ШОСТИЙ АПЕЛЯЦІЙНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД

УХВАЛА

ШОСТИЙ АПЕЛЯЦІЙНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД Справа № 580/3237/19

УХВАЛА

"24" січня 2020 р. м. Київ

Колегія суддів Шостого апеляційного адміністративного суду у складі судді-доповідача Собківа Я.М. та суддів Земляної Г.В., Ісаєнко Ю.А., вирішуючи питання про призначення до розгляду апеляційної скарги Товариства з обмеженою відповідальністю "Ант-Капітель" на рішення Черкаського окружного адміністративного суду від 17 грудня 2019 р. у справі за адміністративним позовом Товариства з обмеженою відповідальністю "Ант-Капітель" до Головного управління Державної фіскальної служби у Черкаській області про скасування наказу та визнання протиправними дії, -

ВСТАНОВИЛА:

В прохальній частині поданої апеляційної скарги апелянт клопоче про розгляд справи за його участі.

У відповідності до п. 3 ч. 1 ст. 311 КАС України суд апеляційної інстанції може розглянути справу без повідомлення учасників справи (в порядку письмового провадження) за наявними у справі матеріалами, якщо справу може бути вирішено на підставі наявних у ній доказів, у разі подання апеляційної скарги на рішення суду першої інстанції, які ухвалені в порядку спрощеного позовного провадження без повідомлення сторін (у порядку письмового провадження).

Предметом апеляційного оскарження є судове рішення, яке прийняте судом першої інстанції в порядку спрощеного позовного провадження, а скаржником не зазначено підстав для розгляду справи у відкритому судовому засіданні за участю сторін або їх представників.

У зв`язку з цим суд не вбачає підстав для задоволення клопотання скаржника про розгляд справи за його участі.

З доповіді судді-доповідача вбачається, що виконано всі необхідні дії, пов`язані з підготовкою справи до апеляційного розгляду, передбачені ст. 306 КАС України та є підстави, передбачені п. 3 ч. 1 ст. 311 КАС України для призначення справи до апеляційного розгляду в порядку письмового провадження.

На підставі викладеного, керуючись ст.ст. 306, 307, 311 КАС України, колегія суддів -

УХВАЛИЛА:

У задоволенні клопотання Товариства з обмеженою відповідальністю "Ант-Капітель" про розгляд справи у відкритому судовому засіданні за участю сторін або їх представників - відмовити.

Призначити справу за адміністративним позовом Товариства з обмеженою відповідальністю "Ант-Капітель" до Головного управління Державної фіскальної служби у Черкаській області про скасування наказу та визнання протиправними дії до апеляційного розгляду в порядку письмового провадження з "25" лютого 2020 р.

Ухвала набирає законної сили з моменту її підписання суддями та не може бути оскаржена в касаційному порядку.

Суддя-доповідач Я.М. Собків

Судді Г.В. Земляна

Ю.А.Ісаєнко

Дата ухвалення рішення 24.01.2020
Зареєстровано 29.01.2020
Оприлюднено 30.01.2020

Судовий реєстр по справі 580/3237/19

Проскрольте таблицю вліво →
Рішення Суд Форма
Постанова від 24.03.2020 Шостий апеляційний адміністративний суд Адміністративне
Ухвала від 24.01.2020 Шостий апеляційний адміністративний суд Адміністративне
Ухвала від 24.01.2020 Шостий апеляційний адміністративний суд Адміністративне
Рішення від 17.12.2019 Черкаський окружний адміністративний суд Адміністративне
Ухвала від 18.10.2019 Черкаський окружний адміністративний суд Адміністративне

🇺🇦 Опендатабот

Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

Стежити за справою 580/3237/19

Встановіть Опендатабот та підтвердіть підписку

Вайбер Телеграм

Опендатабот для телефону