11.01.2020 Справа № 756/3973/19
Провадження № 1-кп/756/823/19
УХВАЛА
11 січня 2020 м.Київ
Оболонський районний суд м. Києва у складі:
головуючого судді: ОСОБА_1
за участю секретаря : ОСОБА_2
провівши увідкритому судовомузасіданні вм.Києві судовезасідання зазаявою заступникакерівника Київськоїмісцевої прокуратури№5 ОСОБА_3 по виправленню описки допущеної у вироку Оболонського районногосуду м.Києва від 25листопада 2019року у кримінальному провадженні за обвинуваченням ОСОБА_4 за ч. 2 ст. 15 ч. 2 ст.185 КК України,-
ВСТАНОВИВ:
До Оболонського районного суду м. Києва надійшла заява заступника керівника Київської місцевої прокуратури №5 ОСОБА_3 по виправленню описки допущеної у вироку Оболонського районногосуду м.Києва від 25листопада 2019року у кримінальному провадженні за обвинуваченням ОСОБА_4 за ч. 2 ст. 15 ч. 2 ст.185 КК України, в заяві просить усунути описки, а саме виправити у тексі вироку слова «ступень» на «ступінь», «будучі» на «будучи», «корисний» на «корисливий».
Учасники кримінального провадження в судове засідання не з`явилися, однак, в силу вимог ч. 2ст. 379 КПК України, неприбуття в судове засідання осіб, які були належним чином повідомлені, не перешкоджає розгляду питання про внесення виправлень.
Зі змісту ч.1ст.379 КПК України, суд має право за власною ініціативою або за заявою учасника кримінального провадження чи іншої заінтересованої особи виправити допущені в судовому рішенні цього суду описки, очевидні арифметичні помилки незалежно від того, набрало судове рішення законної сили чи ні.
Виправленню підлягають лише ті описки, які мають істотний характер. До таких належить написання прізвищ та імен, адрес, найменувань речей, предметів, майна, зазначення дат та строків.
Отже, судом можуть бути усунуті помилки у тексті судового рішення, зумовлені арифметичними помилками або граматичними помилками (описками), що стосуються істотних обставин або ускладнюють виконання рішення.
Зі змісту вказаної норми випливає, що виправлення описки є правом, а не обов`язком суду і необхідність її виправлення виникає тоді, коли допущена описка має істотний характер, спотворює текст судового рішення, що може призвести до труднощів або унеможливить його виконання.
Враховуючи, що вказані у заяві описки не спотворюють текст судового рішення, не призводять до його неправильного сприйняття, отжене можуть вважатися описками в розумінніст. 379 КПК України, тому у заяви про виправлення описки слід відмовити.
На підставі викладеного, керуючисьст. 379 КПК України, суд,-
УХВАЛИВ:
Узадоволені заявизаступника керівникаКиївської місцевоїпрокуратури №5 ОСОБА_3 по виправленню описки допущеної у вироку Оболонського районногосуду м.Києва від 25листопада 2019року у кримінальному провадженні за обвинуваченням ОСОБА_4 за ч. 2 ст. 15 ч. 2 ст.185 КК України -відмовити.
Ухвала може бути оскаржена до Київського апеляційного суду через Оболонський районний суд м. Києва протягом семи діб з моменту її проголошення.
Головуючий: ОСОБА_1
Суд | Оболонський районний суд міста Києва |
Дата ухвалення рішення | 11.01.2020 |
Оприлюднено | 06.02.2023 |
Номер документу | 86842083 |
Судочинство | Кримінальне |
Категорія | Злочини проти власності Крадіжка |
Кримінальне
Оболонський районний суд міста Києва
Родіонов С. О.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2025Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні