вищезазначеного подання.
Суд, заслухавши учасників процесу, перевіривши матеріали справи, вважає, що подання підлягає задоволенню.
Судом встановлено, що ОСОБА_4 раніше неодноразово судимий: 27.12.2011 року Київським районним судом м. Харкова по ч.2 ст. 186 КК України до чотирьох років семи місяців позбавлення волі; Ухвалою апеляційного суду Харківської області від 15.01.2015 року звільнений умовно достроково на невідбутий строк 1 рік 3 місяці 3 дні; 04.12.2015 року Комінтернівським районним судом м. Харкова за ч.2 ст. ст.15, ч.2 ст. 186,71 КК України до чотирьох років одного місяця позбавлення волі.
22.08.2019 року ОСОБА_4 притягнутий до адміністративної відповідальності за ч. 1 ст. 178 КУпАП та одночасно було винесено попередження про можливість встановлення адміністративного нагляду
27.11.2019 року його було знов притягнуто до адміністративної відповідальності за ч.1 ст. 173-2 КУпАП та одночасно було винесено попередження про можливість встановлення адміністративного нагляду
Згідно зіст.3п.«В» ЗаконуУкраїни від01.12.1994року «Проадміністративний нагляд за особами, звільненими з місць позбавлення волі»адміністративний нагляд може бути встановлений щодо засуджених до позбавлення волі за тяжкі, особливо тяжкі злочини або засуджених два і більше разів до позбавлення волі за умиснізлочини, якщовони після відбування покарання або умовно-дострокового звільнення від відбування покарання, незважаючи на попередження органів Національної поліції, систематично порушують громадський порядок і права інших громадян, вчиняють інші правопорушення.
За таких обставин суд вважає, що подання Слобідського відділу поліції ГУНП в Харківській області про встановлення адміністративного нагляду щодо ОСОБА_4 є обґрунтованим та підлягає задоволенню.
На підставі викладеного та керуючисьЗУ «Про адміністративний нагляд за особами, звільненими з місць позбавлення волі» від 01.12.1994 року, -
П О С Т А Н О В И В:
Подання начальника Слобідського відділу поліції ГУНП в Харківській області про встановлення адміністративного нагляду відносно ОСОБА_4 задовольнити.
Встановити щодо ОСОБА_4 адміністративний нагляд строком на 1 (один) рік із наступними обмеженнями:
1. Прибувати на реєстраційну відмітку до Слобідського відділу поліції ГУНП в Харківській області за адресою: м. Харків, пров. Балашовський, 12, 1-й вівторок щомісяця з 09:00 год. до 13:00 год. або з 15:00 год. до 18:00 год.;
2. Заборонити залишати місце мешкання за адресою: АДРЕСА_1 в період часу з 22 години 00 хвилин до 06 години 00 хвилин наступної доби, зокрема для виходу на роботу без дозволу Слобідського ВП ГУ НП в Харківській області;
Строк адміністративного нагляду починається з 27 грудня 2019 року.
Ухвала може бути оскаржена до Харківського апеляційного суду через районний суд протягом 7 днів з дня ії оголошення.
Суддя- ОСОБА_1
Суд | Комінтернівський районний суд м.Харкова |
Дата ухвалення рішення | 28.12.2019 |
Оприлюднено | 21.02.2023 |
Номер документу | 86714472 |
Судочинство | Кримінальне |
Категорія | Справи в порядку виконання судових рішень у кримінальних провадженнях |
Кримінальне
Могилів-Подільський міськрайонний суд Вінницької області
Савкова І. М.
Кримінальне
Комінтернівський районний суд м.Харкова
Музиченко В. О.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2025Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні