ОДЕСЬКИЙ ОКРУЖНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД

УХВАЛА

Справа № 420/8045/19

УХВАЛА

05 лютого 2020 року м.Одеса

Суддя Одеського окружного адміністративного суду Токмілова Л.М., розглянувши в письмовому провадженні питання про зупинення провадження по справі за адміністративним позовом Державної екологічної інспекції в Одеській області (код ЄДРПОУ 38017120, адреса: 65058, м. Одеса, просп. Шевченка, 12) до Товариства з обмеженою відповідальністю «ФВ «ПЛАСТ УКРАЇНА» (код ЄДРПОУ 37946471, адреса: 65031, м. Одеса, вул. Проценка, буд. 23/7) про застосування заходів реагування,-

ВСТАНОВИВ:

В провадженні Одеського окружного адміністративного суду перебуває справа за позовом Державної екологічної інспекції в Одеській області до Товариства з обмеженою відповідальністю «ФВ «ПЛАСТ УКРАЇНА» про застосування заходів реагування шляхом зупинення господарської діяльності про застосування заходів реагування до отримання висновку з оцінки впливу на довкілля.

Ухвалою суду від 02.01.2020 року відкрито провадження по справі та вирішено розглянути справу за правилами спрощеного позовного провадження без повідомлення сторін за наявними у справі матеріалами.

На адресу суду від відповідача надійшло клопотання про зупинення провадження, в обґрунтування якої представник позивача зазначає, що в провадженні Київського районного суду м. Одеси перебуває справа №947/31718/19 за позовом ОСОБА_1 до Державної екологічної інспекції в Одеській області про скасування постанов про накладення адміністративних стягнень та визнання дій протиправними. Крім того, позивач у своїй заяві вказує, що вказана справа є пов`язаною з розглядом вказаної справи.

Відповідно до п.3 ч.1 ст.236 КАС України суд зупиняє провадження у справі в разі об`єктивної неможливості розгляду цієї справи до вирішення іншої справи, що розглядається в порядку конституційного провадження, адміністративного, цивільного, господарського чи кримінального судочинства, - до набрання законної сили судовим рішенням в іншій справі; суд не може посилатися на об`єктивну неможливість розгляду справи у випадку, коли зібрані докази дозволяють встановити та оцінити обставини (факти), які є предметом судового розгляду.

Необхідною передумовою зупинення провадження у справі на підставі п.3 ч.1 ст.236 КАС України є неможливість її розгляду до вирішення по суті іншої справи.

При цьому, суд звертає увагу, що зупинення провадження в адміністративній справі з мотивів наявності іншої справи, яка розглядається в порядку цивільного, кримінального, господарського чи адміністративного судочинства, може мати місце тільки в тому разі, коли в цій, іншій, справі можуть бути вирішені питання, що стосуються підстав, заявлених в адміністративній справі вимог чи умов, від яких залежить можливість її розгляду. Ця неможливість полягає в тому, що обставини, які є підставою позову або заперечень проти нього, є предметом дослідження в іншій справі і рішення суду у цій справі безпосередньо впливає на вирішення спору.

Судом встановлено, що ухвалою Київського районного суду м. Одеси відкрито провадження у справі №947/31718/19 за позовом ОСОБА_1 до Державної екологічної інспекції в Одеській області про скасування постанов про накладення адміністративних стягнень та визнання дій протиправними.

Суд вважає, що в даному випадку розгляд Київським районним судом м. Одеси справи №947/31718/19 не перешкоджає розгляду по суті даної справи, оскільки зібрані докази дозволяють встановити та оцінити обставини (факти), які є предметом даного судового розгляду.

З огляду на викладе, у задоволенні клопотання представника відповідача про зупинення провадження у справі необхідно відмовити.

Керуючись ст.ст. 236, 243, 248 КАС України, суд, -

УХВАЛИВ:

У задоволенні клопотання представника відповідача про зупинення провадження у справі - відмовити.

Ухвала набирає законної сили з моменту її підписання та може бути оскаржена до П`ятого апеляційного адміністративного суду через Одеської окружний адміністративний суд шляхом подання апеляційної скарги протягом 15 днів з дня складання ухвали.

Суддя Л.М. Токмілова

Дата ухвалення рішення 05.02.2020
Зареєстровано 07.02.2020
Оприлюднено 07.02.2020

Судовий реєстр по справі 420/8045/19

Проскрольте таблицю вліво →
Рішення Суд Форма
Ухвала від 17.09.2020 Касаційний адміністративний суд Верховного Суду Адміністративне
Ухвала від 26.08.2020 Касаційний адміністративний суд Верховного Суду Адміністративне
Постанова від 10.06.2020 П'ятий апеляційний адміністративний суд Адміністративне
Ухвала від 04.05.2020 П'ятий апеляційний адміністративний суд Адміністративне
Ухвала від 02.04.2020 П'ятий апеляційний адміністративний суд Адміністративне
Рішення від 02.03.2020 Одеський окружний адміністративний суд Адміністративне
Ухвала від 05.02.2020 Одеський окружний адміністративний суд Адміністративне

🇺🇦 Опендатабот

Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

Перевірити компанію

Додайте Опендатабот до улюбленного месенджеру

Вайбер Телеграм Месенджер

Опендатабот для телефону