Справа № 2-46/10
Провадження № 6/645/2/20
У Х В А Л А
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ
20 січня 2020 року м. Харків
Фрунзенський районний суд м. Харкова у складі:
головуючого - судді Ульяніч І.В.
за участю секретаря судових засідань - Ляхової І.Ю.,
розглянувши у відкритому судовому засіданні в залі суду в м. Харкові заяву Приватного акціонерного товариства Вищого навчального закладу Міжрегіональної Академії управління персоналом про визнання виконавчого документу таким, що не підлягає виконанню по цивільній справі за позовом ОСОБА_1 до Міжрегіональної Академії управління персоналом (у формі акціонерного товариства закритого типу), президента Міжрегіональної Академії управління персоналом Щокіна Георгія Васильовича, третя особа - ОСОБА_2 про визнання незаконним звільнення з роботи та поновлення на роботі, стягнення заробітної плати основного та додаткового фондів, в тому числі середньомісячної заробітної плати за час вимушеного прогулу по день фактичного розрахунку, стягнення компенсації втрати частини заробітної плати в зв`язку з порушенням строків її виплати по день фактичного розрахунку, видачі дублікату трудової книжки, відшкодування матеріальної та моральної шкоди,
в с т а н о в и в:
Приватне акціонерне товариство Вищий навчальний заклад Міжрегіональної Академії управління персоналом звернулось до суду з заявою про визнання виконавчого документу таким, що не підлягає виконанню.
16 січня 2020 року Приватним акціонерним товариством Вищий навчальний заклад Міжрегіональної Академії управління персоналом через канцелярію суду подано заяву про залишення заяви без розгляду.
В судове засідання всі учасники справи, належним чином повідомлені про час та місце розгляду справи, не з`явились.
Враховуючи неявку в судове засідання вищевказаних осіб, відповідно до ч. 2 ст. 247 ЦПК України , фіксування судового процесу за допомогою звукозаписувального технічного засобу не здійснювалось.
Пунктом 5 ч. 1 ст. 257 ЦПК України визначено, що суд постановляє ухвалу про залишення позову без розгляду, якщо позивач до початку розгляду справи по суті подав заяву про залишення позову без розгляду.
З огляду на те, що розгляд справи по суті не розпочато, заява підлягає задоволенню.
У відповідності до положень ч. 2 ст. 257 ЦПК України , особа, позов якої залишено без розгляду, після усунення умов, що були підставою для залишення заяви без розгляду, має право звернутися до суду повторно.
Керуючись п. 5 ч. 1, ч. 2 ст. 257 ЦПК України , суд -
у х в а л и в:
Заяву Приватного акціонерного товариства Вищого навчального закладу Міжрегіональної Академії управління персоналом про визнання виконавчого документу таким, що не підлягає виконанню по цивільній справі за позовом ОСОБА_1 до Міжрегіональної Академії управління персоналом (у формі акціонерного товариства закритого типу), президента Міжрегіональної Академії управління персоналом Щокіна Георгія Васильовича, третя особа - ОСОБА_2 про визнання незаконним звільнення з роботи та поновлення на роботі, стягнення заробітної плати основного та додаткового фондів, в тому числі середньомісячної заробітної плати за час вимушеного прогулу по день фактичного розрахунку, стягнення компенсації втрати частини заробітної плати в зв`язку з порушенням строків її виплати по день фактичного розрахунку, видачі дублікату трудової книжки, відшкодування матеріальної та моральної шкоди- залишити без розгляду.
Роз`яснити заявнику право звернутися до суду повторно після усунення умов, що були підставою для залишення заяви без розгляду.
Апеляційна скарга на ухвалу суду може бути подана протягом п`ятнадцяти днів з дня її проголошення або з дня складення повного судового рішення у разі оголошення лише вступної та резолютивної частин судового рішення, а також у разі розгляду справи без повідомлення (виклику) учасників справи.
Учасник справи, якому ухвала суду не була вручена у день її проголошення або складення, має право на поновлення пропущеного строку на апеляційне оскарження, якщо апеляційна скарга подана протягом п`ятнадцяти днів з дня вручення йому відповідної ухвали суду.
До дня початку функціонування Єдиної судової інформаційно-телекомунікаційної системи апеляційні скарги подаються учасниками справи до або через Фрунзенський районний суд м. Харкова.
Ухвала суду набирає законної сили після закінчення строку подання апеляційної скарги всіма учасниками справи, якщо апеляційну скаргу не було подано. У разі подання апеляційної скарги ухвала, якщо її не скасовано, набирає законної сили після повернення апеляційної скарги, відмови у відкритті чи закриття апеляційного провадження або прийняття постанови суду апеляційної інстанції за наслідками апеляційного перегляду.
Головуючий суддя І.В. Ульяніч
Суд | Фрунзенський районний суд м.Харкова |
Дата ухвалення рішення | 20.01.2020 |
Оприлюднено | 22.01.2020 |
Номер документу | 87050848 |
Судочинство | Цивільне |
Цивільне
Фрунзенський районний суд м.Харкова
Ульяніч І. В.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2023Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні