ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД РІВНЕНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

УХВАЛА

Господарський суд Рівненської області

вул. Набережна, 26-А, м. Рівне, 33013

__________________________________________________________________________________________

УХВАЛА

про відкладення розгляду справи

16 січня 2020 року Справа № 918/897/19

Господарський суд Рівненської області у складі судді Церковної Н. Ф. ,за участі секретаря судового засідання Оліфер С. М., розглянувши у відкритоиму судовому засіданні в порядку спрощеного позовного провадження матеріали справи за позовом Товариства з обмеженою відповідальністю "АГ-БАГ Україна"до Приватного підприємства "Агро-Експрес-Сервіс" про стягнення в сумі 41 166, 52 грн.

Представники сторін у судове засідання не з`явилися.

ВСТАНОВИВ:

У грудні 2019 року Товариство з обмеженою відповідальністю "АГ-БАГ Україна" звернулося до Господарського суду Рівненської області із позовною заявою до Приватного підприємства "Агро-Експрес-Сервіс" про стягнення заборгованості в сумі 41 166, 52 грн.

Ухвалою Господарського суду Рівненської області від 18.12.2019 року прийнято позовну заяву до розгляду та відкрито провадження у справі, постановлено здійснювати розгляд справи в порядку спрощеного позовного провадження, розгляд справи призначено на 16.01.2020 року.

16 січня 2020 року в судове засідання представники сторін не з`явилися, натомість від відповідача через відділ канцелярії та документального забезпечення суду надійшло клопотання про відкладення розгляду справи з метою мирного врегулювання спору, у зв`язку із погашенням суми основного боргу.

Відповідно до ст.192 ГПК України мирова угода укладається сторонами з метою врегулювання спору на підставі взаємних поступок і має стосуватися лише прав та обов`язків сторін. У мировій угоді сторони можуть вийти за межі предмета спору за умови, якщо мирова угода не порушує прав чи охоронюваних законом інтересів третіх осіб.

Сторони можуть укласти мирову угоду і повідомити про це суд, зробивши спільну письмову заяву, на будь-якій стадії судового процесу.

Відповідно до ст.248 ГПК України суд розглядає справи у порядку спрощеного позовного провадження протягом розумного строку, але не більше шістдесяти днів з дня відкриття провадження у справі.

Відповідно до ст.252 ГПК України розгляд справи у порядку спрощеного позовного провадження здійснюється судом за правилами, встановленими цим Кодексом для розгляду справи в порядку загального позовного провадження, з особливостями, визначеними у цій главі.

Відповідно до ст. 216 ГПК України суд відкладає розгляд справи у випадках, встановлених частиною другою статті 202 цього Кодексу.

Якщо спір, розгляд якого по суті розпочато, не може бути вирішено в даному судовому засіданні, судом може бути оголошено перерву в межах встановлених цим Кодексом строків розгляду справи, тривалість якої визначається відповідно до обставин, що її викликали, з наступною вказівкою про це в рішенні або ухвалі.

Про відкладення розгляду справи або перерву в судовому засіданні, місце, дату і час нового судового засідання або продовження судового засідання суд повідомляє під розписку учасників справи, свідків, експертів, спеціалістів, перекладачів, які були присутніми в судовому засіданні. Учасники справи, свідки, експерти, спеціалісти, перекладачі, які не прибули або яких суд вперше залучає до участі в судовому процесі, повідомляються про судове засідання ухвалами.

Враховуючи клопотання відповідача, з метою повного, всебічного та об`єктивного встановлення всіх обставин справи, суд вважає за необхідне відкласти розгляд справи в межах строку розгляду справи.

Керуючись ст. 216, 232 - 235, 252 Господарського процесуального кодексу України, суд -

УХВАЛИВ:

1.Розгляд справи відкласти на "05" лютого 2020 р. на 11:30 год. Засідання відбудеться у приміщенні Господарського суду Рівненської області за адресою: вул. Набережна, 26А, м. Рівне, зал судових засідань № 10.

2. Суд звертає увагу сторін, що подання доказів у справі здійснюється відповідно до ст. 80 ГПК України.

3. При направленні у судове засідання уповноважених представників сторін, останнім мати при собі відповідно до ст.60 ГПК України документи, що підтверджують повноваження представників.

4. Попередити сторони про наслідки неявки у судове засідання учасника справи передбачені ст.202 ГПК України.

Ухвала згідно частини 2 статті 235 ГПК України підписана та набрала законної сили 16.01.2020 року та оскарженню не підлягає.

Веб-адреса сторінки на офіційному веб-порталі судової влади України в мережі Інтернет, за якою учасники справи можуть отримати інформацію по справі, що розглядається - https://court.gov.ua/sud5019/.

Суддя Церковна Н. Ф.

Дата ухвалення рішення 16.01.2020
Оприлюднено 17.01.2020

Судовий реєстр по справі 918/897/19

Проскрольте таблицю вліво →
Рішення Суд Форма
Судовий наказ від 11.03.2020 Господарський суд Рівненської області Господарське
Ухвала від 10.03.2020 Господарський суд Рівненської області Господарське
Ухвала від 18.02.2020 Господарський суд Рівненської області Господарське
Рішення від 18.02.2020 Господарський суд Рівненської області Господарське
Ухвала від 05.02.2020 Господарський суд Рівненської області Господарське
Ухвала від 16.01.2020 Господарський суд Рівненської області Господарське
Ухвала від 18.12.2019 Господарський суд Рівненської області Господарське

🇺🇦 Опендатабот

Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

Стежити за справою 918/897/19

Встановіть Опендатабот та підтвердіть підписку

Вайбер Телеграм

Опендатабот для телефону