КІРОВСЬКИЙ РАЙОННИЙ СУД м . ДОНЕЦЬКА
Справа 3-872-10
П О С Т А Н О В А
І М Е Н Е М У К Р А Ї Н И
6 квітня 2010 року м. Донецьк
Суддя Кіровського районно го суду м. Донецька Іванов О.Г. , розглянувши матеріали адмі ністративної справи, яка над ійшла від відділу ДАІ УМВС Ук раїни в м. Донецьку, про притяг нення до адміністративної ві дповідальності:
ОСОБА_1 , ІНФОРМАЦІ Я_1, уродженця м. Донецька , громадянина України, не прац юючого, мешкає за адресою: А ДРЕСА_1
за вчинення правопорушен ня, передбаченого ч. 3 ст. 130 Коде ксу України про адміністрати вні правопорушення, -
В С Т А Н О В И В:
До Кіровського районного суду м. Донецька повторно піс ля до оформлення надійшов пр отокол про адміністративне п равопорушення серія АН №184131 в ід 25.10.2009 року з якого вбачається , що 25 жовтня 2009 року приблизно о 00 години 30 хвилин ОСОБА_1, ке руючи автомобілем марки «ВАЗ -2106», державний реєстраційний номер НОМЕР_1, в порушення вимог п. 2.5 Правил дорожнього р уху України (затверджені пос тановою Кабінету Міністрів У країни від 10 жовтня 2001 р. № 1306) по в ул. Кірова шахта ім. Лідієвка у м. Донецьку, був зупинений пра цівниками ДАІ по підозрі в ке руванні транспортним засобо м у стані алкогольного сп' я ніння. Від проходження медич ного огляду в наркологічному диспансері відмовився в при сутності двох свідків. Оскіл ьки ОСОБА_1 піддавався адм іністративному стягненню за керуванням транспортним зас обом у стані алкогольного сп ' яніння двічі протягом року його дії кваліфікуються від повідно ч. 3 ст. 130 КупАП.
В судове засідання ОСОБ А_1 не з' явився, судом були з дійснені міри у встановленом у законом порядку про його по відомлення про час та місце с лухання справи, а саме неодно разово були відправлені пові стки по місцю проживання пра вопорушника. Незважаючи на в чинені судом дії для розгляд у справи в присутності право порушника, останній не надав суду клопотань про відкладе ння розгляду справи, не поясн ив причини неявки у судове за сідання, у зв' язку з чим суд в важає за можливе розглянути справу у відсутності правопо рушника на засадах даних, над аних ДАІ УМВС України в м. Доне цьку.
Проаналізувавши обставини справи, оцінивши надані дока зи у їх сукупності, приходжу д о висновку про наявність в ді ях ОСОБА_1 складу інкримін ованого йому у вину правопор ушення з наступних підстав.
Згідно протоколу про адмін істративне правопорушення с ерія АН № 184131 від 25.10.2009 року з яког о вбачається, що 25 жовтня 2009 рок у приблизно о 00 години 30 хвилин водій ОСОБА_1 по вул. Кіров а шахта ім. Лідієвка у м. Донец ьку, керував автомобілем мар ки «ВАЗ-2106», державний реєстра ційний номер НОМЕР_1, з ная вними ознаками наркотичного сп' яніння (звужені зіниці о чей, орієнтація порушена, нес тійка хода, млява мова) та в по рушення вимог п. 2.5 Правил доро жнього руху України (затверд жені постановою Кабінету Мін істрів України від 10 жовтня 2001 р. № 1306) від проходження медично го огляду у наркологічному д испансері в присутності двох свідків відмовився.
Згідно пояснення понятог о ОСОБА_2 25 жовтня 2009 року пр иблизно о 00 години 30 хвилин ві н був запрошений в якості пон ятого до автомобіля марки «В АЗ-2106», державний реєстраційн ий номер НОМЕР_1, в його при сутності працівники ІДПС про понували громадянину ОСОБ А_1 продути трубку «Контрол ь тверезості» та проїхати на медичний огляд в наркологіч ний диспансер для встановлен ня стану алкогольного сп' ян іння, на що він відмовився.
Громадянин ОСОБА_3, який також був запрошений в якост і понятого, надав пояснення а налогічні поясненням понято го ОСОБА_2.
Диспозиція ст. 130 КпАП Україн и передбачає відповідальніс ть за керування транспортним и засобами в стані алкогольн ого сп'яніння та за відмову ос оби, яка керує транспортним з асобом, від проходження відп овідно до встановленого поря дку медичного огляду на стан алкогольного сп'яніння.
Таким чином, вина ОСОБА_1 у скоєнні інкримінованого й ому правопорушенні передбач еному ч. 3 ст. 130 КпАП України, а са ме керуванні транспортними з асобами у стані наркотичного сп'яніння повністю доведена матеріалами справи.
Згідно ч. 2 ст. 38 КпАП України я кщо справи про адміністратив не правопорушення підвідомч і суду, то адміністративне ст ягнення може бути накладено не пізніш як через три місяці з дня вчинення правопорушен ня, тобто в даному випадку не п ізніш як 25 січня 2010 року.
Таким чином, на момен т розгляду по суті судом зазн аченої справи про адміністра тивне правопорушення, закінч ився строк накладення адміні стративного стягнення, що ві дповідно до п. 7 ст. 247 КпАП Украї ни виключає провадження в сп раві про адміністративне пра вопорушення.
На підставі викладен ого, керуючись ст. ст. 38 ч.1, 247 п.7, 283, 2 84 КпАП України, -
ПОСТАНОВИВ:
Визнати ОСОБА_1 винним у скоєнні адміні стративного правопорушення , передбаченого ст. 130 ч. 3 КУпАП У країни.
Справу про адміністра тивне правопорушення, передб ачене ст. 130 ч. 3 КпАП України, у ві дношенні ОСОБА_1 закрити у зв`язку з закінченням строку накладення адміністративно го стягнення.
Постанова по справі про адміністративне правопоруш ення може бути оскаржена в Ап еляційному суді Донецької об ласті протягом 10 днів з дня ви несення постанови, а також оп ротестована прокурором прот ягом 10 днів з дня винесення по станови.
Суддя: О.Г .Іванов
Суд | Кіровський районний суд м.Донецька |
Дата ухвалення рішення | 06.04.2010 |
Оприлюднено | 28.02.2011 |
Номер документу | 8677040 |
Судочинство | Адмінправопорушення |
Адмінправопорушення
Чернігівський районний суд Запорізької області
Глянь Сергій Іванович
Адмінправопорушення
Першотравневий районний суд Донецької області
Топузова Н. М.
Адмінправопорушення
Покровський районний суд Дніпропетровської області
Пустовар Оксана Савеліївна
Адмінправопорушення
Ізяславський районний суд Хмельницької області
Демчук Петро Володимирович
Адмінправопорушення
Любашівський районний суд Одеської області
Споришева Надія Іванівна
Адмінправопорушення
Уманський міськрайонний суд Черкаської області
Ребрина Катерина Григорівна
Адмінправопорушення
Сарненський районний суд Рівненської області
Березень Юрій Валентинович
Адмінправопорушення
Соснівський районний суд м.Черкас
Євтушенко Павло Миколайович
Адмінправопорушення
Кіровський районний суд м.Донецька
Іванов Олексій Геннадійович
Адмінправопорушення
Мелітопольський міськрайонний суд Запорізької області
Колодіна Любов Володимирівна
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2025Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні